Прикмети і забобони про птицю голуб на вулиці: опис. Прикмета, якщо чути, як воркують голуби на даху будинку, на дереві, під вікном, бачити пару голубів, як голуби цілуються на вулиці, спаровуються, як голуб перетинає дорогу, врізався в людини: описа

Прикмети про голубів.

Зміст

Голуб — це птах світу. Пернатих вважають символом подружнього життя, вірності і любові. Зараз практично традицій є те, що на весіллях запускають голубів у небо. Необхідно щоб наречений і наречена взяли в руки голубів і випустили їх у чисте небо. Це є символом подружньої вірності, а також тривалої спільної сімейному житті.

Прикмета, якщо чути, як воркують голуби на даху будинку, на дереві, під вікном: опис

З голубами пов'язано дуже багато різноманітних прикмет. Голуби чітко відчувають зміни погоди і тонко відчувають наближення біди. Тому, якщо ви побачили, що в сонячний день голуби ховаються під дахом і нікуди не вилітають, чекайте дощу, негоди або бурі. Дуже багато прикмет навколо того, що голуби воркують на даху будинку і під вікнами. Якщо ви помітили голубів, які неспішно прогулюється біля будинку, зверніть увагу, можливо хтось з ваших сусідів і підгодовують пернатих.

Бачити пару голубів, як голуби цілуються на вулиці, спаровуються: це хороша чи погана прикмета?

Наші бабусі вважали, що воркуючі голуби на даху обіцяють добробут, удачу, мир і щасливе сімейне життя подружжю, а також людям, які живуть в цьому будинку.

До чого голуб перетинає, перебігає, перелітає дорогу перед машиною: це хороша чи погана прикмета?

Зверніть увагу, що автомобілісти не дуже шанують голубів. Так як пернаті псують своїми лапками фарбу машини, викликають утворення подряпин. Крім того, вони залишають пташиний послід на даху і капоті автомобіля. Це теж викликає обурення і невдоволення автолюбителів. Може саме тому, якщо голуб пролітає біля машини, коли ви перебуваєте за кермом, є не дуже хорошою прикметою. Можливо вас чекають якісь несподівані події. Необов'язково вони будуть поганими, але все ж те, що станеться, не зовсім входило у ваші плани.

Голубки

До чого бачити пару голубів, 3 голуба: прикмета

Якщо ви побачили 2-3 голуба на вашому вікні, це говорить про хороші події. Якщо пернаті пофарбовані в білий колір, то це обіцяє романтичні події. Можливо ви зустрінете свою другу половинку, або зв'язати себе узами шлюбу.

До чого голуб летить на людину або врізався в людини: це хороша чи погана прикмета?

Але є і негативні сторони. Деякі люди думають, що зіткнення з голубом попереджає вас про можливі проблеми. Якщо ви в цей день зібралися кудись летіти на літаку, вам варто відмовитися від подорожі. Бо як можливо очікується аварія.

Голуб в польоті

До чого прилетів голуб у двір, біля двору, пурхнув перед вікном або сів на дах будинку?

Найчастіше голуби обіцяють щось приємне. Тому, якщо ви помітили пернатого, який літав біля вашого двору, потім приземлився і вирішив пошукати собі їжу, очікуйте приємних новин. Те ж саме означає, якщо голуб сів на дах або вікно.

Що означає за народними прикметами білий, сірий, чорний, коричневий, білий з коричневими голуб крилами?

До чого один голуб або два голуба сіли на машину: це хороша чи погана прикмета?

Автомобілісти просто ненавидять голубів, адже пернатий часто дряпає капот, дах і своїми екскрементами бруднить автомобіль. Якщо на ваше авто сів один або кілька голубів, вам варто уважно поставитися до сьогоднішнього дня. Можливо вас чекає якась новина. Крім того, намагайтеся тримати в цей день мову за зубами і ні з ким не сваритися.

Голуби на машині

До чого голуби оселилися або живуть під дахом: це хороша чи погана прикмета?

Голуби селяться під дахом щасливої сімейної пари, яка проживе багато років разом. Тому при виборі житла варто вибирати будинку, під дахами яких живуть пернаті. Можливо і вам вдасться прожити з обранцем все життя.

До чого голуб підлетів на вулиці і клюнув в ногу-це хороша чи погана прикмета?

Зазвичай голуби дуже рідко нападають на людей. Найчастіше це говорить про можливу смерть когось з родичів. Причому скільки разів голуб клюне жертву, стільки смертей буде.

До чого голуби у двір приносять камінчики, і на підвіконня голуб приніс миша?

Якщо пернатий приніс вам травинку, камінь, ниточки, це говорити про можливе поліпшення матеріального становища. Не лякайтеся таких подарунків, як миша. Це до грошей.

Голуб біля будинку

До чого прибився поранений, сліпий голуб, пташеня голуба: це хороша чи погана прикмета?

Якщо до вас на вікно або в будинок залетів хворий голуб з поламаною ніжкою, ні в якому разі не варто виганяти пернатого. Обов'язково вилікуєте птицю і відпустіть її. Це допоможе вам спокутувати деякі гріхи. Якщо ви принесли пернатого додому, який захворів або на нього напала кішка, це говорить про те, що ви добрий турботливий чоловік. Нічого поганого це вам не обіцяє. У будь-якому випадку, якщо ви вилікуєте і випустіть птицю, очікуйте щастя і поліпшення матеріального становища.

До чого підібрати і принести додому пораненого, сліпого голуба, пташеня голуба: прикмета

В деяких релігіях голуби вважаються хранителями померлих душ. Якщо не так давно хтось із близьких людей помер, то швидше за все прилетів голуб — це душа померлої людини, яка хоче з вами побачитися. Вилікувати голуба — до успіху і грошей.

До чого голуб вдарився про вуличну вхідні двері: це хороша чи погана прикмета?

Якщо голуб стукає у скло або вхідні двері, це говорить про те, що вам потрібно чекати новин. Або якихось несподіваних подій в житті. Якщо ви зустріли голуба на вулиці, це ні про що не говорить. Так як в межах міста голубів досить велика кількість. Причому як диких, так і тих, які живуть в голубнику. Тому не варто дивуватися або якимось чином намагатися пояснити свою зустріч з голубом.

Голуби цілуються

До чого зустріти голуба на вулиці: це хороша чи погана прикмета?

Все залежить від того, що заважає вам голуб чи ні, і що він робить. В основному голуби рідко бувають настирливими і надокучливими і, як правило, така зустріч несе позитивну енергетику. Найчастіше вони намагаються триматися подалі від людей і просто вишукують собі поживу. Тому не варто проганяти голубів. Краще їх чим-небудь погодувати. Можливо у вас в сумці завалявся крекер, печиво або шматочок хліба.

До чого прогнати голуба: це хороша чи погана прикмета?

Люди у віці вважають, що прогнати голуба — це погана прикмета. Може говорити про смерть, тому спробуйте не накликати біду на себе і на своїх близьких. Будьте ввічливі з пернатими спробуйте їх задобрити.

До чого голуба вбила кішка: це хороша чи погана прикмета?

Багато хто вважає що мертвий голуб, якого приносить кіт додому, вважається поганою прикметою. Насправді це не так. Коти мисливці за своєю природою і хижаки, тому убитий голуб є трофеєм і не обіцяє нічого поганого.

До чого голуб залетів в машину: це хороша чи погана прикмета?

Це до нещастя і сварок з близькою людиною. Обіцяє можливі зіткнення на дорогах і не зовсім вдалу дорогу.

Багато голубів

До чого голуб зайшов в кіоск на роботу: це хороша чи погана прикмета?

Якщо голуб залетів у кіоск, то це говорить про можливу хворобу вас або ваших близьких. Крім цього, якщо голуб залетів до вас на роботу, очікуєте фінансових труднощів, які можуть бути пов'язані з хворобою або погіршенням стану здоров'я.

До чого лежить мертвий голуб під вікном, на дорозі: прикмета

Мертвий голуб не є поганою прикметою, якщо ви побачили труп пернатого на дорозі або на вулиці. Справа в тому, що причин смерті птиці може бути безліч. Воістину поганою прикметою є, якщо голуб на ваших очах розбився об вітрину, стовп або стіну. У цьому випадку чекайте смерті когось із близьких або хвороби.

Інші прикмети, пов'язані з голубами на вулиці: опис

Існує безліч прикмет, пов'язаних з голубами:

  • Якщо пернатий забрався до вас в будинок, на дах або вентиляцію і там здох, це може говорити про початок темної смуги у вашому житті.
  • Очікуйте хвороби, матеріальних неприємностей і погіршення фінансового благополуччя.
  • Якщо птиця загинула на балконі або в гаражі, можливо, ви зіткнетеся з неприємностями або хтось з ваших друзів захворіє.
  • Дуже поганою прикметою є збити голуба на машині. У такому випадку вас чекає аварія або неприємності на дорозі.
Голуби на вулиці

Голуб — мирна птах, який є провісником добрих новин. Не ображайте і підгодовуйте пернатих.

ВІДЕО: Прикмети про голубів