Як підібрати слова для дівчини, яка подобається?

Розмовляти з дівчиною, яка тобі подобається, не так просто. Адже щоб вільно і невимушено спілкуватися з нею, потрібно не тільки вміти говорити красиві фрази, але перебороти свій сором і страх. Як підібрати правильні слова? Як сподобатися дівчині? Про що можна питати при знайомстві? На ці та інші питання відповіді шукайте у нашому матеріалі.

Загальні правила спілкування

Підібрати потрібні слова для того, щоб поговорити з дівчиною, яка тобі подобається, досить легко. Головне, знати деякі правила спілкування і трохи вивчити питання психології спілкування з протилежною статтю. Якщо з перших же хвилин спілкування хлопцеві вдасться налагодити контакт з сподобалася особливою, то вже в процесі розмови дівчина зрозуміє, що з вами легко і просто спілкуватися. Більш того, вона зрозуміє, що вам можна довіряти.

Головне правило полягає в тому, що потрібно запам'ятати раз і назавжди: дівчата – це емоційні і чутливі люди. Тому головне в розмові – викликати позитивні емоції у співрозмовниці.

Бесіда повинна бути легкою, говоріть тільки про те, в чому впевнені самі. Не варто починати вести бесіду на теми, які, як ви думаєте, цікаві дівчатам.

Наприклад, якщо ви нічого не розумієте в моді, то через пару хвилин їй стане нудно з вами. Також не варто говорити про те, що їй буде нецікаво. Наприклад, це комп'ютерні технології або спортивні машини. Ваша перша бесіда повинні бути легкою. Не бійтеся фліртувати, не бійтеся жартувати.

Під час бесіди намагайтеся проявляти себе так, щоб дівчина точно повірила в те, що вона вам дійсно подобається. Якщо ви їй симпатичні, то вона теж буде себе вести легко і розкуто. Не бійтеся посміхатися і дивитися їй прямо в очі під час розмови. Дівчата це дуже люблять.

Під час бесіди напевно вона вам буде розповідати щось про себе. Тут дуже важливо слухати і чути, що говорить дівчина.

Обов'язково запам'ятовуйте якісь деталі з її розповіді, завдяки яким ви зможете продовжити розмову. У цьому випадку вона зрозуміє, що дійсно цікава вам і що ви уважно її слухали.

Запам'ятавши якийсь цікавий факт з її розповіді, якусь інформацію, не ставте їй тут же питань щодо цієї теми. Просто запам'ятайте потрібну інформацію для себе, а після абсолютно несподівано задасте їй питання про це. Вона точно буде приємно здивована вашою увагою і вашим інтересом до її персони.

З чого почати і як себе вести?

Дуже багато молоді люди не вирішуються або соромляться підійти до тієї, яка їм дійсно симпатична. А якщо це ваша доля? Тому відкиньте свою ніяковість і не втрачайте можливість. Багато хлопців, бажаючи познайомитися з дівчиною на вулиці, намагаються відразу справити на неї враження. Вони намагаються вести себе розкуто, відразу переходять до флірту, роблять компліменти і говорять красиві фрази. До речі, більшість цих фраз взяті або з фільмів, або з інтернету.

Така наполегливість може налякати деяких дівчат, тому більшість спроб познайомитися на вулиці нічим не закінчуються.

Тому не бійтеся просто підійти і бути природним. Краще просто запитати у дівчини, як її звуть, ніж намагатися зображати справжнього мачо з реклами. Можна просто сказати: «Я боюся, що ви мені відмовте, але мені дуже хочеться з вами познайомитися». Подібним чином ви точно її зацікавите.

Якщо ви опинитеся їй симпатичні, то вона дасть вам свій номер телефону, і ви зможете познайомитися ближче. Якщо ви бачите, що дівчина вам симпатизує, але соромиться диктувати свій номер, то просто подайте їй блокнот з ручкою або свій мобільний телефон. Тоді вона точно запише вам свій номер.

Під час знайомства не забудьте і самі представитися. Якщо виникне взаємна симпатія, то напевно у вас зав'яжеться нетривалий розмова. Під час цієї бесіди намагайтеся частіше вимовляти її ім'я, це дуже подобається дівчатам, і ви зможете розташувати до себе.

Запам'ятайте те, що під час розмови не повинно бути ніяких вульгарних анекдотів, якихось натяків на інтимну близькість, недолугих жартів і т. д.

Крім того, намагайтеся уникати тим, які пов'язані з вашими особистими проблемами чи з проблемами ваших рідних. Перша бесіда повинна бути легкою, інакше ви просто розчаруєте нову знайому.

Щоб підібрати потрібні слова під час першої бесіди, зустрічі і зацікавити вподобану дівчину, потрібно вести себе природно і легко вміти спілкуватися. Тримайте в запасі кілька цікавих історій. Ви можете розповісти про свою недавню подорож, про своєму жалюгідному кулінарному досвіді і т. д. Розповідь має бути живим, цікавим, тільки тоді він викличе позитивні емоції у співрозмовниці.

У тому випадку, якщо дівчина виявилася занадто сором'язлива, то, швидше за все, під час бесіди будуть виникати незручні паузи. Ви повинні обов'язково їх заповнювати, інакше вона подумає, що вам нудно в її суспільстві.

Намагаючись розговорити співрозмовницю, ніколи не кажіть наступні фрази: «Ти весь час мовчиш, напевно, тобі зі мною нецікаво», «Ти мовчиш, а я вже не знаю, про що ще розповісти» і т. п.

Задавайте їй для початку питання, на які можна легко відповісти лише «так» або «ні». Обов'язково дивіться їй в очі, не забувайте про компліментах і через якийсь час, зрозумівши, що вам можна довіряти, молчунья обов'язково розкриється.

Під час бесіди пам'ятайте про те, що діалог вийде лише в тому випадку, якщо говорити будуть обидва. Якщо хлопець буде захоплений розповіддю про себе, і увесь час буде говорити тільки він, то співрозмовниці дуже швидко стане нудно і нецікаво. Буває таке, що дівчата теж хочуть брати участь у бесіді, але хлопець зовсім не робить ніяких пауз і не дає можливості їй теж що-небудь розповісти. Хлопець повинен бути не просто хорошим оповідачем, але і цікавим співрозмовником і уважним слухачем.

Правильні слова

Щоб вразити дівчину, потрібно знати напам'ять афоризми і висловлювання великих людей. Тільки це не повинні бути банальні фрази, які є в усіх соціальних мережах.

Крім того, відразу ж відмовтеся від ідеї цитувати гарні вірші. Від хвилювання ви можете їх забути, і в результаті все буде виглядати не так оптимістично, як би вам хотілося.

Подумайте заздалегідь, про що будете спілкуватися під час зустрічі і підберіть правильні слова саме для певних тем. Наприклад, якщо ви хочете розповісти їй про своє захоплення музикою, то можна заготовити заздалегідь вислів когось з великих музикантів, композиторів. При цьому дуже важливо, щоб ви вимовляли цю фразу легко, ніби це ваша особиста думка.

Крім того, відмовтеся від банальних компліментів типу «Ти сама прекрасна дівчина, яку я зустрічав» і т. п. Намагайтеся робити компліменти природно і легко. «Мені з тобою дуже легко і цікаво» – така фраза може зачепити будь-яку дівчину. Щоб б ви не говорили, про що б не розповідали, головне, не здаватися краще, ніж є насправді і не боятися проявляти щирість.

Як правильно спілкуватися з дівчиною ви дізнаєтеся, переглянувши наступне відео.