Якими бувають масажери для суглобів? Поради щодо вибору масажера

При хворобах суглобів доцільно застосування масажу з використанням масажерів. Як їх підібрати дізнаєтеся зі статті.

Опорно-руховий апарат – одна з найбільш уразливих систем в нашому організмі, оскільки саме на суглоби доводиться колосальне навантаження. Тому як тільки в якомусь зчленуванні з'являються хворобливі відчуття, це створює величезну проблему для людини.

Перш, ніж приступити до лікування проблемного суглоба, слід встановити правильний діагноз – і тут вам допоможе тільки фахівець, який призначить серію лабораторних досліджень, і лише потім винесе свій вердикт. У будь-якому випадку, більшість лікувальних методик включає в себе масаж пошкодженого суглоба, який набагато ефективніше здійснювати за допомогою спеціального масажера.

Якими бувають масажери для суглобів?

Масаж – один з найбільш дієвий прийомів при лікуванні суглобових хвороб, який дозволяє не тільки позбутися від больових відчуттів, але і стимулює відновлення пошкодженого суглоба на клітинному рівні, швидко позбавляє від токсинів, благотворно впливає на загальний стан організму.

Якщо вам призначили масаж для лікування суглобової хвороби, то ви можете робити його собі самі, оплачувати послуги професійного масажиста або використовувати масажери, яких зараз на ринку – більше двох тисяч видів.

Масажер зможе так само правильно впливати на постраждалий суглоб, як і спеціаліст, при цьому не потрібно витрачати зайвий час і гроші на його відвідування.

Як вже згадувалося раніше, зараз на ринку представлено більше двох тисяч різновидів масажерів, тому дуже складно підібрати для себе оптимальний варіант.

Масажер

Отже, масажери бувають:

 1. Механічні – оснащені різного розміру валиками, роликами, шипами і тому подібне. Приклад: «Спайдер»
 2. Автоматичні – підключаються або до електромережі, або функціонують від батарейок і акумуляторів. Приклади: «Дельфін», Zenet ZET-711, Casada Tappymed III.
 3. Статичні – впливають на певні точки без переміщення (наприклад, давно відомі аплікатор Кузнєцова).
 4. Динамічні – переміщаються по тілу пацієнта, впливаючи на багато точки і області організму.
 5. Універсальні – тобто ті, за допомогою яких можна масажувати будь-які ділянки тіла.
 6. Спеціалізовані – створені спеціально для впливу на певні ділянки тіла, наприклад, гомілковостопний або ліктьовий суглоб.
Масажер

Доводи на користь автоматичних масажерів:

 • Можливість впливу на різні суглоби
 • Ефективна боротьба з болем
 • Застосування навіть під час гострої фази захворювання
 • Можливість підібрати метод впливу при різних діагнозах
 • Швидке позбавлення від набряків
 • Прискорення кровотоку, що призводить до вимивання токсинів і насичення суглоба поживними речовинами
 • Розслаблення навколосуглобових м'язів за допомогою вибровоздействия.
Комплекс

Купивши такий масажер, будьте готові використовувати його щодня від 15 хвилин до півгодини, бажано в один і той же час. Тоді ви гарантовано відчуєте полегшення.

Прекрасним варіантом автоматичного масажера для лікування суглобів можуть стати прилади фірми HANSUN. Вони багатофункціональні, якісні, не складні в управлінні і ціна цілком прийнятна – до 10 тис. руб.

Поради щодо вибору масажера

 1. Перед покупкою масажера проконсультуйтеся з фахівцем, який підкаже, на які моделі краще звернути увагу.
 2. Для покупки масажера звертайтеся в перевірені спеціалізовані магазини з хорошою репутацією.
 3. Уважно вивчите конструкцію приладу, не соромтеся приміряти його на свій потерпілий суглоб, щоб відчувати себе комфортно.
 4. Зверніть увагу на меню управління, щоб вибір функцій не викликав незручностей.
 5. Якщо ви страждаєте на артроз або остеохондрозом, то краще придбати механічний ручний або вібромасажер.
Для суглобів

Якщо вас часто мучать болі в суглобах, то самим оптимальним рішенням буде покупка автоматичного професійного універсального суглобового масажера, який здатний впливати на різні зчленування за допомогою вібрації, світла, тепла та інфрачервоного випромінювання.

Відео: Цілюще масажер для суглобів