Точка G у чоловіків — де перебуває і що з себе представляє: розташування, схема. Як знайти точку G у чоловіків: схема, опис. Еротичний масаж і стимуляція точки G у чоловіків: варіанти, техніка ласки простати, відео

Інструкція по виконанню стимуляції точки G у чоловіків.

Зміст

Більшість чоловіків чули про жіночу точку G, однак не всі представниці прекрасної статі знають про існування такої ділянки у чоловіків. Найцікавіше, що більшість коханців і любителів плотських утіх, самі не знають про існування цікавого місця у себе. У цій статті ми розповімо, як знайти і масажувати точку G у чоловіків.

Точка G у чоловіків — де перебуває і що з себе представляє: розташування, схема

Якщо у жінок це точка всередині піхви, у чоловіків цей чутлива ділянка знаходиться між сечовим міхуром і прямою кишкою. Відповідно чіпати її можна зовні або зсередини.

Варіанти намацати точку G:

 • Зовнішній. Необхідно щоб чоловік знаходився в позиції на колінах або лежачи на спині, піднявши ноги вгору. При цьому необхідно намацати опуклий ділянка в області промежини. Точка знаходиться між анусом і мошонкою. Спробуйте в цій області натискати пальцем. Ви відчуєте ущільнення. Це і є заповітна точка.
 • Внутрішній. Для цього доведеться партнера вмовити на проникнення пальця в анус. Жінка повинна не забути про змащення. З довгими і нарощеними нігтями в пряму кишку краще не лізти, щоб не подряпати коханого. На глибині 4-5 см на стінці, що ближче до живота і знаходиться точка. Необхідно здійснювати легкі кругові рухи або натискання. Ви відчуєте щось схоже на каштан або горішок.
Точка G у чоловіків — де перебуває і що з себе представляє: розташування, схема

Стимуляція і ласки точки G у чоловіків: варіанти, відео

Існує кілька варіантів стимуляції точки G у чоловіків. Все що описано нижче для відкритих і не сором'язливих жінок. Виконавши подібні маніпуляції, ви заслужите звання кращої коханки.

Варіанти стимуляції:

 • Під час сексу. Ідеальним варіантом стане поза «наїзниці», коли дівчина сідає верхи. При цьому необхідно, щоб ви сиділи спиною до партнера. Під час здійснення фрикцій необхідно пальцем масажувати ділянку між мошонкою і анусом. Натискання повинні бути ритмічними, але не сильними.
 • Другий варіант передбачає внутрішньо проникнення. Воно може здійснюватися за допомогою пальця або іграшок, які можна придбати на Алиэекспресс. Для цього можна провести масаж ануса пальцем, змастивши його змазкою на водній основі. Після цього необхідно ввести палець і масажувати круговими рухами горбок, який ви нащупаете на глибині 4-5 см від входу.
 • Третій варіант передбачає масування точки вчасно орального сексу. Ви можете облизувати головку, не забувайте про область яєчок і мошонки. Масажувати точку G можна мовою або пальцями. При одночасній стимуляції члена і точки G можна дуже швидко довести чоловіка до оргазму. Можете чіпати член долонею, а натискати на точку G мовою. Вона знаходиться між анусом і мошонкою. Натискати треба досить сильно.

ВІДЕО: Техніки масажу простати

Як правильно стимулювати, порушити точку G | Джі у чоловіка: способи

Головне умовити партнера і переконати його в тому, що проникнення в анус не має нічого спільного з нетрадиційною орієнтацією. Чоловіки з-за стереотипів відмовляються від задоволення. Звичайно, найпростіше здійснювати масаж зовні, але дістати до цієї точки таким способом складно. При цьому деякі чоловіки можуть відзначати хворобливі відчуття. Тому натискання повинні бути ритмічними, але не грубими.

ВІДЕО: Масажери для простати

Як правильно стимулювати, порушити точку G | Джі у чоловіка: способи

Еротичний масаж і стимуляція точки G у чоловіків: варіанти, відео

Найпростіше проводити подібний масаж пальцями. Але можна придбати і анальний стимулятор. Для чоловіків є стимулятори мсвибрацией. Вони можуть бути як прямими, так і «ялинкового типу». Це кульковий стимулятор, який нагадує ялинку, що складається з кількох шарів, з'єднаних між собою. При цьому кульки можуть бути різного діаметра.

Варіанти стимуляторів для еротичного масажу чоловіків:

 • Масажер на пульті управління. Це анальна пробка з вбудованим мотором. На пульті є кілька кнопок, при натисканні яких стимулятор приводиться в дію. Вводиться пробка із застосуванням водної мастила. Можливо одночасно займатися сексом з цим стимулятором.
 • Пробка з кільцем. Ето анальний стимулятор, який являє собою подвійну конструкцію, що складається з пробки і кільця. Кільце надівається на член, а пробка вводиться в анус. Під час ерекції член збільшується, а кільце перетискає його. Таке стиснення підсилює сексуальне збудження.
 • Меджик вонд. Цей апарат раніше застосовувався як масажер для масажу спини. Пізніше ним стали користуватися жінки для стимуляції клітора. Зараз виробники пропонують масу варіантів для чоловіків. За допомогою цієї чарівної палички можна проводити зовнішню стимуляцію ділянки між мошонкою і анусом. Для цього головка приладу прикладається до чутливого місця і включається вібрація. Також можна придбати насадки у вигляді пальців або вушок. Вони надягають на голівку апарату і при включенні вібрують. Такі насадки застосовуються для внутрішньої стимуляції точки G.
 • Купити масажери для простати можна в каталозі Алиэкспресс тут.
Еротичний масаж і стимуляція точки G у чоловіків
Еротичний масаж і стимуляція точки G у чоловіків
Еротичний масаж і стимуляція точки G у чоловіків
Меджик вонд
Насадки на меджик вонд

ВІДЕО: Масаж точки G у чоловіків

Масаж простати: техніка ласки точки Джі

Подивитися, як робиться масаж простати можна у відео.

ВІДЕО: Ласки простати

Більше чоловіки одержують задоволення від точки Джі?

Це спірне питання. Багато чоловіків відчувають дискомфорт або навіть деяку болючість. Але багато з них отримують незвичні відчуття.

Переваги стимуляції точки G:

 • Профілактика аденоми простати і простатиту
 • Поліпшення потенції
 • Швидкі і більш тривалі оргазми
 • Усунення застоїв насінної рідини
Більше чоловіки одержують задоволення від точки Джі?

Незважаючи на стереотипи, багато чоловіків все ж хочуть спробувати масаж точки G. При акуратному виконанні ви зможете подарувати своєму чоловікові масу задоволення.

ВІДЕО: Масаж простати