Як познайомитися з дівчиною на вулиці?

У стрімкому темпі життя людина звикає довіряти комп'ютерним технологіям, тому звичайне спілкування або навіть знайомство на вулиці у багатьох може викликати труднощі. Нерідко у сучасних молодих людей при бажанні підійти до незнайомої красивій дівчині виникає незручність, невпевненість, страх бути незрозумілим або відкинутим.

З чого почати?

Перше, з чого слід почати, – це зовнішній вигляд. Необхідно створити привабливий образ, адже нерідко дівчині достатньо одного погляду, щоб зрозуміти, чи варто починати розмову з хлопцем, що підійшов. Для цього варто чітко позначити основні орієнтири, які допоможуть почувати себе впевнено в будь-якій ситуації.

 • Чистота. Мало кому сподобається, якщо до нього звернеться людина пошарпаного вигляду. Потрібно починати з елементарної гігієни – саме це є основою. Привабливий чоловік завжди виголений, у нього коротко підстрижені нігті, акуратна зачіска. Щетина є одним з відштовхують факторів – вона далеко не завжди зрозуміла дівчатами. Неприйнятний спітнілий запах – це відштовхує представниць протилежної статі.
 • Охайність. Одяг має бути випрасуваним і чистою – важливо відпрасуйте не тільки сорочку і штани, але і майку. Неприйнятні катишки на светрі, шапці, плями або зім'ятість на куртці. Окрему увагу потрібно приділити взуття, яка вимагає щоденного догляду. Брудні черевики можуть зіпсувати всю картину, адже для дівчини цей показник є одним з вірних ознак чоловічої неохайності, тому вона постарається не підтримувати розмову.
 • Розмір одягу. Все, що є в чоловічому гардеробі, повинно відповідати розміру людини. Якщо сорочка або штани висять на фігурі, то це створить образ людини, яка не стежить за собою. Це значить, що в подальшому така задача може лягти на тендітні жіночі плечі. Дівчатам такий розклад ні до чого. Точно так само вони не люблять, коли одяг на чоловікові чи не тріщить по швах – цим хлопець не тільки не підкреслює достоїнства свого тіла, але і створює образ нарциса, який жити не може без постійних компліментів. Незнайомка в такому разі нерідко проходить повз, не затримуючись ні на одну фразу.
 • Стиль. Далеко не кожен чоловік знає, що дівчата звертають увагу і на стиль одягу протилежної статі. Це зовсім не означає, що одягатися потрібно в дорогих бутіках, вибираючи сет чепуруна – він у більшості випадків не цінується в жіночих очах. Однак і дует футболки великого розміру з вузькими джинсами теж не підійде. Також варто відмовитися від шкіряних скинни і наглухо застебнутій сорочки – за цим дрібницям у дівчат складаються певні риси характеру співрозмовника, причому далеко не найкращі.
 • Постава. Рідко який чоловік не зверне уваги на жіночу ходу. Дівчата також зауважують чоловічу поставу, адже чоловіча сутулість виглядає негарно – вона говорить про невпевненість і, як наслідок, про низький статус, так як невпевнена людина рідко чогось домагається в житті. Якщо у хлопця є кілька вільних годин на тиждень, то можна зайнятися плаванням або присвятити час спортзалу.
 • Парфум. Від впевненого чоловіка завжди приємно пахне. Однак це зовсім не означає, що потрібно обливати себе парфумами або користуватися чимось різким. Різкі аромати діють на дівчат вкрай негативно і відштовхуюче – їм важливий ледь вловимий запах парфуму, змішаний з ароматом (не) тіла. Дешевий аромат віддає різким морським запахом. Якщо він і подобається хлопцям, то на дівчат діє діаметрально протилежно.

Як хлопцеві звернути на себе увагу?

В першу чергу, потрібно опинитися в зоні видимості вподобаної дівчини. Щоб її не злякати, не варто підходити ззаду або перегороджувати дорогу – ці підходи помилкові і приречені на провал. Якщо страху знайомства немає, то можна підійти збоку і запитати про що-небудь. Коли вона вас вже помітила, можна зловити її погляд і злегка посміхнутися.

Через хвилину можна ще раз зустрітися поглядом, не ковзаючи по грудях і стегнах, – вона це помітить. Не можна довго дивитися на неї, оскільки це може навести дівчину на нехороші думки, і в цьому випадку всі шанси можуть бути зведені до нуля. Також не варто підморгувати і намагатися з ходу обсипати її компліментами.

Жіночий погляд чіпляється за чоловічий образ, який виділяється з натовпу. Вибрати краще стиль кежуал – він неофициален і в той же час досить привабливий. Створити його легко: тут можна використовувати брюки, джинси, сорочку, поло, але потрібно правильно підбирати одяг. Її елементи повинні поєднуватися між собою.

Перші фрази

Рідко яка дівчина зрадіє, якщо незнайома людина з ходу похвалить її сідниці або груди і запропонує розслабитися разом. Однак є слова і фрази, повз яких вона не зможе пройти. Не варто свято вірити, що вони спрацюють на 100%, але якщо хлопець буде вести себе природно і розслаблено, то у нього все вийде. Можна просто підійти, посміхнутися і сказати чарівне слово «привіт».

По відповіді на своє вітання вже можна зрозуміти, відбудеться подальша розмова і знайомство. На цьому етапі дівчина вже оцінила зовнішній вигляд, охайність, вміння подати себе і природність. Її позитивна реакція на чоловіче вітання говорить про те, що можна продовжувати знайомство.

  Зараз саме час сказати одну з фраз, запропонованих нижче.

  • «Після твоєї посмішки я зовсім забув, куди йшов. Мене звуть (наприклад) Євген».
  • «Ти мені сподобалася, і мені захотілося почути твій голос».
  • «Я не зміг пройти мимо, побачивши твою посмішку».
  • «Тобі так пасує ця сукня – я не зміг не сказати про це».
  • «Тут поблизу є кафе. Дуже хочеться почастувати тебе чашкою ароматної кави».

  Зовсім не обов'язково в точності повторювати фрази з прикладів – можна говорити те, що відчуваєш в цей момент. Якщо дівчина дійсно сподобалася, то можна так і сказати їй про це. Якщо чоловік помітив, що у нього є шанси, можна вдатися до невеликої хитрості, не давши їй часу на обдумування. Сказавши лише одну фразу, він зможе отримати заповітний номер її телефону.

   Наприклад, можна використовувати пропозиції, які наведені нижче.

   • «Привіт. Я не зміг пройти повз твоїх очей і посмішки, але зараз мені потрібно йти. Якщо ти даси мені номер свого мобільного, то я подзвоню тобі».
   • «Ти чарівна, але мені потрібно йти. Ми могли б посидіти в кафе. Давай обговоримо це пізніше, тільки дай мені свій номер.

   Можна вдатися до використання реквізиту. Для цього потрібно придбати неподалік кольоровий кульку або квітка і подарувати їй зі словами: «Мені дуже захотілося порадувати тебе цим вранці, (вдень, ввечері)»

   Способи знайомства

   Ситуація, при якій звичайний розмову з незнайомою красивою дівчиною на вулиці може перерости в знайомство, буває різною. Якщо чоловік уважний, то він помітить такі деталі. Можна використовувати, як привід для знайомства, навіть прохолодний вечір, запропонувавши сподобалася незнайомці відвідати найближчу кав'ярню. Можна сказати наступне: «Привіт, тобі, мабуть, холодно в цій тонкій кофтині, візьми мій светр».

   Якщо вона несе важку сумку, можна сказати: «Я можу допомогти нести сумку, дозволь мені взяти її».

   Можна підійти з іншого боку. Якщо з собою є записна книжка чи блокнот, то слід попросити у дівчини ручку буквально на хвилину. Записати що-небудь на папері – нехай навіть це буде фраза про те, що вона добре виглядає, або опис її гарних очей. Після цього, віддаючи їй ручку, можна сказати: «Велике спасибі, мені потрібно було записати важливу думку».

   Тут же слід поцікавитися, чи буває у неї тощо. Якщо хочеться взяти номер телефону, щоб вона відразу не здогадалася, можна попросити її виручити в життєво важливій ситуації. Наприклад, можна сказати, що телефон сіл, але терміново потрібно зателефонувати. При цьому свій мобільник важливо встигнути поставити на беззвучний режим. Потім залишиться тільки набрати свій номер.

   Можна перекинутися фразами про те, що в наш час мало чуйних людей, тому хочеться віддячити її чашкою кави.

   Простіше познайомитися з дівчиною в парку, де вона проводить свій вільний час. Особливо вдалим можна назвати момент, якщо в руках дівчини знаходиться книга, яку ви колись читали. Везінням можна назвати і фотоапарат в руках незнайомки.

   Тут вже може знадобитися власна фантазія. Наприклад, можна вчасно зафіксувати себе в момент, коли вона буде щось фотографувати, або ж запропонувати їй сфотографуватися самої в настільки гарному місці. Подальша розмова буде залежати від власної природності і впевненості.

   Можна зіграти на спільних інтересах за допомогою таких фраз:

   • «хороша техніка, я теж люблю робити фото»;
   • «я теж читав це, але хотілося б дізнатися вашу думку»;
   • «пропоную обговорити кінцівку за чашкою кави неподалік звідси»;
   • «хотілося б дізнатися, що саме приваблює вас у фото»

    Важливо подати себе оригінально незалежно від місця знайомства. Наприклад, якщо підійти до питання правильно, то можна встигнути познайомитися і на зупинці, поки дівчина чекає свого автобуса. Підійшовши до неї, варто запитати про те, який маршрут веде до щастя. Якщо на банальне питання вона практично завжди відповість відмовою або і зовсім проігнорує, то в даному випадку вона затримає погляд і посміхнеться. А це вже шанс для продовження знайомства.

    Не можна забувати, що час при різних умовах може бути обмежено. Не варто затягувати і боятися підійти, адже автобус може відвезти незнайомку, поки ви будете налаштуватися на потрібну хвилю. Вибір потрібної фрази не повинен займати багато часу.

    Правила продовження або завершення знайомства

    Потрібно розуміти, що дівчатам не подобається, коли їх з самого знайомства починають чіпати – від цього їх співрозмовник моментально перетворюється в стурбованого сексом маніяка, який не може себе стримувати. Якщо дівчина дійсно сподобалася, потрібно мати витримку. Не варто грати, показуючи свою брутальність, – краще триматися природно і бути собою, адже вона помітить будь-яку фальш. А от впевненість буде хорошим другом при спробі познайомитись.

    Важливо бути спокійним і позитивним – це є ключовими факторами успіху. Дівчина повинна відчути відкритість – це розташовує до спілкування. Не можна на щось скаржитися, зображати невдахи – такий підхід приречений на невдачу. Не можна допускати нотки глузування або відвертого спокушання – дівчата сьогодні дуже швидко розуміють, що саме потрібно чоловікові.

    Вдало вибравши першу фразу, потрібно розвивати розмову в цьому напрямку. Крім того, можна по мірі розмови дізнаватися інтереси співрозмовниці, проявляючи власну захопленість. Важлива саме зацікавленість, але ніяк не нав'язливість – дівчина відчує різницю. Ні в якому разі не можна прикидатися для підтримки розмови, якщо ви не розумієте суть якої-небудь теми.

    Можна закінчувати деякі свої фази запитливо, тим самим даючи їй привід для відповіді. Важливо показати життєрадісність – такий образ подобається протилежній статі. В той же час не затягуйте знайомство, щоб їй захотілося продовжити спілкування. Отримавши телефон, можна закінчити знайомство, залишивши її з думками про вас. Якщо час вечірній, то варто проводити її до будинку.

    Як перемогти в собі страх?

    Якщо ти соромишся, то варто знати кілька правил.

    По-перше, не потрібно переконувати себе в тому, що метою є саме знайомство, адже можна і просто поспілкуватися з незнайомою людиною – це дозволить трохи розслабитися і знайти внутрішню розкутість.

    По-друге, потрібно розуміти, що, крім нормальних людей, бувають і неадекватні. Якщо ти потрапив на таку дівчину, то не варто впадати у відчай.

    По-третє, жоден відмова не є смертельним – це лише дозволяє отримати досвід спілкування з протилежною статтю. Потрібно врахувати, що перестати розмовляти з хлопцем дівчина може з кількох причин.

    Наприклад, якщо:

    • у неї вже є постійний партнер;
    • вона заміжня і не зацікавлена в іншому знайомстві;
    • манера спілкування хлопця носить хамський характер і залишає бажати кращого;
    • вигляд хлопця здається їй неохайним;
    • підхід до знайомства банальний і нецікавий.

     Крім того, відмовити в знайомстві вона може з причини різного соціального стану і матеріального статусу. У цьому випадку потрібно починати з себе. Не варто чекати, що дівчина все зробить сама – цього можна і не дочекатися, але й терпіти внутрішнє поразка не варто, адже кожен раз власна боягузтво буде розростатися комплексом.

     Тут важливо потрапити в поле зору вподобаної дівчини. Після того як погляди зустрілися, потрібно подумки дорахувати до трьох і йти до неї назустріч. Можна підійти і сказати просте «привіт». Подальший розвиток ситуації буде залежати від її відповіді.

     Поради, що ведуть до успіху

     Існують різні рекомендації для успішного знайомства. Однак важливо розуміти, що воно не повинно бути шаблонним. Необхідно намагатися уникати заїжджених фраз і компліментів – сьогодні це не діє.

     Викиньте з своєї промови фрази про те, чи потрібен вашій мамі зять, можна познайомитися, як пройти в бібліотеку або де знаходиться нофелет».

     Варто зрозуміти, що складніше всього познайомитися з красивою дівчиною того, у кого є комплекси. І пов'язано це може бути як зі своїми зовнішніми даними, так і з острахом жіночої користі. Щоб позбутися своїх страхів, потрібна тривала робота, починаючи з формування сильної, вольової особистості, адже саме це допоможе набути впевненості і в плані характеру, і в плані фінансів.

     Якщо хочеться гарно виглядати, то потрібно відвідувати спортзал, басейн, важлива відповідальність і прагнення до саморозвитку. Також не можна забувати, що саме чоловік грає головну роль у розвитку відносин – рідко коли дівчина захоче знайомитися з чоловіком, якого доведеться розвивати і утримувати.

     Щоб дівчина думала про вас до наступної зустрічі, прощання має бути особливим. Важливо залишить їй гарну емоцію, з якою вона зможе думати про вас. Можна посміхнутися, запропонувати зустрітися, обговорити місце і день зустрічі. Крім того, потрібно дати їй можливість самій вирішити, що ви будете робити. Обов'язково варто сказати, що ви раді знайомству з нею.

     Незалежно від результату йти треба по-джентльменськи – це скаже їй про вашу галантності. Не можна забувати посміхатися, адже такий підхід діє располагающе. Саме від вас залежить, в якому ключі буде згадувати вас прекрасна незнайомка, і вийде продовжити спілкування з нею. Промова має бути поважною, адже це елементарні норми етикету, про які не можна забувати.

     Про те, як познайомитися з дівчиною на вулиці, дивіться у наступному відео.