Чутливість органів тіла чоловіка: де знаходиться точка заміжжя? Розташування точки G на тілі чоловіка

Щоб доставити незабутнє задоволення чоловікові і змусити його залишитися з вами назавжди, слід знати про так званих точках заміжжя.

Кожна жінка прагне краще розуміти свого чоловіка і тому шукає до нього особливий підхід. Чоловіче тіло в чому відрізняється від жіночого і має свої особливості. Якщо ви хочете дізнатися більше корисної інформації про чутливих місцях чоловічої статури, то будьте готові до цікавих відкриттів.

Чутливість органів тіла чоловіка: де знаходиться точка заміжжя?

Як у жінок, так і у чоловіків існують ерогенні зони. Стимулювання певних ділянок тіла, особливо так званих точок заміжжя, допомагає чоловікові отримати сексуальне збудження і насолода. Володіючи знаннями і правильними деякими навичками, за допомогою нескладних маніпуляцій можна дати чоловікові те, що йому необхідно при сексуальному контакті.

Кожна людина індивідуальна. Тому в процесі взаємодії з партнером необхідно відстежувати його реакцію. Жіноча ніжність і терпіння зроблять вас ідеальною коханкою для вашого чоловіка.

Насолода для чоловіків
 • Любовні ігри найчастіше починаються з поцілунків. Тому особливої уваги заслуговують такі органи як губи і язик. При взаємодії губ партнерів у процесі бере участь величезна кількість нервових закінчень.
 • Кожен рух мови посилає імпульси збудження по всьому тілу. Використовуючи різні техніки поцілунку можна довести партнера до верху насолоди. Взаємодія губ повинно супроводжуватися пристрастю, покусыванием, ковзанням і посмоктуванням.
 • Найголовніше постаратися не переборщити. Техніка поцілунку, яка подобається одному чоловікові, може абсолютно не підійти іншому. До поцілунків з засосами у кожного чоловіка індивідуальне ставлення.
 • Наступною точкою заміжжя на тілі чоловіка можна по праву вважати ділянку шиї та потилиці. Массажирование цих ділянок на початку надасть розслаблюючу, а після обезоруживающее дію. Охоплення партнера за шию, погладжування по голові, концентрує увагу чоловіка на вашій особі. Він повністю переходить до вас в покору. Поцілунки в області шиї викликають приємну тремтіння по всьому тілу. Поєднання легкого масажу з ніжністю і ласкою здатне завести будь-якого чоловіка.
 • Особливої уваги заслуговують вуха партнера. Поцілунки в поєднанні з вашим диханням дозволять чоловікові відчути ваше бажання і відповісти взаємністю. Хрящові ділянки набагато чутливіші мочок. Тому не варто концентруватися тільки на нижній частині вуха.
Особливу увагу вухам
 • Чоловіча груди не менш важлива точка заміжжя. Особливе задоволення партнера доставляє зіткнення жіночої та чоловічої грудей. Тут все залежить від вашої фантазії. З областю сосків потрібно поводитися акуратніше, так як тут реакція може бути непередбачуваною. В одного партнера ця точка викликає неймовірне збудження, а в інших викликає роздратування.
 • На чоловічий спині точка заміжжя розташована в районі крижів і між лопатками. Масажні рухи краще здійснювати вздовж хребта зверху вниз. Дотик рук бажано чергувати з поцілунками, погладжуваннями. Особливе задоволення партнеру доставить відчуття дотику жіночих грудей і волосся. Сидячи зверху партнера, ви як ніби опановуєте усім його тілом. Лежачи на спині, чоловік виявляється беззбройний, що ще більше посилює його порушення. Любовні ігри на спині можна урізноманітнити ляпанцем по чоловічих сідницях. Момент непередбачуваності додасть особливу перчинку до чоловічим відчуттями.
На спині
 • Чоловічі руки дуже часто залишаються без уваги. Якщо у чоловіка грубі і мозолясті руки, то це зовсім не означає, що він не зможе відчути вашу ніжність. Масаж долонь може спровокувати порушення за допомогою впливу на деякі точки. Пахова область чоловіки отримує імпульси збудження при натисканні на ділянку долоні між середнім і безіменним пальцем.
 • Друга точка, викликає особливі емоції розташована між середнім і вказівним пальцем з зовнішньої сторони руки. Ну і звичайно не тільки кисть, але і вся рука, починаючи від плечового суглоба, заслуговує окремої уваги.
 • На чоловічих ступнях зосереджена велика кількість нервових закінчень. Масаж чоловічих ніг є особливим ритуалом. У деяких країнах до обов'язків дружин відносять миття і розминку ступень чоловікові. Після насиченого робочого дня таке розслаблення приносить чоловікові незабутнє задоволення. На ступнях також є своя точка заміжжя, яку прийнято називати «бурхливий струмок». Вона знаходиться між подушечками великого і наступного за ним пальця. Перед тим, як приступити до цієї точки, рекомендується максимально розслабити партнера і розігріти ступні.
Приділяйте увагу чоловічому тілу
 • Області живота варто приділити увагу перед кульмінаційним моментом. Перед тим, як перейти до самої головної точці заміжжя на тілі чоловіка, подразните його попередніми ласками за допомогою поцілунків, мови і кінчиків пальців по животу. Використовуйте неквапливу плавну техніку, і ви помітите, як загострюється приємне хвилювання у вашого партнера.

Розташування точки G на тілі чоловіка

Сама важлива точка заміжжя у чоловіка захована в досить пікантному місці. Якщо обидва партнери готові на сміливий експеримент, то вас чекають незабутні відчуття.

 • Стимулювання передміхурової залози легко призведе до чоловічого оргазму без участі статевих органів. Вона має форму волоського горіха і зосереджена під сечовим міхуром.
 • Єдиний доступ до передміхурової залозі – це через задній прохід. Якщо просунутися пальцями до 5 см вглиб, то можна намацати бажаний орган. На животі можна помітити невелику опуклість в цій зоні.
 • Перед тим, як доставити чоловікові задоволення, потрібно взяти на себе сміливість озвучити таку пропозицію. Партнером оволодіють змішані почуття. З одного боку, він звичайно ж бажає отримати задоволення, з іншого буде побоюватися невдалого проникнення.
 • Масаж простати слід завжди залишати на закуску. Тільки розслаблений і збуджений чоловік готовий піти на будь-які експерименти. Партнер повинен вам довіряти, інакше буде відчувати дискомфорт і хворобливі відчуття.
 • Руки жінки повинні бути комфортної температури і зволожені спеціальними засобами. Довгі нігті необхідно зрізати. Після проникнення в задній прохід необхідно дотримуватися підвищеної гігієну.
Знаходимо G
 • Одна з можливих позицій чоловіки – це лежачи на спині з розведеними напівзігнутими ногами. Жінка повертається до чоловіка спиною і обережно починає вводити два пальці в заднє отвір. Як тільки ви почнете відчувати велике утворення на передній стінці, то можете ненав'язливо починати його масажувати. При цьому важливо контролювати чоловічу реакцію. Партнеру необхідно усвідомити, що відбувається і розслабитися напередодні кульмінаційного моменту.
 • Чоловіки, які вже випробували таку гаму почуттів та емоцій, описують дуже яскраві неповторні відчуття. Результат масажу передміхурової залози набагато приємніше і насиченішим звичного оргазму.

В якості альтернативи може виступити непрямий масаж передміхурової залози. Партнерці необхідно стимулювати область між яєчками і анусом. Тут можна застосувати як кінчики пальців, так і мова. Спробуйте використовувати кругові і ковзаючі рухи. Можливо такий масаж розташує партнера до подальших дій.

Активувати точки заміжжя на тілі чоловіка можна різноманітними способами. Комусь достатньо звичайних дотиків. Для любителів гострих відчуттів використовуйте додаткові кошти. Контраст температур, покусування замість погладжувань, вологі кошти – все це дозволить проводити нові вдалі експерименти.

Відео: Ерогенні зони на чоловічому тілі