Прикольний сценарій новорічного корпоративу на Новий 2019-2020 рік Щура: прикольні і веселі ігри, конкурси, розваги. Сценки-приколи для корпоративу, веселій компанії друзів на Новий 2019-2020 рік, прикольний сценарій виходу Діда Мороза і Снігуроньки

У статті ви знайдете поради з приводу проведення корпоративу в Новому 2019-2020 році.

Зміст

Прикольний сценарій виходу Діда Мороза і Снігуроньки: опис

Корпоратив – святкування в колі тих людей, з якими працюєш щодня. Як правило, на Новий рік будь-яка організація робить корпоратив, щоб відзначити закінчення минулого робочого року і згуртувати колектив. Для проведення корпоративу можна запрошувати професійних акторів, а можна справитися своїми силами і роздати певні ролі найактивнішим членам колективу (що є набагато цікавіше і веселіше).

На будь-якому новорічному святі обов'язково повинен бути присутнім Дід Мороз. Цей персонаж – незмінний символ Нового року, який бажає щастя і надихає людей на майбутній рік. Він приходить не один, а разом зі своєю онукою Снігуронькою.

Дорослий свято істотно відрізняється від дитячого і на новорічному корпоративі не потрібно читати вірші під ялинкою. Тут потрібно буде активно брати участь у конкурсах, відповідати на жартівливі питання, приймати жартівливі подарунки, сміятися і веселитися.

ВАЖЛИВО: Вихід Діда Мороза (поява на святі) може бути раптовим або очікуваним. Зробити це він повинен зі смішними словами і гучним привітанням так, щоб усі звернули на нього увагу.

Варіанти вітань:

Слова привітання

Прикольний сценарій корпоративу на Новий 2019-2020 рік для ведучого

Провідними корпоративу не обов'язково повинні бути Дід Мороз і Снігуронька. Право на ведення свята може дістатися будь-активісту або представнику профспілки. Саме ведучий пропонує всім учасникам різні розваги:

 • Танці
 • Пісні
 • Читання привітань
 • Участь у конкурсах
 • Загадки

Ведучий у своєму сценарії свята обов'язково повинен мати велику кількість вітальних віршів. Саме вони налаштовують людей на святкування, гарний настрій, позитивні відчуття.

Слова ведучого:

Привітання і запрошення Діда Мороза
Побажання ведучого
Слова ведучого
Привітання ведучого
Слова ведучого

Прикольні конкурси для новорічного корпоративу 2019-2020 роки

Звичайно ж, ні один корпоратив не обійдеться без смішних і жартівливих конкурсів. Ці завдання піднімуть настрій усім присутнім, зміцнять командний дух і подарують спогади.

Конкурси:

Конкурси до свята
Жарти і конкурси для корпоративу
Завдання для гостей на корпоратив
Загадки на корпоратив
Конкурси до свята

Веселі прикольні ігри для новорічного корпоративу 2019-2020

Щоб корпоратив вийшов особливо вдалим і залишив кожному гостю багато приємних спогадів, у нього обов'язково необхідно включити жартівливі активні ігри.

Що можна підготувати:

Гра для корпоративу
Ігри до свята
Ігри для дорослих
Корпоративні ігри
Ігри та розваги на корпоратив

Новорічні приколи-розваги для святкування Нового року Щура

Ведучому слід підготувати заздалегідь максимально багато жартівливих віршів та анекдотів, щоб піднімати настрій навіть самим похмурим гостям.

Жарти і вірші:

Жартівливі поздоровлення
Жартівливі вірші
Вірші і поздоровлення до Нового року
Жартівливі вірші до корпоративу

Сценки-приколи для корпоративу на Новий 2019-2020 рік

Це обов'язкова розвага на дорослому корпоративі, яке підніме настрій гостям і дозволить їм відпочити емоційно, а також допоможе виявити свої театральні здібності.

Сценка № 1
Сценка № 1
Сценка № 1
Сценка № 1
Сценка № 2

Поради та ідеї для прикольного святкування Нового року в жіночому колективі

Ідеї:

 • Квест. У цьому стилі можна побудувати весь свято. Спланувати його може професіонал чи ведучий. У великих містах існують спеціальні клуби, які пропонують масу квест-завдань. В залежності від ваших уподобань, ви завжди можете підібрати тематику заходу.
 • Майстер-клас. Творчі дами завжди можуть віддати перевагу спокійному і творчому корпоративу, на відміну від бурхливих танців та веселощів. Компанія жінок може розпити шампанське з солодощами і одночасно зайнятися створенням прикрас і декору для дому.
 • Дискотека. Відправитися компанії жінок можна також в модний клуб. Там є можливість замовити столик і напої, запросити акторів, які виконають ролі Діда Мороза і Снігуроньки.
 • Стриптиз. Це спосіб відзначити свято для сміливих дам. Стриптиз-клуби завжди існують у великих містах або ж танцюриста можна запросити у звичайний нічний клуб, звичайно ж, у ролі Діда Мороза.

Поради та ідеї для прикольного святкування Нового року для веселої нетверезої компанії друзів

Поради:

 • Гра «Крокодил». Нехай кожен присутній зобразить яку-небудь особу або фільм покаже мовчки сценку, яку треба відгадати.
 • Алкогольні «Хрестики-нулики». Витримати таку «гру» здатні тільки «стійкі солдатики».
 • Гра «пляшечка» додасть компанії пікантних відчуттів і, можливо, створить пари.
 • Хоровод навколо ялинки. А чому б і ні? Якщо є приміщення і ялинка, активні танці навколо неї тільки подарують приємні емоції.

Відео: «Прикольний сценарій новорічного корпоративу»