Кращі, красиві слова подяки за дружбу подрузі, другу, чоловікові, хлопцеві, друзям у прозі: текст. Як красиво сказати спасибі за дружбу подрузі, другу, хлопцю, чоловікові, друзям своїми словами? Листівки і пости – «Дякую за дружбу»: приклади у прозі

У статті ви знайдете поради та рекомендації, ідеї та слова для того, щоб сказати «спасибі» кращому другові чи подрузі.

Зміст

Як сказати спасибі подрузі за дружбу у прозі просто так коротко своїми словами: приклади

Дружба – одна з важливих цінностей людства, яка завжди шанувалася, шанували, цінувалася. Люблять своїх друзів люди і досі, але не завжди можуть підібрати правильні слова для висловлення своїх почуттів, відданості і вірності.

Сказати «Дякую за дружбу» дуже важко і легко одночасно. Для цього слід підібрати максимально точні і щирі слова, які будуть йти «з серця» та «від душі». У даній статті ви знайдете для себе безліч ідей і ключових кліше фраз, які допоможуть вам правильно і красиво побудувати свою промову в тих випадках, коли ви вітаєте людини, пишіть йому листа або підписуєте листівку.

Варіанти слів:

 • Дорога моя подруга! Іноді мені здається, що без тебе я б просто не змогла жити на цьому світі. Ти подарувала мені стільки яскравих почуттів, яскравих переживань і теплих спогадів, що стала мені не тільки близьким людиною, а самою справжньою кровної сестрою.
 • Спасибі тобі, дорога подруго! Ти поруч зі мною завжди, всюди, в будь-яких складних і простих життєвих ситуаціях. Ти даруєш мені підтримку, надію, любов і розуміння – і це набагато цінніше будь-якого багатства.
 • Хочу сказати тобі спасибі за те, що ти одного разу з'явилася в моєму житті, подруга! Якби Не було тебе, не було таких яскравих днів і переживань в моєму житті, якими наповнена вона зараз. Ти для мене – світ фарб, вражень, радості!
 • Я хочу, дорога подруга, сказати тобі спасибі просто так! Навіть думати не хочу, що одного разу між нами може пробігти «чорна кішка». Мені здається, що такою міцною і відданої любові, яку я відчуваю до тебе, як до одного, більше не існує на світі.
 • Ти розфарбувала мій світ, подруга! Спасибі тобі за це, адже до тебе я не знала, що таке дружба! Як хочеться мені подарувати тобі все, поділитися найкращими і яскравими моментами, переживаннями і гарними новинами! Будь завжди такою ж щасливою, молодою і красивою, якої я тебе знаю!
Слова подяки друзям і подругам

Красиві і ніжні слова подяки за дружбу улюбленої подруги в прозі: текст

Щоб знайти випадок і привід сказати «спасибі» своїй подрузі не варто витрачати багато сил, часу і переживань. Справжня дружба не має правил і свят, вона завжди існує як скарб, що охороняється двома людьми.

Варіанти слів:

 • Дякую, подруго! За те, що завжди думаєш про мене більше, ніж про саму себе! Ти довела і показала мені те, що справжня дружба, віддане почуття завжди має право існувати між двома людьми.
 • Можна, я тебе подякую? Спасибі тобі, подруга, що не знаючи відпочинку і спокою, ти завжди прагнула витерти сльози, підтримати мене в складних життєвих ситуаціях і сказати «будь сильною тоді, коли у мене опускалися руки.
 • Дякую тобі за ті справжні почуття, що ти переживаєш по відношенню до мене! Саме ти навчила мене переживати, відчувати цей світ і бачити його в яскравих фарбах.
 • Якщо б я могла прожити ще одне життя, я б обов'язково хотіло її прожити саме з тобою, моя подруга! Мені здається, що в житті немає більше таких сонячних і приємних людей, як ти! Дай Бог багато тобі здоров'я і сил, щоб ти була зі мною ще багато і багато років поспіль!
 • Є на світі хороші і добрі люди і ти, моя хороша, одна з них! Я просто не уявляю свої сірі і нудні будні без твоєї яскравої посмішки, яка надихає і окриляє! Ти навчила мене дивитися на світ позитивно і барвисто, а я буду завжди відповідати тобі теплом на будь-яке прохання, слово.
Дружба та слова подяки друзям

Теплі і приємні слова подяки коханій подрузі за дружбу у прозі: текст

Слова подяки – це приємна дрібниця, яка скріплює дружбу, роблячи її більш міцною і відданою, сонячної і яскравою, довгої і СПРАВЖНЬОЮ. Не соромтеся дякувати своїх подруг і друзів за ті відносини, які існують між вами і вони обов'язково відповість тобі тим же.

Варіанти слів:

 • Дякую, тебе подруга, за те, що ти вибрала саме мене! Не знаю, що ти побачила в мені, але той день, коли ми познайомилися, мій світ раптом став яскравіше і яскравіше!
 • Як не крути, а без тебе я не можу! Спасибі тобі, рідна, за легкість, ніжність, радість і вірність наших відносин. Я буду вдячна тобі ще сотню років поспіль!
 • Як хочеться прожити не одну, а тисячі життів разом з тобою, подруга! Я бажаю кожному в цьому світі знайти таке ж почуття, яке ми ділимо з тобою!
 • У світі мало добрих людей, але ти, моя подруга, очолюєш їх ТОП-список! Мені круто пощастило познайомитися з тобою і завести міцну, вірну, віддану дружбу!
 • Бажаю тобі, подруга, багато добра і щастя! Живи, моя подруга, безліч добрих років, щоб радувати мене ще дуже довго. Я дякую тобі за все тепло, що ти змогла подарувати просто так, безоплатно, від душі і серця!
 • Ти красива і добра, мила, уважна, розумна! Такої подруги як ти, мені не знайти більше ніде і ніколи! Спасибі тобі за терпіння і за те, що ніколи не ображаєш на мене через дрібниці. Ти прекрасна людина!
 • Знайти хорошого людини в цьому світі – справжня рідкість! Але, я знайшла тебе, а значить, мені круто повезло! Я дуже трепетно ціную нашу дружбу і не дозволю ніколи і нікому її порушити!
 • У цьому світі так багато людей і не один не схожий на тебе, подруга! Ти така чудова, уважна, тонка, чуттєва, щаслива, радісна, красива! Як добре, що ти моя подруга!
 • Прийми мої слова подяки! Не злися, не ображайся, не ображайся на мене, подруга! Я так дорожу нашою дружбою, адже вона, мабуть, найцінніше, що у мене є! Спасибі тобі, люба, за 100%-ве розуміння і співчуття у будь-якій справі і питанні. ТИ найкраща на світі! Ти дорогий мені!
Приємні і вдячні слова друзям, подругам

Самі хороші і добрі слова подяки за дружбу і побажання на честь дружби кращій подрузі в прозі: текст

Краща подруга – це, практично, сестра. З нею можна поділитися навіть тими переживаннями, які не розділиш з мамою або ким-небудь ще. За роки дружби та спільних подій кращу подругу можна просто так, без приводу подякувати. Добре, якщо ви викладете свої думки на письмі, роблячи листівку або просто складаючи лист.

Варіанти:

 • Не кожному в цьому світі пощастило мати найкращу подругу! Але у мене вона є! Я цим щиро пишаюся і захоплююся, адже вона – цінний і дорогий скарб. Якщо у мене є проблема – я звернуся до подруги, якщо мені потрібна допомога, я попрошу подругу, якщо мені погано – я поскаржусь тільки подрузі. Спасибі тобі, кохана, що ти – цілодобова підтримка і опора для мене, що ти мій парасольку під проливним дощем, що ти мій пліт у бездонному океані і ти мій промінь світла у темній печері.
 • Якщо у мене щось трапляється – я біжу до тебе! Якщо мене хтось засмучує – я біжу до тебе, якщо мені в чомусь не щастить – ти мені допомагаєш. Це велика радість мати таку подругу, як ти! Я шалено і безмежно вдячна тобі за все, що ти робиш для мене!
 • Мої слова подяки – це ніщо, порівняно з тим, що я відчуваю до тебе, моя подруга! Я так вірно і віддано, щиро і чисто, ніжно і сильно тебе люблю, що цього просто не передати словами! Будь зі мною до кінця життя, прошу тебе! Ти один із самих близьких людей для мене, ти моя сім'я!
 • Ти мені сестра! Все одно, що ми з тобою не рідні по крові! Я люблю тебе і відчуваю кожну нотку твого настрою, тому знаю, коли тобі добре або погано. Те ж саме, ти, напевно, відчуваєш і в мою сторону. Будь весела і хай легко тобі дається кожен день в житті, щоб ми разом могли переживати радість і солодощі наших днів!
Як сказати близькій подрузі спасибі?

Що написати, сказати кращій подрузі зворушливе до сліз про дружбу, щоб вона розплакалася?

Слова, які «можуть довести до сліз» — це ті чуттєві, тонкі душевні фрази, які буквально «вибивають» почуття людини, змушуючи їх проявлятися сльозами. Підберіть максимально ніжні рядки, щоб подякувати свою добру подругу за дружбу.

Варіанти:

 • Весь світ стає сірим і нецікавим, якщо поруч не ти посміхаєшся! Я навіть не хочу уявляти, що одного разу може настати день, коли я втрачу тебе, і більше не знайду.
 • Коли я гублюся в цьому світі, будь то чергова образа, збила з пантелику або труднощі, напрямні на «невірний шлях», ти завжди допомагаєш мені «встати на ноги» й знайти істину. За це я дякую тобі і хочу сказати, що дуже люблю!
 • Я люблю тебе так сильно, що бажаю тільки добра та процвітання! Не хочу, щоб на життєвому шляху тобі зустрівся погана людина, не хочу бачити твоїх сліз і чути, що ти розчарувалася в житті!
 • Як радісно мені з тобою і як сумно мені без тебе! Будь завжди поруч, подруга, адже я не знаю, як впоратися з сірістю буднів і повсякденних справ, без твій підтримки і порад. Спасибі тобі за твою віддану любов, я намагаюся відповісти тим же. Якщо я коли-небудь чим-то змогла тебе образити – прости, бо ти заїси, що все це не зі зла, а по дурості. Ти – моя радість, ти моє все!
Як можна подякувати одного?

Як щиро і тепло подякувати кохану подругу за дружбу, радість своїми словами: слова, текст, приклади

Варіанти слів:

 • Спасибі, що на дружбу одного разу надихнула! І почуття це солодке мені щиро, від серця подарувала. Я вдячна тобі, я захоплююся тобою, я хочу бути на тебе схожою. Ти сонечко серед кіл темряви, я люблю тебе, як саму себе!
 • Будь-свято, подія і сімейне заходи я хочу бачити тебе поруч! Ти – моя сім'я, не дивлячись на те, що кров у нас різна. Я щиро переживаю за тебе і мені не все одно, як складеться твоє життя!
 • Прийми мої прості слова подяки за багато років, що ми пережили разом! Ти прекрасна людина! Я люблю тебе всією душею і ніколи ні на кого не проміняю! Ти навчила мене цінувати і розпізнавати людей, дивитися в майбутнє з посмішками і надіями!
 • Як добре мені з тобою, подруга! Тепер я не знаю, як жити одне без одного! Ти те, що мене змушує прокинутися з ранку без настрою посміхнутися. Все життя наше зроблена з сотні яскравих спогадів і в кожному обов'язково є ти! Дякую тобі за все! Дякую, за те, що ти є!
Приємні слова близьким людям і друзям

Хіба потрібен великий привід, щоб просто сказати «Спасибі» дорогій людині? Звичайно ж, ні! Просто не стримуйте своїх почуттів, коли відчуваєте вдячність, почуття відданості і любов до улюбленої подруги!

За що можна сказати спасибі подрузі, варіанти:

 • За підтримку та цілодобову готовність вислухати мене
 • За розуміння і бажання допомогти у будь-якій справі
 • За те, що ти пам'ятаєш всі мої дати і свята, завжди поздоровляєш, завжди говориш приємні слова.
 • За терпіння і витримку
 • За те, що не відмовилася від мене період сумнівів, депресії і поганого настрою.
 • За те, що завжди стримано ведеш себе, навіть тоді, коли я занадто емоційна.
 • За те, що завжди даруєш мені саме ті подарунки, про які я мріяла і марила.
 • За те, що захищаєш мене перед іншими людьми
 • За те, що моментально зриваєш з місця, коли мені потрібна допомога або просто тоді, коли мені погано.
 • За те, що завжди пригреешь, нагодуєш, пригостиш, даси грошей, якщо їх у мене зовсім немає.
 • За те, що ти поважаєш мою думку навіть тоді, коли воно не зовсім вірне.
 • За те, що любиш мою сім'ю і поважаєш її так, наче вона твоя.
 • За те, що не забуваєш поділитися зі мною не тільки поганими новинами, але і радісними подіями.
 • За те, що ти поруч зі мною на кожному сімейному святі, а я поруч з тобою на кожному твоєму сімейному заході.
 • За те, що не раз довела свою відданість і вірність
 • За те, що не говориш про мене за спиною поганого
 • За те, що готова віддати останнє, щоб допомогти мені
 • За те, що не бачиш чи просто не звертаєш уваги на мої недоліки.
 • За те, що завжди знаходиш правильні і потрібні слова
 • За те, що ти бажаєш мені добра
 • За те, що навчила багато чого в цьому світі
 • За те, що посміхаєшся мені
 • За те, що не ображаєшся на мене через дрібниці
Слова вдячності друзям: за що їх можна дякувати?

Як сказати красиво «Дякую за дружбу» другові: текст, слова подяки одному за дружбу

Варіанти слів і фраз:

 • Дружба – це наш скарб. Я його не продам, не розділю, не продам. Спасибі, мій друг, що ти завжди поруч, ти завжди добрий до мене, як до себе.
 • Спасибі, мій дорогий і цінний друг, що ти залишаєшся зі мною, крізь роки і сотні життєвих проблем. Я ціную кожен твій вчинок і завжди буду відповідати тільки добрими справами і вчинками.
 • Спасибі тобі, друже! Просто прийми моє «дякую» без сумнівів і заперечень, адже воно йде від душі.
 • Такої дружби, яку ти подарував мені, яку більше ніде не знайти. Її я зберігаю в серці і ні з ким ніколи не поділюся.
 • Якби тебе не було, мій кращий друг, я б був втраченим створенням на цій планеті і в цьому світі. Дякую тобі за підтримку і всі ті надії, які ти вкладаєш у мене!
 • Друже мій! Ти ніби злився з золота! Настільки я тебе люблю і ціную, що просто не вистачає слів, щоб виразити всю свою любов і вдячність!

Як сказати красиво «Дякую за дружбу» друзям: текст, слова подяки друзям за дружбу

Варіанти слів і фраз:

 • Дорогі друзі! Ви справжня родина, що складається тільки з близьких, добрих, сонячних і приємних людей! Спасибі за те, що що б не трапилося в моєму житті, ви завжди поруч і разом зі мною!
 • Дорогі мої люди! Ви не просто друзі, ви ангели! Ви ті, на кого я можу розраховувати, кого я можу просити про допомогу і підтримку! Спасибі, друзі, за хороший приклад, за щирість справ і слів!
 • Мої друзі – моє багатство! І щиро радий, що мені дісталися саме такі «золоті» друзі! Ви – подарунок долі! Я буду любити вас вічно, віддано і до кінця своїх днів!
 • Як не крути, а без вас, мої друзі, мені не вижити! Ви, немов тисячі рятувальних кругів, для мене в цьому величезному океані проблем та сірих буднів! Дякую за підтримку і розуміння, за радості, які ви поділитися зі мною і за проблеми, які ховаєте від мене!
Найкращі слова вдячності та подяки

Як подякувати чоловіка, хлопця за дружбу: красиві і добрі слова подяки у прозі

Якщо у вас є вірний і відданий друг чоловік, ви теж можете подякувати йому за те, що він є вашою підтримкою і опорою.

Варіанти і фрази:

 • Спасибі тобі, (Ім'я)! Ти довів, що міцна, віддана і вірна дружба існує в цьому світі! Я знаю, що на твоє плече завжди можна покластися», що ти не відмовиш допомоги і знайдеш правильний вихід у будь-якій ситуації!
 • Мій дорогий друже! Як хочеться, щоб у світі було якомога більше таких людей, як ти! Я хочу подарувати тобі тисячі приємних слів, добрих подарунків і щасливих днів! Будь завжди успішним і завжди отримуй від життя тільки радість!
 • Коли мені сумно і важко, ти поруч , і це – найбільший подарунок, який людина може подарує людині. Спасибі тобі, що не кидаєш мене в складних життєвих ситуаціях, що завжди знаходиш слово і спосіб «викрутитися» з будь-яких проблем.
 • Саме ти – шлях до щастя! Я вдячний (вдячна) життя за такий подарунок, як ти! Адже саме ти завжди допоможеш, завжди підтримаєш, завжди вирішиш і поставиш «на місце» проблеми!

Пости про дружбу в прозі: приклади

Пости – це ті записи, які людина залишає в соціальних мережах на сторінках інтернет-сайтах, форумах і так далі. Потрібні вони для того, щоб передавати настрій та створювати атмосферу. Свою відданість і любов до одного можна виразити саме у пості, використовуючи для цього не тільки свої думки, але також і цитати, афоризми і слова відомих людей про дружбу.

Слова і рази:

Цитати і пости про дружбу № 1
Цитати і пости про дружбу № 2
Цитати і пости про дружбу № 3
Цитати і пости про дружбу № 4

Листівки «Дякую за дружбу»: приклади

Такі листівки можна не тільки придбати або замовити в інтернеті, але також і зробити своїми руками, намалювати, завантажити і підписати зображення (наприклад, відправивши його електронним листом). Перегляньте варіанти листівок з вдячністю, щоб вибрати саме ту, яка підходить вам і вашому другові. Не соромтеся виражати свою любов і відданість, адже це тільки скріпить ваші стосунки і зробить їх краще.

Варіанти вітальних і звичайних листівок для одного з вдячністю:

Листівка «Дякую за дружбу» № 1
Листівка «Дякую за дружбу» № 2
Листівка «Дякую за дружбу» № 3
Листівка «Дякую за дружбу» № 4
Листівка «Дякую за дружбу» № 5

Відео: «Привітання: дякую за дружбу!»