Простамол Уно – таблетки, свічки: склад, показання, інструкція із застосування, протипоказання, побічні дії, російські аналоги, відгуки чоловіків. Простамол Уно — курс лікування: скільки днів? Простамол Уно або Вітапрост, Гентос, Омник: що краще?

Інструкція по застосуванню Простамол Уно.

Зміст

Простатит і аденома простати – поширені недуги серед чоловіків після 40 років. Ці захворювання можуть доставляти масу незручностей і клопоту. При цьому з'являється біль при сечовипусканні, порушується ерекція. Часто для усунення симптомів застосовують гомеопатичні і трав'яні препарати. Одним з них є Простамол Уно.

Простамол Уно – таблетки, свічки: склад, показання до застосування

Показанням до застосування препарату є аденома передміхурової залози, простатит. Препарат допомагає прибрати запалення і поліпшити сечовипускання. Основною діючою речовиною препарату є витяжка з плодів пальми Сабаль. Цей екстракт допомагає знизити запалення і зменшити розміри аденоми.

Простамол Уно – таблетки, свічки: склад, показання до застосування

Простамол Уно – таблетки: інструкція по застосуванню

Приймають таблетки один раз на добу. Лікарі рекомендують це робити вранці після прийому їжі. Після цього ефект спостерігається через 6 тижнів. Максимального ефекту можна досягти, приймаючи капсули протягом 3 місяців.

Капсули не розжовувати варто. Це пов'язано з тим, що оболонка досить міцна і товста. Необхідно не допустити всмоктування препарату в шлунку. Основна частина ліки повинна всмоктатися в кишечнику.

Простамол Уно – таблетки: інструкція по застосуванню

Простамол Уно – свічки: інструкція по застосуванню

Свічки вважаються самим сильним варіантом препарату. Всмоктування діючої речовини відбувається найшвидше. Ця форма препарату призначається при аденомі 1-2 ступеня. У запущених випадках препарат буде неефективний. Вводиться свічка перед сном. Добова доза – одна свічка. Курс лікування теж визначає лікар.

Простамол Уно – свічки: інструкція по застосуванню

Як приймати Простамол Уно чоловіків при хронічному простатиті, для профілактики простатиту?

При хронічному простатиті Простамол Уно призначається у складі комплексної терапії. Достатньо приймати по одній капсулі на добу протягом 3 місяців. При поєднанні з іншими препаратами вдасться добитися відмінних результатів. Людина відчуває полегшення, зменшується кількість позивів в туалет. Для профілактики теж призначають по 1 капсулі на добу протягом місяця. При необхідності, після невеликої перерви, препарат можуть призначити знову.

Як приймати Простамол Уно чоловіків при хронічному простатиті, для профілактики простатиту?

Простамол Уно — курс лікування: скільки днів?

Все залежить від ступеня тяжкості недуги.

Тривалість курсів:

 • При хронічному простатиті 30 днів, потім перерва тиждень і знову місяць лікування. Так потрібно пройти 3 курсу, тобто три місяці приймати ліки
 • При аденомі простати приймають ліки три місяці без перерв
 • Для профілактики достатньо пити капсули один місяць
Простамол Уно — курс лікування: скільки днів?

Простамол Уно: протипоказання, побічні дії

Перелік протипоказань:

 • Хвороби шлунка
 • Печія
 • Індивідуальна непереносимість
 • Алергія
 • Жінки

Побічні ефекти:

 • Біль в шлунку
 • Печія
 • Блювота і нудота

Лікарі відзначають, що всі побічні дії виникають із-за того, що пацієнти вранці не снідають і приймають таблетки на голодний шлунок. Так робити не можна, адже препарат викликає подразнення стінок шлунка.

Простамол Уно: протипоказання, побічні дії

Чи можна приймати Простамол без призначення лікаря?

Так, препарат реалізується без рецепта і фактично не є ліками. Його можна приймати для профілактики простатиту. Але якщо у вас запущена аденома, то краще вибрати більш сильний препарат або приймати Простамол Уно у складі комплексної терапії.

Чи можна приймати Простамол без призначення лікаря?

Чим можна замінити Простамол Уно: російські аналоги

Простамол Уно далеко не самий дешевий препарат. Зараз на російському ринку можна знайти не менш ефективні ліки за низькою ціною. У складі таких препаратів також містяться трави, які знижують запалення передміхурової залози і знімають набряк.

Аналоги:

 • Простасерен
 • Простесс
 • Простагут
 • Простаплант
 • Капистан
 • Перміксон
Чим можна замінити Простамол Уно: російські аналоги

Простамол Уно або Вітапрост, Гентос, Омник: що краще?

Вітапрост по своєму складу і дії істотно відрізняється від Простамола Удо. Препарат складається з екстракту простати і антибіотика. Завдяки цьому розміри аденоми стають меншими в короткі терміни, приблизно через 10 днів можна спостерігати поліпшення. Тобто цей препарат ефективніше і швидше знімає запалення, ніж Простамол.

Гентос – це ліки є гомеопатичним і містить екстракти трав. Для досягнення ефекту потрібно приймати досить довго. По ефективності його можна поставити в один ряд з Простамолом.

Омник – синтетичний препарат, який містить тамсулозину гідрохлориду. Це адено блокатор, який швидко знімає набряк і запалення. Діє набагато швидше, ніж Гентос і Простамол. Його часто призначають з гомеопатичними і рослинними препаратами.

Простамол Уно або Вітапрост, Гентос, Омник: що краще?

Простамол Уно або Вітапрост, Гентос, Омник: чи можна приймати разом?

Сумісність:

 • Простамол Уно і Омник можна пити разом. Ці препарати відрізняються за складом, тому використовуються в комплексній терапії при лікуванні аденоми простати.
 • Простамол Уно і Гентос немає сенсу приймати разом, так як препарати дотримають екстракти пальми.
 • Вітапрост можна приймати з Простамолом і Гентосом. Завдяки комплексній дії антибіотиків і трав, можна швидко зняти симптоми аденоми і поліпшити сечовипускання.
Простамол Уно або Вітапрост, Гентос, Омник: чи можна приймати разом?

Простамол Уно і алкоголь: сумісність

Препарат не слід приймати разом з алкоголем. При цьому варто постаратися пити таблетки в один і той же час. При спільному прийомі можливі серйозні наслідки.

Наслідки:

 • Серцево-судинні захворювання (гіпертонія, серцева недостатність)
 • Діабет
 • Ішемія та інсульт
Простамол Уно і алкоголь: сумісність

Простамол Уно: чоловіків відгуки

Відгуки про препарат абсолютно різні. Є більша кількість чоловіків, яким Простамол Уно не допоміг взагалі.

Відгуки:

Олег, Саратов. Брав Простамол Уно для профілактики. Ефекту не помітив ніякого. Почав боліти шлунок, і я припинив прийом, так і не допивши всю упаковку.

Євген, Москва. Дуже хороший препарат. Замела ефект досить швидко. Приблизно через 4 тижні після прийому я став менше прокидатися вночі в туалет. Сечовипускання стало менш болючим.

Олександр, Сургут. Препарат мені призначали у складі комплексної терапії. Не знаю, чи він спрацював, або всі разом. Ефект зауважив після десяти днів прийому. Дійсно пройшла біль, і покращилося загальне самопочуття.

Простамол Уно: чоловіків відгуки

Як бачите, Постамол Уно – чудовий препарат, який допоможе усунути хворобливі відчуття і зняти запалення передміхурової залози.

ВІДЕО: Простамол Уно