Як познайомитися з дівчиною в соціальній мережі?

У недавньому минулому, для того щоб познайомитися з сподобалася жінкою, чоловікові доводилося придумувати оригінальні фрази і починати розмову першим. На ходу проявлялася кмітливість, щоб зацікавити представницю прекрасної статі. Зараз підійти до незнайомої дівчини і завести з нею невимушену бесіду можуть тільки сміливі хлопці. Для інших чоловіків стандартом першого знайомства стає спілкування в соціальних мережах. Спілкування в реальному житті побудувати набагато легше, ніж у віртуальному світі. Тому необхідно періодично редагувати свій профіль у соцмережах.

З чого почати знайомство?

У багатьох чоловіків є своя сторінка в соціальних мережах. Наприклад, «ВКонтакте», де можна викладати свої фотографії, ділитися враженнями про відпустку, розповідати цікаві моменти з життя і переглядати профілі інших користувачів, голосувати за їх фотографії і робити репости чужих записів. Перше, на що дівчина звертає увагу – аватарка, тобто головна картинка профілю. Представниці прекрасної статі не люблять порожні рамки, зображення тварин або супер-героїв. Краще використовувати справжню фотографію, але не в офісній і не у вуличному стилі. Досить цікаво буде виглядати чоловічий силует на тлі червоного заходу.

Не треба використовувати зображення з компрометуючим підтекстом, наприклад, з сигаретою в роті або з келихом на клубній вечірці. Звичайно, фото повинне бути яскравим, але його основне завдання полягає в якісній подачі вигідних зовнішніх даних чоловіки. Після вибору головного фото профілю можна приступити до оформлення самої сторінки. В цьому проявляється характер і спосіб мислення чоловіки, а представниці прекрасної статі виявляють до цього особливий інтерес. Ерудованість молодої людини збільшить шанси на вдале знайомство подвійно. Наприклад, в підрозділі про улюблених фільмах не треба вказувати банальні картини Голлівуду.

Красиво оформлена сторінка профілю – це візитна картка користувача. Не треба вписувати конкретні дані про своїх інтересах. Краще всього замінити нудне опис улюблених занять кількома жартами, що викличе приємні емоції у представниць прекрасної статі. Відредагувавши запису про своїх інтересах, чоловік повинен переглянути на сторінці фотографії. Компрометуючі зображення краще всього видалити. Було б непогано завантажити в загальний альбом знімки, що підкреслюють статус чоловіка і його успішність.

Обов'язковою коригуванню не підлягає стрічка новин. Сторінка повинна бути наповнена цікавими постами. Кожне окреме висловлювання повинно бути унікальним, але не надто складним, щоб загальна думка була зрозуміла будь-якій людині. Ні в якому разі не можна писати про серйозні проблеми. Іноді можна вказати на дрібну неприємність, але в гумористичній формі. Дуже часто для простого спілкування в ВК чоловіки вибирають собі співрозмовницю з іншої країни. Але навіть у цьому випадку профіль повинен бути оформлений грамотно, щоб викликати інтерес і симпатію опонента.

Для знайомства в інтернеті багато хлопці використовують вигадані дані, що представляються абсолютно інакше. А коли онлайн-знайомство і спілкування наближає першу зустріч, хлопці пропадають, посилаючись на безглузді причини. Навіть у віртуальному просторі можна обманювати людей, треба залишатися самим собою.

Що написати?

Після редагування профілю чоловік замислюється, як познайомитися з сподобалася особливою і зав'язати з нею листування. Гарна аватарка залучить її увагу, але, крім яскравого фото, необхідно переконати її в своїх позитивних якостях характеру і життєвий успіх. Соціальна мережа «ВКонтакте» – найбільш популярний ресурс, в якому зареєстровані практично всі користувачі інтернету. Зручна система пошуку дозволяє легко знайти цікаву особистість – досить у вікно пошуку вказати вік, місце навчання або роботи. Щоб напевно зустріти на просторах всесвітньої павутини вільну дівчину, у тому ж самому пошуку необхідно виставити параметри «Не замужем» і «В активному пошуку».

Зробивши свій вибір, необхідно подумати, з чого почати розмову. Тут спрацьовує виключно психологічний підхід. У підсвідомості кожної людини в подібних ситуаціях виникають три питання: «Хто ти такий чи така?» «Навіщо пишеш їй чи йому?», «Чому обрав або вибрала саме мене?». Саме тому після вітальної фрази слід ненав'язливо дати відповіді на ці питання.

  • «Хто ти такий?» Дівчина хоче зрозуміти, що з нею намагається познайомитися звичайний веселий хлопець, а не якийсь один її знайомого, який намагається поглумитися над нею і пожартувати.
  • «Навіщо мені пишеш?» З відповіддю на дане питання не можна зволікати. Хлопець повинен відразу викласти свою мету.
  • «Чому саме я?» Цей пункт вимагає проявити деяку обережність. Необхідно позначити її привабливі риси, красиві особливості зовнішніх даних або опис інтересів на сторінці. Важливо помітити спільні інтереси. Ні в якому разі не можна обманювати або прикрашати правду – в один прекрасний момент брехня розкриється, і дівчина дуже сильно образиться.

Деякі дівчата не люблять, щоб їх сторінка проглядалася сторонніми людьми, тому обмежують доступ до свого профілю. Обійти захист не вийде, а запропонувати їй дружбу на просторах «ВК» досить просто. Пропозицію можна доповнити коментарем, в якому зазначаються короткі відповіді на зазначені вище питання.

Способи знайомств

Перша фраза в листуванні повинна виглядати оригінально і прикольно. При цьому чоловікові слід проявити стриманість і тактовність. Ні в якому разі не можна вживати жаргонні фрази або слова-паразити. Недоречним буде пряме привітання. Банальне: «Привіт, як справи?» – вже ні одну дівчину не цікавить. Навіть на захоплені фрази про її красу позитивної реакції не послідує. Важливо зацікавити представницю прекрасної статі, щоб на запитання пішов повний відповідь.

Далі слід розглянути більш детально способи знайомства з виведенням на пряме спілкування.

  • Дівчата дуже люблять, коли до їх фотографій ставляться із захопленням. Якщо на зображенні присутня оригінальна сумка з вишитим малюнком, можна підкреслити оригінальність аксесуара, а потім уточнити, чи сама вона виконала орнамент і наскільки складно його робити.
  • Якщо придивитися до профілю цікавить дівчата, то можна «зачепитися» за будь-яку дрібну деталь, тим самим вивести «зазноба» на онлайн-спілкування. Наприклад, якщо в її інтересах вказані собаки, а в альбомі з фотографіями присутнє зображення з домашнім вихованцем, можна поставити навідні запитання з проханням розповісти про догляд за домашнім тваринам.
  • Любителі подорожувати завжди викладають пости про своїх поїздках. Тут у чоловіків – повний простір для фантазії.

Якщо в профілі особи зафіксовано велику кількість друзів, значить, вона – публічна особа. При виході на онлайн-спілкування не можна забувати про цей нюанс і слід шанобливо ставитися до її знайомим.

Красиво оформлений профіль дівчини може ввести чоловіка в замішання, а даремно. Жодна поважаюча себе представниця прекрасної статі не стане розміщувати в соціальній мережі компрометуюче знімки, пости і висловлювання. Дами з відмінним почуттям гумору намагаються помістити на свою сторінку багато цікавої і незвичної інформації, що завчасно обіцяє приємне спілкування. Щоб зрозуміти, за яку «ниточку» вчепитися, чоловікові необхідно уважно вивчити анкетні дані сподобалася пані. Дівчата при заповненні інформації намагаються давати більш обширні відповіді. Навіть знамениті цитати відомих особистостей можуть об'єднати людей у довгу розмову. Користувачі соціальної мережі «ВК» часто мають спільних друзів. Причому не обов'язково справжньої людини – це може виявитися сторінка будь-якого ТРЦ або відомого ресторану. Насправді, це яскравий і напрошується привід для знайомства. Головне – проявити фантазію.

Основне і найважливіше правило для кожного чоловіка полягає в правильній постановці питання. На питання: «Може, сходимо в кіно?» відповідь не завжди виявляється позитивним, крім того він не підкріплений жодними аргументами. Це ж питання слід сформулювати інакше: «Пропоную сходити в кіно, там буде весело, заодно і познайомимося?». У самому запитанні чується пряма мова, яка направляє дівчину на позитивну відповідь. Причому не простого «Так», а більш повного і відкритого пояснення згоди.

Приклади фраз

Досить часто хлопці при онлайн-знайомстві з дівчатами використовують стандартні шаблони, які набридли представницям прекрасної статі. Краще всього підійти до цього питання творчо, причому не шукати зразки листувань на просторах інтернету, а самому придумати фразу для початку цікавого діалогу. Під викладеними фотографіями дівчини гість може залишити коментар. Чому б не спробувати познайомиться таким чином? Наприклад, знайти в її альбомі фото, зроблене в незвичайному місці, і поставити запитання: «Що повинен сказати хлопець, щоб ти захотіла з ним познайомитися саме в цьому місці?». І тут дівчина починає губитися в болоті своїх фантазій. Вона непомітно для себе повідомить найбільш бажаний спосіб знайомства, залишиться тільки скористатися підказкою.

Щоб підкреслити таланти представниці прекрасної статі, чоловік може попросити її про допомогу в незначній справі. Наприклад, перекласти невеликий текст з англійської мови на російську, але тільки в тому випадку, якщо вона знає іноземну мову. Для написання повідомлення дівчині чоловік може керуватися будь-якими темами, головне, щоб відповідь на питання був великим, а не однослівні.

  • «Підкажи, будь ласка, де можна знайти партнерку по танцях?» Моментального відповіді чекати не доведеться, дівчина повинна подумати пару хвилин. За цей час в її голові прокручується маса незрозумілих думок, основні з яких: «Чому він питає мене про це?», «А чим я не годжуся для цієї ролі?». І у відповідь питання дівчини буде або перший, або другий. А значить, «рибка» попалася на гачок і з нею можна продовжувати спілкування.
  • «Купив курку, а як її готувати – розуму не прикладу. Підкажи, будь ласка, цікавий і смачний рецепт». Відповіді відразу знову не буде. Дівчина почне згадувати незвичайні страви зі свого арсеналу, щоб показати, яка вона гарна господиня. Хоча чоловікам досить обробити тушку птиці і просто посмажити.
  • «Пишу статтю про оригінальні способи знайомства. Розкажи, будь ласка, про своє незвичайному знайомстві». І знову відповідь доведеться чекати деякий час. На жаль, не всі дівчата можуть похвалитися яскравими знайомствами з чоловіками, і досить часто прикрашають реальність, видаючи бажане за дійсне. Це може стати відправною точкою для майбутнього онлайн-спілкування і першого побачення наживо.

Що стосується техніки першого повідомлення, то не можна, щоб у тексті присутні понад 100 символів – на рівні підсвідомості багато інформації створює дуже велику мозкову навантаження. Представниці прекрасної статі не стануть читати довгі тиради, а просто приховають листування.

Поради та попередження

Познайомитися з дівчиною в інтернеті не так вже й просто. Її необхідно зацікавити, заінтригувати і вивести на спілкування з допомогою розгорнутих запитань. Запорукою успіху стане рішучість і гумористична спрямованість написаних повідомлень. На жаль, не всі чоловіки дотримуються цих правил, і з першої спроби їх осягає невдача. Справа тут у банальному некоректності першого питання. Примітивні фрази: «Привіт, як справи?», «Давай знайомитися», «Чому мовчиш?» вже давно не надихають представниць прекрасної статі. Особливо неетично дізнаватися сімейний стан симпатичної дівчини в самому початку знайомства або питати, де вона працює.

Слід пам'ятати, що наполегливість при знайомстві може відштовхувати, а не залучати. Не слід постійно писати дівчині повідомлення, якщо вона не відповіла на перше з них. Задавши одне питання, важливо дочекатися на нього відповіді, і тільки після цього продовжувати спілкування. Піймавши з дівчиною «загальну хвилю», не варто відразу вимагати її номер телефону. І вже тим більше зустрічі. Події повинні розвиватися поступово, і в підходящий момент питання про обмін номерами прозвучить природно і ненав'язливо. Те ж саме стосується першого побачення.

Не можна грубити дівчатам під час листування, навіть якщо вона відмовилася повідомити свою адресу або телефон. Значить, ще не прийшов час, щоб ділитися такою інформацією.

Важливо пам'ятати, що віртуальне знайомство може перерости в реальну любов, а значить, не можна складати безглуздих історій і розповідати небилиці про своє життя. Все таємне обов'язково стане явним і може негативно позначитися на відносинах в цілому. Трапляється, що дівчина не зацікавлена спілкуванням з хлопцями в соціальних мережах. Вона періодично заходить на сторінку, щоб підрахувати кількість нових прихильників – це підвищує її самооцінку. Але відповідати на палкі звернення їй просто лінь або ніколи.

Таку «неприступну фортецю» відразу не візьмеш – доведеться постаратися. Дівчину можна зацікавити чимось незвичайним, але при цьому не переходить допустимі межі. Наприклад, хлопець може намалювати її портрет (якщо не вміє малювати, можна замовити його у художника). Потім в процесі спілкування настане сприятливий момент, коли можна буде зізнатися, що портрет намальований іншою людиною.

Трапляється і так, що чоловік зробив помилку і вважає, що нормальні відносини з дівчиною більше не повернути, тому що у неї складний і непохитний характер. Але немає людей, які не помилялися б. Є ті, хто здається, навіть не спробувавши щось змінити в кращу сторону. А вихід з будь-яких життєвих негараздів є завжди. Головне – дивитися на життя широко розкритими очима. І рятівна паличка-виручалочка» виявиться на долоні. Важливо вміти поставити себе на місце іншої людини, відчути те, що відчуває він сам. Тоді відповіді на складні питання приходять в голову самі собою, без виснажливих переживань і неприємних роздумів.

Про те, як познайомитися з дівчиною в соціальній мережі, дивіться у наступному відео.