Красиве письмо кращій подрузі про дружбу до сліз, яка їде, на День народження, просто так, дорослої подрузі в прозі: зразок, приклад листа

У даній статті ми розглянемо способи і ідеї написання листа подрузі. А також запропонуємо приклади рядків для написання.

Подруга часто стає практично рідною сестрою, з якою ти можеш ділитися найпотаємнішим. Часто між дівчатами з'являються свої, зрозумілі тільки їм жести, сигнали і навіть мову. Хоча листи останнім часом стають великою рідкістю, але і електронні варіанти ніхто не виключає. Красиво привітати свою подругу або порадувати її просто так можна з допомогою душевного листа, який обов'язково торкнеться куточок її душі.

Красиве письмо кращій подрузі про дружбу до сліз на День народження: зразок, приклад листа

День народження – це особливе свято, в яке хочеться максимально приводити в захват людини. Банальні фрази і картинки з повітряними кулями однозначно відходять в сторону. Ось тут і приходить на допомогу старий і добрий клаптик паперу. Саме папери, оскільки на ньому всі рядки пишуться від руки, а отже, йдуть від серця. Повірте, саме лист в конверті може по-справжньому зачепити вашу подругу до сліз.

ВАЖЛИВО: Листи треба писати грамотно. Якщо ви не дуже впевнені в своїх знаннях, перевірте краще зайвий раз слова, що потрапили під сумнів. Якщо ж у вас некрасивий або незрозумілий почерк, тоді озбройтеся допомогою клавіатури. Внизу роздрукованого листа обов'язково поставте підпис. Можна ще зміркувати невелику емблему або малюнок, щоб внести свою душевну лепту.

 • В такий день можна відступити від звичного шаблону. Почніть зі слів привітання. Нижче буде надана інформація подібного листа. Внесіть більше яскравих фарб, робіть великі і виділяються написи.
 • Можна розбавити віршами з приємними словами, старими фото. До речі, можна вдатися до допомоги прози або скомбінувати стилі.
 • Цей лист не потребує питаннях і інтересах повсякденних справ. Максимально акцентуйте увагу на побажаннях подрузі. Підкреслюйте її кращі якості. Можете навести приклади з життя, як вона чудово надійшла.
 • В цей день іменинниця потребу в похвалі. І не забувайте згадувати навіть старі забавні історії. Такі речі часом приносять значно більше теплоти, ніж дорогі подарунки.
Написання листа
 • У цей день можна придумати незвичайний конверт. Навіть, якщо ваша подруга знаходиться далеко. І обов'язково покладіть невеликий сувенір. Нехай він буде невеликий, але зате наповнений глибоким змістом.
 • Також не забувайте, що в цей день не можна скупитися на добрі і ласкаві слова, адресовані подрузі. Нехай навіть вона буде «кучерявим кульбабою» зате самим веселим і рідним.
 • До речі, при оформленні враховуйте інтереси вашої подруги. Можливо, вона чекала лист від сови, як у Гаррі Поттера. Подаруйте їй таку казку, нехай і зі словами – привітаннями.
 • Але наповніть ваш лист максимально добрими словами і приємними спогадами. Частіше наводити приклади її достоїнств, вказуючи на те, що ви нею дорожите і цінуєте вашу дружбу.
 • Якщо ж ви знаходитесь далеко, то обов'язково висловіть бажання скоріше зустрітися. І максимально пишіть від себе!
Початок листа
Продовжуємо побажання
Радісно завершуємо

Зворушливий лист кращій подрузі про дружбу до сліз просто так: зразок, приклад листа

Щоб написати зворушливого листа своїй подрузі, не треба згадувати жалісливі історії з ваших життів. Навіть від приємних моментів стає гірко на душі, адже їх більше не повернути.

 • Почніть з правильного початку. Куди приємніше дивитися на лист, який має точну дату. Часто листи зберігають у пам'ятних коробочках, які допоможуть зберігати спогади про минуле.

ВАЖЛИВО: Не забудьте згадати в самому початку ім'я подруги. Сьогодні такий аспект багато втрачають. Але людині приємніше бачити своє ім'я на папері. Навіть, коли в живу спілкуєтеся з людиною, частіше називайте його по імені. Ми так влаштовані, що автоматично знімається бар'єр недовіри, і людина починає викликати симпатію.

 • Правильно назвати подругу «дорогий» або «моя рідна». Додайте нотку тепла і ніжності поруч з ім'ям подруги.
 • Завжди запитуйте про її справах. Так ви даєте зрозуміти, що подруга для вас важлива. Покажіть, що вона вам не байдужа і вас цікавить її життя.
 • Якщо ви хочете отримати відповідь лист, задавайте питання. Але відповідь не повинна зводитися тільки до слова «нормально» або «добре». Задавайте навідні запитання. Якщо є діти, запитайте про недавньому ранку або дні народження. Де були і як його провели.
 • Наповнюйте лист і своїми новинами. Якщо ви ділитеся з подругою своїми думками і переживаннями, значить, ви їй довіряєте і справите ефект близькості. Діліться не тільки минулими подіями, але і планами на майбутнє. Тоді лист вийде більш відкритим і чесним.
 • Не потрібно писати про себе цілі мемуари. Будь-які події намагайтеся зводити до подруги. Наприклад, нещодавно ви були на хокеї або баскетболі. І згадали, як 5 або 10 тому з вами і подругою стався кумедний казус на трибуні.
 • Додавайте і події з життя інших, але вони всі повинні прямо чи опосередковано стосуватися вашої подруги. Їй інформація не просто повинна бути цікавою, вона повинна торкнутися нотки її душі. Можливо, ви зустріли давно симпатичного їй хлопця, і він передавав привіт. А може він вже розлучився зі своєю Юлькою.
Лист зворушливе
Лист подрузі

ВАЖЛИВО: Більше гумору і яскравих фарб. Часто хороші спогади зачіпають душу сильніше мелодрами. І намагайтеся зводити розмову до того, що ви бажаєте якнайшвидшої зустрічі.

 • Обов'язково звертайтеся до своєї подруги! Нехай вона буде «зайчиком» або «сонечком», а може у вас є свої прізвиська. Це створить ще одну краплю теплоти.
 • І не забувайте говорити подрузі «спасибі»! Нехай за дріб'язок або простий рада, але за це її участь у вашому житті найбільше хочеться подякувати.
 • Після основної частини підкресліть мету свого листа, навіть якщо воно написано просто так. Можливо, ви хочете швидше зустрітися. Можете ви просто хочете отримати відповідь лист, тому і очікуєте якнайшвидшого відповіді.
 • На завершення завжди пишіть, що сумуєте про подрузі, і вам її не вистачає. Не обмежуйтеся простої фрази, можна розбавити її ще деякими спогадами.
 • Також не завадить побажати удачі, любові і успіху. Хай просто так, але ви переживаєте за подругу і бажаєте їй тепла. Навіть фраза «бережи себе» стане дуже зворушливою.
 • Підпис не завжди потрібно ставити, як у документі. Може придумала подруга вам своє прізвисько, хоча ви його терпіти не можете. Але ж їй буде приємно.

ВАЖЛИВО: Використовуйте постскриптум! Психологи відзначили, що його використовують у тому випадку, якщо адресат дуже важливий. Це невеликий пункт підкреслить значимість і цінності подруги у вашому житті. У цьому невеликому абзаці приховує, як правило, найпотаємніша новину. І ще це невеликий сигнал, що ви бажаєте зустрітися зі своєю подругою.

Гарне лист подрузі про дружбу, яка їде: зразок, приклад листа

Життя іноді складається так, що доводиться прощатися з деякими дуже важливими людьми. Подрузі, яка стала рідною в душі, хочеться підкласти в сумку конвертик з прощальними словами.

 • У цьому листі дійсно ефект сюрпризу зіграє важливу роль. Адже сказані на емоціях слова на пероні не зможуть передати того тепла, яке можна буде зберігати в коробочці спогадів.
 • Контролюйте свої емоції! Не потрібно багато страждань і жалю, що горе звалилося на ваші плечі, і ви ніколи не побачитеся.
 • Більше радості та позитиву! Вносьте нотки ностальгії, як вам було добре і весело разом, але обертайте все так, що вам приємно це воспоминать. Цей період ніколи не зітреться з пам'яті і буде найкращим з усіх.
 • Ніколи не вживайте фразу: «ми ніколи не побачимося»! Ви будете листуватися, зідзвонюватися і приїжджати один до одного в гості. Так, можливо тепер не буде тих вечірніх годин за чаєм кожен день, але будуть і інші моменти, які ви обов'язково проведете разом.
 • У прощальному листі не завадить згадати день знайомства. Повірте, це буде бальзам на душу для вашої подруги! Немає нічого приємніше, ніж знати, що про тебе пам'ятають. Наприклад, вас познайомили батьки. Але ви пам'ятаєте, що ваша подруга принесла книжку з казками почитати. Хоча ви ще не ходили в школу і не знали навіть букв.
 • А може ви розмалювали весь шкільний альбом перед 1 вересня, переносячи свої мрії та плани на папір. Спогади – це те, що буде з нами назавжди. Дайте їх подрузі, адже може вона щось забула або ви щось упустили. Значить, незабаром отримаєте відповідь лист з доповненням.
 • Або ж ваша дружба зав'язалася вже у дорослому житті на заняттях з танців або на якомусь конкурсі. Згадуйте кожну деталь в цей день.
Зворушливий лист до подруги

ВАЖЛИВО: Закінчуйте лист так, щоб подруга хотіла і мала можливість відповісти!

 • Якщо у вас міцна дружба, перевірена роками, то згадайте і ваші великі сварки. Наприклад, з-за хлопця Петі, який сподобався обом. Але ваша дружба пережила і цей момент, ставши тільки міцніше. А ви винесли для себе урок, що чоловіки більше стояти на дорозі дружби не можуть.
 • У кожних подруг є свої секрети і яскраві спогади. Згадайте їх у листі. Можете навіть придумати новий секретний код. А ось його розшифровка буде на звороті або в наступному листі.
 • Найбільшу радість принесуть ще й фотографії, адже їх зібралося чимало за стільки часу. Зараз більшість з них зберігається в електронному варіанті, тому роздрукуйте найяскравіші кадри і вкладіть в конверт. Якщо хочете, то можете зробити цілий альбом з написами і поясненнями.
Пишіть листи подрузі
 • Жарти і смішні картинки ніхто не відміняв. Якщо ви художник тільки в душі, то це ще більше підніме настрій вашій подрузі. Не бійтеся перезавантажити лист малюнками або наклейками. Цим ви лише наситите його ще більшою емоційністю і душевним теплом.
 • Також не завадить покласти в конверт якийсь амулет, браслет або брелок. В новому місці подрузі дуже потрібна навіть на відстані ваша підтримка. Можна не тільки купити в магазині готовий продукт, але і змайструвати його своїми руками!

Щирий лист про дружбу для хорошої подруги: зразок, приклад листа

Щирий лист завжди має виходити від вашого серця. Ви можете розбавити його гарними віршами і яскравими картинками або наклейками. Але намагайтеся виділяти тільки правдиві якості та події, які дійсно вас пов'язують. А не тому, що це буде красиво звучати.

 • Якщо у вас є талант до листа, тоді придумайте свій невеличкий віршик. Впишіть його в самому початку листа, щоб передати основну суть. Головне вмістити в цих рядках найкращі якості подруги, які так важливі для вашої дружби.
 • Відпочиньте від банального білого кольору паперу. Можливо, ви хочете зробити його у вигляді старого пергаменту. Включіть фантазію. А можете вставити в текст суміжні пики. Ну і що, що немає таланту художниці. Зате весело!
 • Говоріть частіше «спасибі» протягом всього листа. Тільки дійсно щиро, за слушні поради і підказки. А може вона врятувала вас від провального справи або допомагала няньчити Ваньку.
 • Дайте зрозуміти подрузі, що вона важлива для вас! Підкреслюйте, що ваша дружба найкраща навіть зі всіма розбіжностями і сварками.
Лист для подруги
 • Навіть таке щиро лист не виключає «основного тіла» листи. Задавайте питання і цікавтеся життям подруги.
 • Розкажіть про своїх недавніх подіях. Тільки не перетворюйте лист в жалібний розповідь про своє життя. Більше позитиву. А взагалі, щоб зацікавити адресата, почніть з приємних новин.
 • Хваліть свою подругу! Можливо, вона смачно готує кекс, а нещодавно ви його приготували. За її рецептом. Смакота була, правда з подгоревшим низом.
 • Навіть з хорошою подругою намагайтеся дотримуватися встановлених вимог до листа. Вкажіть дату і лагідно зверніться до неї. А в кінці завжди ставте ваш підпис.
 • Це не документ, тому можна використати прощальні репліки з побажаннями. І обов'язково «поцілунок» і «обніміте» подругу в кінці листа.

ВАЖЛИВО: Враховуйте близькість вашої дружби. Завжди контролюйте інформацію, особливо особистого характеру. Розповідати багато зайвого про себе не варто, тим більше, в письмовому вигляді.

Красиве письмо дорослої подрузі про дружбу в прозі: зразок, приклад листа

Доросле життя вже забарвлює її іншими колоритами, але ж так хочеться вірити в казку і отримувати частку зворушливого прояви любові. Доросла подруга – це вже інший рівень, наступний щабель дружби. Немає тих дитячих поділок лялькою або юнацьких образ з-за хлопця.

 • Часто у дорослому житті кожна з подруг має вже свою сім'ю. Ось в цьому аспекті дотримуйтеся деяких рекомендацій. Ніколи, ні при яких обставинах не скаржтеся подрузі на свого чоловіка! Цим ви зіпсуєте на енергетичному рівні свої стосунки з чоловіком.
  • Та й подругу налаштували проти нього. Адже вона буде пам'ятати кожне слово, сказане невірно в вашу сторону, і кожну сварку. А робити цього в листі абсолютно не можна. Поставте скарги на особисте життя під табу!
 • Обговорюючи дітей, також потрібно зосереджуватися лише на позитивних сторонах. Згадайте, як дітки разом ходили на один горщик або забирали соску один у дружки. А може вони ладнали з самих пелюшок.

ВАЖЛИВО: Додайте в лист старих фотографій. І не забудьте дати докладне пояснення відбитому події. Це відновить приємні моменти в пам'яті, і зроблять лист душевним.

 • У дорослому житті нікуди не дітися від проблем або якихось казусів. Можливо, у вас був невдалий досвід у сфері кар'єри. Наприклад, ви вирішили зайнятися торгівлею дитячих іграшок. Не акцентуйте увагу на негативній стороні. Краще згадайте, як спонтанно ви все це придумали і швидко організували.
 • Не забудьте про рідкісних «виходах» без дітей та чоловіка, коли можна було розслабитися і поспілкуватися по душах. Підкресліть її важливість у вашому житті! Вкажіть на тонку духовну зв'язок між вами і здатність розуміти один одного з півслова або погляду.
Зворушливий лист
 • Ніхто не говорить, що ви повинні спілкуватися тільки вдвох. Тому не забудьте згадати Ленку з сусіднього під'їзду, що так довго чекала появи малюка або Свєтку, яка схудла на 20 кг Вносите частку навколишнього світу в вашу переписку. Не обмежуйте вашу дружбу від усього. Запам'ятайте, подруга – це не ваша власність.
 • І, звичайно ж, обов'язково опишіть важливість її підтримки для вас у важкі хвилини. Адже ви завжди були і будете готові кинутися на допомогу один одному.
 • А ваша дружба, що пройшла «вогонь і воду» триватиме ще не один рік. Пропустіть слово «ніколи». Адже в дорослому житті ми все має тверезий розум і розуміє, що в цьому житті ні в чому не можна бути впевненим на всі 100%.
 • Але подруга заслужила ваше цілковита довіра, що, безсумнівно, ви в ній і цінуєте. Якщо ви знаходитесь далеко або рідко бачитеся, що часто буває у дорослому житті, обов'язково згадайте бажання скоріше зустрітися або частіше бачитися.

Не закінчуйте лист фразою «поки» або «прощавай», краще замініть її реплікою «до побачення!». Адже ви провели разом кращі роки вашого життя, а далі буде період ще яскравіше!

Відео: Лист подрузі