Препарат Фокусин: показання до застосування, інструкція із застосування, склад, протипоказання, побічні ефекти, аналоги, результати, відгуки чоловіків. Як довго можна приймати таблетки Фокусин від простатиту без перерви? Фокусин: курс лікування

Інструкція до застосування Фокусина.

Зміст

Багато чоловіків після 40 років страждають порушеннями в роботі передміхурової залози. Крім виникнення порушень з сечовипусканням, спостерігаються проблеми в інтимній сфері. У чоловіка знижується лібідо і порушується сексуальна функція. Простіше кажучи виникають проблеми з ерекцією. Саме з-за цього чоловіка найбільше страждають.

Препарат Фокусин: склад, показання до застосування

Цей препарат відноситься до альфа-адреноблокаторами. Препарат розширює просвіт уретри і знімає запалення в передміхуровій залозі. Основною діючою речовиною є тамсулозин гідрохлорид.

Показанням до застосування препарату є дизуретические розлади, зумовлені аденомою передміхурової залози.

Препарат Фокусин: склад, показання до застосування

Як приймати Фокусин в таблетках і капсулах при аденомі простати – інструкція по застосуванню

Застосовувати препарат досить просто. Потрібно рано вранці після першого прийому їжі випити капсулу. Розжовувати або видаляти вміст із цієї капсули немає необхідності. Більше в цей день препарат приймати не варто.

Як приймати Фокусин в таблетках і капсулах при аденомі простати – інструкція по застосуванню

Як довго можна приймати таблетки Фокусин від простатиту без перерви: курс лікування

Позитивні зміни в деяких випадках спостерігається через декілька годин після прийому препарату. Але щоб досягти стійкого ефекту, необхідно 14 днів. Взагалі лікарі не рекомендують приймати препарат довше 30 днів. У кожному індивідуальному випадку лікар сам приймає рішення, скільки часу людина повинна приймати препарат.

Як довго можна приймати таблетки Фокусин від простатиту без перерви: курс лікування

Протипоказання:

 • Ниркова недостатність
 • Хвороби печінки
 • Високий тиск

Побічний ефект:

 • Тахікардія
 • Алергія
 • Риніт
 • Зниження лібідо
 • Ретроградна еякуляція
 • Запор
 • Нудота
 • Діарея

При дотриманні правил дозування та прийнятною дозуванні, виникнення побічних ефектів зводиться до нуля.

Препарат Фокусин: протипоказання, побічні дії

Фокусин при камені в сечоводі: чи можна і як приймати?

Фокусин використовується в комплексній терапії для лікування каменів в сечоводах. Він забезпечує розширення уретрального каналу, прискорює відходження каменів. Сам по собі препарат камені не розчиняє.

Фокусин при камені в сечоводі: чи можна і як приймати?

Фокусин: аналоги

Зараз в аптеці величезна кількість аналогічних препаратів. Це речовини з таким же складом як у Фокусина або ліки на основі трав. Дія таких препаратів однакова.

Аналоги:

 • Омник
 • Омсулозин
 • Гиперпрост
 • Таниз-До
 • Ревокарин
Фокусин: аналоги

Фокусин або Теразозин, Омник: що краще?

Ці препарати є аналогами один одного. Омник є повним аналогом Фокусина, в його складі міститься тамсулозин гідрохлорид. Теразозин має схожий склад. Він складається з теразозина гідрохлориду. Це теж адреноблокатор, який розслаблює мускулатуру. Препарат повинен вибирати виключно лікар.

Фокусин або Теразозин, Омник: що краще?

Фокусин і алкоголь: сумісність

Препарат разом з алкоголем не варто приймати. Підвищується ймовірність появи побічних ефектів. При цьому ефективність препарату знижується. Може взагалі зникати лікувальний ефект. При цьому може з'явитися висип, подразнення, алергічний риніт.

Фокусин і алкоголь: сумісність

Препарат Фокусин: чоловіків відгуки

Відгуки про препарат позитивні. У кого-то він працює швидше. У більшості випадків максимальний ефект спостерігається після 14 днів прийому. Саме тоді пацієнти фіксують зменшення болю.

Відгуки:

Ярослав, Перм. Після використання препарату спостерігалися помітні поліпшення через тиждень. Дійсно, сечовипускання стало менш болючим. Крім того, покращився загальний стан.

Юрій, Москва. Цей препарат мені призначив лікар при лікуванні каменів в сечоводах. Всього за 4 дні у мене пройшла ріжуча біль при сечовипусканні. Крім того, поліпшилося загальне самопочуття.

Євген, Нижній Новгород. Приймав препарат при простатиті близько місяця. Проходив лікування грязями. Не знаю, чи то препарат допоміг, то комплексне лікування. Зараз відчуваю себе набагато краще. Вночі не встаю в туалет. Налагодилася інтимна сфера. Дуже задоволений ліками.

Олег, Волгоград. До цього брав препарати на травах, але щоб домогтися ефекту, потрібно було пройти тривалий курс. При прийомі Фокусина лікувальний ефект відчув через 5 днів. Зменшилася біль і сечовипускання стало рідше.

Препарат Фокусин: чоловіків відгуки

Як бачите, Фокусин – чудовий препарат, який дозволяє зменшити прояви простатиту і знизити болючі відчуття при каменях в сечоводах.

ВІДЕО: Фокусин