Як підкотити до дівчини правильно, красиво, оригінально: поради, компліменти і фрази для знайомства, методика завоювання для хлопців

У даній статті ми познайомимося з методами і фразами, які допоможуть познайомитися хлопцю з дівчиною.

Часто страхи в голові змушують нас відкладати рішучий крок для знайомства в довгий ящик. Сором або невпевненість у собі – це головний ворог молодих людей. Ми ходимо підказати вам методики, схеми дій і зразкові фрази для початку спілкування, щоб завоювати симпатію пасії протилежної статі. Адже в спілкуванні головне зробити перший крок, а потім все піде значно простіше.

Як підкотити до дівчини: поради

Безумовно, завжди є певний відсоток невдач. Від цього нікуди не дінешся, але потрібно спочатку себе налаштувати на позитивну хвилю і відігнати дурні страхи з голови. Якщо просто сидіти на місці, нічого не роблячи, ніколи не дізнаєшся про можливу перемогу. Можуть бути два варіанти розвитку подій – підкат до незнайомці або до знайомої дівчини. А місце і час не грають великої ролі, точніше схеми підкатів можна використовувати однакові.

Якщо ви ще не познайомилися з дівчиною, тоді терміново виправляйте ситуацію

 • Ніколи не знайомтеся з дівчиною банальною фразою: «Привіт! Можна або давай познайомимося». Це відразу ж відлякує, заганяє в ступор і взагалі діє, як червона ганчірка на бика».
 • Краще підійдіть і скажіть щось смішне, незвичайне і приємне одночасно:
  • «дівчина, у тебе таке гарне і позитивне обличчя, а ніс взагалі випромінює доброту».
  • «вау! Така приваблива дівчина, а які гарні ноги. Особливо ліва (або права)».
  • або заговорите про очі, волосся або навіть вухах. Нехай перша фраза буде незвичайною. Банальні слова «очі, як небо» або «червоні, як троянди, губи» викличуть лише косий погляд з її боку. І справа навіть не в тому, що дівчата не люблять компліменти. Просто стають видні всі ваші наміри.
 • Тепер поговоримо про деяких «золотих правил» знайомства з дівчиною:
  • не варто підходити «познайомитися» до дівчини. Точніше, називайте це відтепер трохи по-іншому – «поспілкуватися». Трохи вище ми торкнулися подібну тему, що «знайомства» зазвичай відштовхують.
  • не пропускайте крок, коли ви спілкуєтеся на «ви». Навіть якщо ви не ділові партнери або колеги по роботі. «Тикання» — це показник неповаги. Та й подібні «панібратства» підходять лише для знайомих дівчат!
  • проявіть вихованість і галантність – ці риси ніколи не вийдуть з моди. Якщо ви «випадково» перетнулися з симпатичною вам дівчиною, привітайтеся з нею за руку. Ні, говорити «дай п'ять!» теж не варто. Можна ніжно потиснути руку, тільки простягайте руку долонею вгору.
Підкотити до дівчини
 • А взагалі, дотику зближують і показують рівень довіри. Тому, не завадить її трохи потримати за руку під час розмови або хоча б періодично торкатися в області ліктя.
 • Якщо дівчина кудись іде, при знайомстві обов'язково зупиніть її. Не потрібно намагатися познайомитися, бігаючи за опаздывающей панянкою. Залучіть увагу або ввічливо попросіть, можете навіть трохи загальмувати її руками. М'яко, ніжно і не примушуючи, зверніть на себе увагу і зупиніть її.
 • І найголовніше – будьте впевнені в собі. Ніколи не просіть і не вибачайтеся за спроби познайомитися. Зверніть увагу на наступні фрази: «вибачте, будь ласка, ви не будете проти, якщо я з вами познайомлюсь?». Відразу ж хочеться відповісти ні! Або «дівчина, ви сьогодні так сліпуче виглядаєте. Я не міг пройти мимо і хочу запросити на чашечку кави. Приділіть мені, будь ласка, кілька хвилин». Від вашої внутрішньої впевненості залежатиме вже половина справи.

ВАЖЛИВО: Всі пропозиції намагайтеся вживати без фрази «ні». Коли задаєте питання, завжди його перефразуйте, щоб на автоматі хотілося відповісти «так». Наприклад, «Ви ж хочете морозива в такий спекотний день?».

Починаємо активні дії – залучення уваги і запрошення на побачення

З одного боку, зі знайомою дівчиною «працювати» простіше, тим більше, якщо ви ще навчаєтесь або працюєте разом, і бачитеся кожен день. Але з іншого боку, вона вже знає всі ваші «косяки» або без проблем дізнається про них від спільних знайомих. Але привертати увагу старої або нової знайомої можна за приблизно однаковою схемою. Корегуйте її під ситуацію і завжди вносите свою родзинку.

 • Почніть із зовнішнього вигляду. Приведіть себе в порядок, знайдіть відповідний парфум. Дівчата по своїй природі чистоплотнее хлопців, тому до зовнішності ставляться досить вимогливо. Особливої уваги вимагають зуби, руки і взуття!
 • Якщо ви не перетинаєтеся на спільній території, підготуйте основну грунт. Дівчина повинна з вами бачитися і перетинатися. Ні, маячити перед очима не потрібно.
 • Встановіть зоровий контакт! Це важливо, оскільки саме він дає старт до наступних дій. Підморгніть або посміхніться їй. Звертайте увагу на її реакцію. Якщо вона посміхнулася – це вже добре. Ще немає – скорчите смішну пику. Тільки потренуйтеся перед дзеркалом, щоб це було цікаво, і ви не впали обличчям в бруд».
 • Крім погляду звертайте увагу ще й на тілесний контакт. Якщо людина симпатизує, то він машинально буде доторкатися до своєї пасії. Якщо дівчина не наважується на такий крок, починайте діяти першим. Частіше торкайтеся до неї і спостерігайте за реакцією. Саме вираз її обличчя дасть сигнал переходити до наступного етапу.

ВАЖЛИВО: При спілкуванні з дівчиною ніколи не дивіться на її бюст! Тільки в очі. Принаймні, на початковій стадії підкату.

Щоб сподобатися дівчині
 • Якщо у вас є спільні теми для розмови – це вже добре. Але, як правило, кров з голови після «навали» гормонів радості від закоханості кудись тікає. Тому думки про який-небудь розмові покидають вас. Заготовте будинку зразкові фрази:
  • запитайте про її настрої. Чому вона усміхається або від чого така сумна.
  • або скажіть, як вона «зарядила вас позитивом на весь день тільки своїм зовнішнім виглядом».
  • а може її посмішка «сяє яскравіше сьогоднішнього сонця».
 • Але краще будь-якої розмови діє допомогу. Просто так і з вашою ініціативою. Це буде і дівчині приємно, і виставите себе в «кращому світлі». Нехай навіть ви просто повернете важкі пакунки до її будинку або запропонуйте запасну ручку.
 • Не поступається по ефективності і прохання про допомогу. Можливо, ви приїхали з іншого міста нещодавно і зовсім не орієнтуєтеся в місцевості. «Не могли б ви мені провести невелику екскурсію». Можна позичити телефон, зателефонувавши на свій номер. Або попросіть допомогти вибрати сестрі подарунок на день народження, а у неї такі ж витончені пальчики або кисті.
 • Зацікавити і привернути до себе увагу вже вийшло. Але потрібно ще більше заманити дівчину у свої «тенета». Для цього добре буде показати, що ви не тільки «біля її ніг знаходитесь» (хоча це категорично заборонено демонструвати). Є ж і інші симпатичні дівчата, яким ви приділяєте увагу. Можете трохи фліртувати або доглядати за іншими панянками. Ревнощі у дівчат виникає, навіть якщо вона вас відкинула.
 • Щезніть з поля зору на деякий час. Нехай понервничает, він в собі розбереться. А ще ефективніше буде, якщо ви просто почнете дівчину ігнорувати. Вона буде в повному подиві, що ж сталося. Ось тут і можна переходити до більш активних дій.
 • Запросіть випити її чай або покличте на перегляд фільму в кінотеатр. Адже у вас у кишені якраз завалялося два квитка. Або обирайте будь-яке інше місце, де ви будете вдвох! Але це не має бути побачення, просто дружня зустріч. Якщо дівчина погодилася на неї, значить, можете вже більше проявляти залицянь.

Як підкотити до дівчини: приклади фраз і компліментів

Помічайте її головні переваги, а не говорите стандартні фрази.

Ідеї фраз для знайомства:

 • «Ти випадково не займаєшся танцями? Ти так витончено і сексуально (або вставити свої слова) рухаєшся». Можна ще доповнити: «Ти затмеваешь всіх інших дівчат в танцзалі».
 • Або запитаєте: «Як ти ходити на таких високих шпильках? Та ще так плавно і граціозно. Напевно, цього десь вчать?».
 • Озброїтеся незвичним поворотом: «Привіт! Мені стало цікаво дещо в тобі». Після витримуєте невелику паузу, поки не почуєте фразу «що?» — «Чому ти так часто моргаешь?».
 • Або дійте рішучими методами, зачіпаючи сексуальність. «Ти так пішло на мене дивишся. Я боюся поруч з тобою сідати/ перебувати».
 • Дуже сильно впливають ще фрази, просто заганяють в глухий кут. «Давай підемо в кафе. Поїдемо разом і поговоримо (пауза). Хоча, може, ми ще мало знаємо один одного?».
Дівчата люблять компліменти
 • Або ще такий приклад: «Ти дуже мила і стильна дівчина, і мені дуже подобаєшся. Я навіть запропонував би тобі зустрічатися (пауза). Хоча, ти вмієш готувати?» Схема зрозуміла.
 • Запитайте про її думці або поставте якесь опитування. Та нехай хоч голосування за Анжеліну Джолі чи Дженніфер Еністон.
 • Або дійте прямо: «Привіт! Я трохи поспішаю, тому довго говорити не можу. Але мені здалося, що ти класна, і у мене є бажання поспілкуватися з тобою». Представтеся і попросіть номер телефону, пообіцявши передзвонити ввечері.

Відео: Як познайомитися з дівчиною?