Про що дятел стукає по дереву, вдома, у вікно: прикмети

У даній статті ми розглянемо прикмети, в яких стукає дятел.

Споконвіку дятла називали лісовим лікарем. І справді, ця строката красивий птах знищує всіх шкідників лісу, приносячи величезну користь деревам. Однак, незважаючи на це, у візьме трохи двозначне ставлення до дятла. Тим більше, є різні версії, коли дятел стукає по дереву у певній місцевості. Іншими словами, почути стукіт дятла в лісі і біля свого житла – це вже дві різні трактування.

Що означає, якщо дятел стукає по дереву або житлового будинку, в вікно?

Взагалі, дятли стукають по дереву, щоб добути собі їжу. Цією інформацією володіє навіть школяр. Але повторимося, що це дика птиця, яка живе в лісі. Тому почути стукіт на його території не несе поганих звісток. У місті побачити дятла у дворі – це крайня рідкість, так і в сільській місцевості вони не часто залітають у гості.

 • Тому багато хто впевнені, що побачити цю лісову птицю біля свого будинку – обов'язково погана прикмета. Але от почути рідкісний крик пернатого – це виняток. А точніше, знак, що пора готуватися до весілля. Сімейним людям це підказка про весілля родичів або близьких друзів.
 • Якщо ж дятел кружляє над вашим будинком або двором, але не стукає, то це віщує ускладнення матеріального становища і фінансові втрати.
 • стукає дятел по дереву або будь-якому дерев'яному виробу, то це сигнал про зміну здоров'я в погану сторону. Деколи це може говорити про значне погіршення стану і навіть смерті. Мова не обов'язково може йти про вас, а про всіх мешканців будинку.
 • Дуже хороший знак побачити дятла в лісі або почути його стукіт. Якщо ви хворієте або хтось із ваших родичів в поганому становищі, то така прикмета означає швидке одужання і міцне здоров'я.
 • Зустріти дятла поблизу сучасної споруди – величезна рідкість. Вся справа в тому, що сама прикмета бере свій початок ще з тих часів, коли люди жили в дерев'яних і глиняних будинках. Прийнято вважати, якщо дятел активно стукає по стіні вашого будинку – він попереджає про швидке переїзді всієї сім'ї або близького родича, а може просто про тривалому і далекому від'їзді.
Стукіт дятла попереджає про можливі небезпеки або погіршеннях
 • Якщо дятел стукає по даху будинку, яка не обов'язково повинна бути з дерева, то попереджає про велику біду, що обов'язково обрушитися на весь будинок.
 • Якщо ви побачили пернатого у себе на підвіконні, але стукати він не став, то це лише повідомляє про будь-які зміни більше нейтрального характеру.
 • Але якщо дятел став стукати по рамі вікна, причому не обов'язково з дерев'яного матеріалу, то він попереджає про злих плітках. Вони можуть стосуватися, як і вас, так і всіх членів сім'ї.
 • Якщо дятел стукає по самому склу, то варто побоюватися дуже великої біди або горя. Взагалі, стуки в вікно від будь-якої птиці жителі сприймали як звістка. Але от характер його міг бути непередбачуваним. Тому в цій прикметі є різні теорії: одні говорять про великій біді, а інші запевняють про хороші зміни.
 • Якщо дятел стукає по паркану, то це знак про навалу якихось шкідників на сільські культури.
 • А якщо дятел стукає по сільськогосподарської прибудові, то, швидше за все, там завелися миші. Або ж він просто попереджає про їх швидке навалу.

Як бачимо, дятел може стукати про що. Вірити в прикмети чи бачити лише тверезий глузд пошуку їжі птахи — це вирішувати тільки вам. Але навіть, якщо до вас постукав дятел у вікно, ніколи не втрачайте позитивний настрій, адже він допомагає у багатьох бідах!

Відео: Чому стукає дятел?