Як можна познайомитися з дівчиною: місця, зовнішній вигляд і манера поведінки

Незважаючи на те, що історично право підходити і знайомитися належить чоловічої статі, її представники часто чекають першого кроку від дівчини. Це походить від відсутності досвіду, невпевненості в собі, незнання, як поводитися і що говорити, щоб сподобатися. Завдання це не так складна, але і на так проста, якою здається на перший погляд. Знання основних правил, дотримання нескладних рекомендацій обов'язково дадуть можливість відчувати себе вільніше, а значить, і знайти свою єдину. Психологи вважають, що можна знайти шлях до серця будь-якої дівчини.

Де можна познайомитися?

Головне питання, яке постає перед чоловіком, бажаючим почати відносини з дівчиною, – де її шукати. Насправді, хоч це може статися де завгодно, правильно вибрати місце, значить, збільшити шанси. Ми пропонуємо вашій увазі найбільш популярні місця, де можна зацікавити дівчину, яка подобається.

Важливо пам'ятати, що невдалі спроби – це нормально, ні в якому разі не можна дозволити збити себе з пантелику, руки опускати також ні в якому разі не можна.

На вулиці

Зав'язати знайомство можна навіть на вулиці, великий відсоток відносин виникає саме так. Якщо ви не знаєте, з чого почати, просто придивіться до оточуючих дівчатам. Головний сигнал того, що до вас виявили симпатію – відкритий, зацікавлений погляд. Навіть якщо ви просто подивилися один одному в очі, але при цьому побачили на обличчі розташування і привітність – цього може бути достатньо, щоб спробувати. Дуже багато зустрічі так і не відбулися, тому що погляд не визнали досить вагомим аргументом. Не треба губитися і проходити повз, якщо ви помітили погляд дівчини, яка справила на вас враження.

Ви упустите шанс і будете картати себе за невпевненість, а найстрашніше, що вас чекає – взаємна незацікавленість і кілька хвилин втраченого часу. Знайомитися на вулиці перспективно, тому що там дійсно дуже багато варіантів. Однак це робити складно, тому що потрібно подолати свою сором'язливість, вести себе впевнено і не зволікати.

Дуже важливо увійти в розмову правильно, перша фраза часто вирішує все, тому над нею варто подумати. Сказана дурість або вульгарність миттєво знецінять всі ваші шанси. Постарайтеся почати з встановлення зорового контакту, після чого сказана фраза вже не шокує незнайомку. Не будуйте довгих витіюватих фраз, достатньо просто сказати привіт, запропонувати познайомитися. Спілкуватися треба з позитивом, доброзичливо. Починати з компліменту можна тільки якщо ви впевнені в собі і знаєте, як це зробити, тому що банальність про красиві очі навряд чи когось здивує.

Якщо ваша мета – тривале знайомство, то продемонструвати це слід відразу. Якщо перша фраза була сприйнята прихильно і пропозицію познайомитись не відкинута, важливо зацікавити незнайому дівчину. Якщо за відповідної реакції ступінь розташування незрозуміла, спробуйте пожартувати або привернути увагу своїми досягненнями (проте не у формі хвастощів). Участь у цікавих заходах, змаганнях, цікава робота – все підійде. У разі якщо дівчина і раніше ввічлива, але не більше, варто послатися на зайнятість і попросити номер телефону, запропонувати зустрітися в інший раз.

В соціальних мережах

Сором'язливий чоловік – досить поширене явище. У таких людей не виходить знайомитися особисто, але вихід є – інтернет-ресурси. Соціальні мережі – найпопулярніші майданчики, де можна знайти дівчину. Однак не варто думати, що достатньо відправити одне повідомлення, щоб знайомство відбулося. Насамперед, подбайте про свій акаунт, поставте на аватар реальне фото, де ви в гарному ракурсі і пристойному вигляді.

Сторінки з відвертими картинками навряд чи зацікавлять адекватну дівчину. Якщо ви у пошуку, не лінуйтеся заповнити анкету аккаунта повністю і детально. Обов'язково демонструйте захоплення: спорт, фотографія, книги, подорожі. Ще один важливим момент – грамотність. Якщо ви не впевнені у правописі, то доведеться користуватися електронними помічниками. Обов'язково перевіряйте листи, перш ніж відправити. Безграмотний текст нічого не викличе, крім роздратування.

Щоб зацікавити співрозмовницю, краще вивчити її аккаунт і зрозуміти, чим вона захоплюється – на підставі цього і слід побудувати перше повідомлення. Добре, якщо ви перебуваєте в одній і тій же групі або підписані на одні паблік.

У клубі

Це дуже популярне місце для знайомств, яке, тим не менш рідко призводить до чогось серйозного, так як обстановка в нічному клубі розслаблена, легковажна. Зрозуміло, в будь-якому правилі бувають виключення, але і самі дівчата не відносяться до таких знайомств відповідально. Познайомитися і повеселитися разом один вечір – це максимум, на який можна розраховувати, знайомлячись в клубах. Але як практики, напрацювання досвіду, подолання збентеження цей варіант підходить майже ідеально, адже обстановка сприяє невимушеному спілкуванню.

На пляжі

Якщо у вас все в порядку з зовнішнім виглядом, постаттю, ви досить впевнено почуваєте себе в купальних шортах, то пляж – непогане місце для знайомства. Дівчата приходять туди відпочивати, тому нікуди не поспішають – у вас буде час продумати тактику, придивитися. Відмінний спосіб – залучити вподобану дівчину в якій-небудь пляжний вид розваги, ігри.

В магазині

Дівчата обожнюють шопінг, тому знайомство в магазині – одне з найбільш перспективних. Причому там можна познайомитися не тільки з ефектною покупцем, але і з симпатичним продавцем. Останнє зробити набагато простіше, так як за статусом дівчина змушена буде поспілкуватися з вами. Попросіть допомогу у виборі сорочки або піджака, духів мамі в подарунок, сумочки для сестри.

В громадському транспорті

Колись знайомитися в транспорті вважалося поганим тоном, однак, ситуація, коли ви досить довго їдете навпроти один одного в метро і переглядаєтеся – це прекрасний шанс завести нове знайомство. Тут діють майже ті ж правила, що і при знайомстві на вулиці: погляд, перша фраза, зацікавленість.

На групових заняттях

Відмінний шанс для знайомства надають регулярні заняття в групах: наприклад, спортивні заняття, фітнес. Вас вже об'єднує якийсь загальний інтерес – тренажерний зал, верхова їзда, плавання. На ґрунті цього захоплення можна знайомитися легко і природно, так і для розмови вже є тема, тому від болісного пошуку, чим би зацікавити незнайомку, ви точно позбавлені.

На масових заходах

Ще один прекрасний спосіб знайомства – концерт улюбленої групи, хокейний матч, святковий захід. Обстановка розслаблена, а загальна тема для розмови вже готова – співак, музика, гра команди. Продовжити таке знайомство буде набагато простіше, ніж вуличне.

В театрі і на виставці

Цей спосіб знайомства забутий абсолютно марно. Якщо ви давно не ходили в театр, спробуйте. Ви будете здивовані, як багато там дівчат і жінок всіх вікових груп і статусів. Чоловіків там дуже мало, а значить, подати пальто, запропонувати програмку, обговорити виставу, в антракті в буфеті буде дуже просто.

Те ж стосується художніх та фотовиставок. Дівчата ходять там, розглядаючи предмети мистецтва, тому підійти до них і зав'язати розмову про цікаве фото дуже легко.

В школі

У навчальному закладі (коледжі, інституті) познайомитися простіше всього. Тим більше, що багатьох дівчат ви знаєте. Це те ж саме, що і відносини на роботі, коли люди спілкуються в рамках одного закладу щодня – завести тривале знайомство в таких умовах простіше. Принаймні, ви можете щодня потрапляти предмету вашого інтересу на очі.

Як потрібно виглядати?

Зовнішність – це перший критерій, за яким ми оцінюємо людей. Згодом це стає не так важливо, але в момент першого знайомства необхідно справити позитивне враження на обраницю. Якщо ви хочете сподобатися – доведеться доглядати за собою. Обов'язково звертайте увагу на поставу, тримайтеся прямо. Забезпечте догляд за зубами і порожниною рота, мийте вчасно голову і вчасно відвідуйте перукарню. Необов'язково оригінально вбиратися, але охайний вигляд завжди плюс при знайомстві. Якщо ви недбало одягнені, одяг зім'ята, взуття брудна – ви навряд чи досягнете успіху у протилежної статі.

Навчитеся правильно підбирати одяг – це важливо не тільки для жінок. Який магазин віддати перевагу для цього не має значення, а от розмір – дуже важливий. Немає ідеального стилю для знайомства, однак, є напрямки, які збільшують шанси справити сприятливе враження. Насамперед, це casual – вільний і універсальний стиль. Класика теж хороша, але не завжди доречна. Спідниця, кардиган, пальто, блейзер, чиносы – ось нехитрий набір речей, які дозволять вам виглядати сучасно і гідно.

Як себе вести?

Скромному хлопцеві недостатньо просто підійти до дівчини, важливо вести себе правильно, ненав'язливо. Передусім, прийміть думка про те, що дівчата – не інопланетні істоти, вони такі ж люди, як і чоловіки. Тому зовсім не треба стрибати вище голови, щоб сподобатися. Зрозуміло, відмінності в інтересах є, але це скоріше плюс, ніж мінус. Насамперед, дівчата люблять компліменти і уважне ставлення. Відповідна поведінка буде величезним плюсом. Щира, трохи збентежена, посмішка завжди відмінно працює.

Не бійтеся здатися старомодним, пропускаючи дівчину вперед, притримуючи двері, пропонуючи пригостити кавою – все це ефективно і розташовує до себе. Мужність і турбота – головні якості, які підкорюють жінок.

Про що розмовляти?

Найскладніше в знайомстві – це та стадія, коли потрібно вибудувати діалог, а про дівчину практично нічого не відомо (особливо важко, якщо ти соромишся). Найефективніший спосіб – орієнтуватися на співрозмовницю і давати їй можливість вести бесіду.

Якщо не знаєте, про що говорити, то метод активного слухання вас виручить в будь-якій ситуації. Потрібно всього лише задавати більше запитань про дівчину – всі люблять розмовляти про себе. Задавайте такі питання, на які вашої обраниці буде відповідати приємно, тоді знайомство обов'язково буде успішним.

Почати діалог можна з питань про вік, ім'я, рід занять. При цьому обов'язково представитися самому і назвати свій вік та статус. У розмові обов'язково підкресліть особливість вашої обраниці – це завжди викликає позитивну реакцію.

Поради психолога

Перед тим як знайомитись, слід дати можливість дівчині розглянути себе як слід – навряд чи комусь сподобається, якщо до нього підійдуть зі спини. Відповідь погляд і посмішка – сигнал для початку спілкування. Крім цього, дотримуйтеся наступних порад психологів:

  • починайте з компліменту;
  • коментування – відмінний спосіб утримати увагу на початковому етапі, тому проявіть спостережливість: афіша фільму – привід поговорити про нього або піти в кіно;
  • утримайтеся від шаблонів, спробуйте бути нестандартні;
  • намагайтеся не затягувати розмову, навіть якщо все йде добре – краще взяти номер телефону, прийти в себе і продовжити;
  • намагайтеся знайомитися скрізь, де тільки можливо – досвід додасть вам впевненості у собі;
  • ненав'язлива наполегливість – шлях до успіху;
  • не зображайте того, ким ви не є: природність в рамках пристойності-найкращий спосіб зацікавити дівчину по-справжньому, грати все життя у вас все одно не вийде;
  • важливо мати мотивацію, якщо ви хочете познайомитися – у вас вийде подолати сором'язливість або страх.

У наступному відео вас чекають десять кращих фраз для знайомства з дівчиною.