Прикольний сценарій корпоративу на Новий 2019-2020 рік: ігри, конкурси, веселі розваги. Сценки-приколи для корпоративу на Новий рік 2019-2020: опис

Готуємо новорічний корпоратив 2019-2020: сценарій, ігри, розваги.

Зміст

Для працюючої людини новорічні свята це ще й корпоратив. І якщо для рядових співробітників веселий корпоратив передноворічний відпочинок, то для керівного ланки, яке організовує торжество це клопітка заняття. Особливо якщо бюджет урочистості не дозволяє наймати ведучого і сценарій потрібно готувати самостійно. Ця стаття буде корисна для тих, хто зважився проводити корпоратив без запрошення професійних ведучих.

Новорічний корпоратив 2019-2020 — зустрічаємо рік Пацюка весело!

Прикольний сценарій корпоративу на Новий 2019-2020 рік

Веселий сценарій з казковою Бабою Ягою можна інтерпретувати по-різному. Баба Яга може бути як старенькою, так і спекотної жінкою в роках (від цього її гра стане ще більш веселою). Для торжества потрібно костюм Баби Яги і тексти пісень, які доступні всім (можливо висновок тексту на екран). Також роздрукувати дрібні вірші та коломийки які будуть лунати в процесі корпоративу.

Починає ведучий:

Перші слова ведучого на новорічному корпоративі 2019-2020

Збоку виходить Баба Яга але, не просто шкутильгаючи, а посміхаючись і тягнучи за собою мішок, у якому лежать явно подарунки.

Прикольний сценарій корпоративу на Новий 2019-2020 рік: слова Баби Яги

Тим часом поки Баба Яга йде до ведучого на імпровізовану сцену вона забирає з собою п'ятьох жінок (рекомендуємо вибирати веселих, люблять веселощі дівчат і жінок). Роздає тексти частівок і разом з коломийками пов'язує хустки на голови (прослідкуйте, щоб хустки були досить великими і не обмежували укладання). Фоном включається мінусовка з мультфільму «Летючий корабель» та запрошується почати виконувати коломийки.

Коломийки до Новорічного корпоративу

За коломийки вручаються Бабою Ягою подаруночки, заздалегідь приховані в тому самому мішку, який вона винесла на сцену і ведуча робить крок вперед, щоб Баба Яга залишилася на задньому фоні.

Слова ведучого на Новорічному корпоративі

Ведуча читає загадку, а Баба Яга разом з усією компанією відгадує її, потім міняються місцями. Той, хто найактивніше відгадував загадки, отримує подарунок з мішка.

Загадки для Новорічного корпоративу
Слова ведучого і Баби Яги

На екран виводиться текст нижчезазначених пісні під музику «В лісі народилася ялиночка». Співати всім дружно і максимально голосно!

Перероблена пісня «В лесу родилась елочка...»
Слова Ведучої і Баби Яги

За те, що всі співали і намагалися всім по подарунку від Баби Яги. Тим часом столи накриті і очікують перший тост. Даємо трохи часу на їжу і робимо закінчення «сценки» і далі за бажанням раз на 20-30 хвилин ведучий проводить один з конкурсів описаних нижче. І для закінчення сценки і переходу до основного столу на екран виводяться слова останньої пісні під мінусовку пісні «П'ять хвилин».

Ще одна пісня-переробка до Новорічного корпоративу

Прикольні конкурси для новорічного корпоративу 2019-2020

Отже, за бажанням вибираються конкурси для розважальної програми. Рекомендуємо ставити конкурси на частіше одного 20-30 хвилин, між ними музику для танцю і час для застілля.

Моя цифра

Лунає кожному по листку і фломастеру. Кожен пише своє число. Це може бути будь-яке число, але не 0. Тепер ведучий проходиться по місцях і кожному задає питання, це можуть бути банальні «скільки тобі років?» та іронічні, але обов'язково пов'язані з відповіддю-цифрою. У відповідь потрібно підняти аркуш і показати всім. При складанні питань пам'ятайте, що всі вони повинні бути веселі, але нешкідливі.

Прикольні конкурси для новорічного корпоративу 2019-2020

Новорічна прикмета

Заздалегідь пишуться новорічні прикмети, при цьому правдиві упереміш з міфами. Хаотично вибираючи з залу отвевающего, ведучий читає прикмету, а відповідає каже правда чи міф. Хто вгадав більше того подарунок!

Вибирайте як національні, так і прикмети інших країн і релігій. Додайте веселих сумбурних прийме за принципом «Зламати каблук на Новий Рік — до заміжжя» і веселіться!

Фанти

Так-так, ті самі улюблені й несправедливо забуті. У кожному фанте творче завдання. Це може бути танець, вірш, пісня, зображення тварини, актора, статуї і т. д. Перемагає самий креативний виконав завдання. Також не забудьте нагородити тих, чиї таланти безперечні!

Новорічні фанти

Кулі на ялинці

Якщо в залі стоїть ялинка, заздалегідь дізнатися кількість куль на ній. Ділимо всіх на команди (2-3) і переможці ті, хто перший назве правильну кількість.

Добре ми всі пам'ятаємо?

Вибираємо 3-5 добровольців із залу, зав'язуємо очі і по черзі називають новорічну атрибутику. Якщо повторюється — не зараховується, треба назвати ще один атрибут. Виграє той, хто називає останній атрибут і іншим нічого додати.

Веселі прикольні ігри для новорічного корпоративу 2019-2020

Ігри такі ж цікаві і не менш веселі, ніж конкурси. Пропонуємо включити їх в список розваг на новорічному корпоративі.

Мандаринная естафета

Один кінець залу — два столи з мандаринами, другий кінець зали — дві команди учасники. Обов'язково — команда вболівальників! По пакету для кожної команди, куди складати мандарини.

Зі столовою ложкою бігти до таці, покласти мандарин на ложку і бігти до своєї команді, не впустивши мандарин (якщо впустив -1 очко). Перемога за тими, хто переніс мандарини першими. Якщо у команди-переможця були «втрати» мандарин, вираховуються з другою командою. Виграє той, хто кинув менше.

Ось-ось вдарять дзвони

Для виконання завдання є всього 3 хвилини. 12 жетонів — 12 завдань. Кожен бажаючий витягає жетон і дивиться завдання. Протягом цього часу всі інші повинні угадати завдання. Приз кожному хто взяв участь!

Ігри на корпоративі — весело і зближує команду!

Новорічні приколи-розваги для святкування Нового року Щура

Серйозний Луноход

Весь колектив стає кругом. Бажано проводити в середині вечора, щоб всі були трохи розпалившись алкоголем. Одна людина стає кругом, і повторює слова «Я серйозний Луноход» і імітує рухи місяцеходу. Хто перший засміється — той і програв. А переможеному покладено покарання — заспівати пісню на вибір.

Круті яйця

На блюдо викладаються всі варені яйця. Ведучий вибирає двох добровольців. Оголошує що одне яйце на блюді сире, інші варені. Необхідно розбивати яйця про лоб «суперника». З кожним розбитим яйцем напруга ставати все сильніше і сильніше, поки не розбивається останнім варене яйце і за ним піде аншлаг сміху.

Новорічні приколи-розваги для святкування Нового року Щура

Корабельна аварія

Сценки-приколи для корпоративу на Новий рік 2019-2020

Для того щоб сценки були максимально зрозумілими для впровадження в свій корпоратив ми пропонуємо відео-версії прикольний сценок. Створення таких сценок більш веселе заняття ніж створення дитячих, адже доросла аудиторія після декількох келихів вина розкривається по-новому й готова до всіляких інтригуючим та веселих сценок.

Відео: Новорічна сценка для корпоративу

Відео: Весела корпоративна казка!