Купон на Алиэкспресс для нового користувача на перший замовлення: як отримати при реєстрації?

Дізнайтеся, як зробити шопінг на Алиэкспресс ще більш вигідним.

Купон Алиэкспресс для нового користувача: що це?

Купони Алиэкспресс для нового користувача є частиною маркетингової компанії по залученню нових покупців торгового майданчика.

Купон для нового користувача являють собою промо-код або певне поєднання букв і цифр. Введення промо-коду знижує вартість придбаного товару на заявлену в купоні суму.

Стандартні типи промо-кодів наведено в таблиці.

Сума покупки, у.е. Знижка по купону від суми купівлі, в.е.
5 2
89 8
150 10
450 30
750 50

Купони поширюються в рамках рекламних акцій, які носять періодичний характер.

Адміністрація торгової площадки залишає за собою право змінювати величину знижки в залежності від умов акції.

Купони можуть поширюватися як для новачків, тільки що пройшли реєстрацію на офіційному сайті Алиэкспресс, так і для нових користувачів мобільного додатку AliExpress.

Як отримати знижку, купон на Алиэкспресс на першу покупку при реєстрації?

Щоб стати учасником акції Знижки для новачків:

  1. Зареєструйтеся на сайті Алиэкспресс. Детальна інструкція щодо реєстрації та оформлення першого замовлення знаходиться тут. Або встановіть додаток AliExpress на свій гаджет, дотримуючись інструкції. Обов'язково ознайомтеся з правилами використання Алиэкспресс, перейшовши за посиланням.
  2. Інформація про всіх поточних акціях розташована на банерах головної сторінки торговельної площадки. Клікніть на пропозицію, що вас цікавить, і система автоматично перенаправляє вас на інформаційну сторінку акції.
  3. Уважно вивчіть інструкцію, отримаєте ваш промо-код.
  4. Інформація про купонах на першу покупку з сайту Алиэкспресс знаходиться тут, а на першу покупку з мобільного додатку — тут.
  5. Перегляньте цікавлять вас лоти.
  6. Приступите до оформлення замовлення.
  7. В процесі оплати покупки відразу після реєстрації система автоматично відніме знижку із загальної суми вашої корзини.

Важливо:

  1. Купони можуть діяти на збірний замовлення. тобто загальний замовлення, який ви оформляєте в кількох різних продавців. Обов'язково уточніть цю інформацію на інфо сторінці акції.
  2. Завдяки купонами ви можете отримати додаткову знижку на товар, який вже бере участь в інших акціях і пропонується за спеціальною ціною. Крім того, знижка купона може підсумовуватися зі знижками за промо-кодами від продавців.
  3. Купони мають обмежений термін дії.

Більше про купонах на Алиэкспресс можна дізнатися, перейшовши за посиланням.

Відео: Купони на Aliexpress