Магічні властивості ялівцю: змови, оберіг, обряди

Ялівець — унікальна магічна рослина. Як його використовувати — дізнайтесь із статті.

Одна з рослин, яке здавна застосовується при проведенні магічних обрядів, спрямованих на очищення – ялівець. Також він традиційно сприймається як оберіг, що захищає від псування і залучає удачу. Чому б не скористатися цими корисними і потрібними властивостями цієї рослини?

Магічні властивості ялівцю

Про чудесне яскраво виражений аромат цієї рослини чули, напевно, усі. Але крім унікального запаху, можна використовувати також його захисні властивості. Спробуйте обійти з тліючим гілками ялівцю своє житло або робочий кабінет. Крім очищення повітря, ви позбудетеся від всіляких потойбічних субстанцій, якщо вони присутні в цих стінах, а також вигоніть з приміщення негативну енергетику.

Сам аромат ялівцю діє расслабляюще і заспокійливо, знімаючи до того ж дія усіляких порч, зурочень, наклепів. Слідкуйте тільки, щоб аромат не перейшов в задушливий запах, тоді головний біль вам гарантований.

Магічні властивості ялівцю: як використовувати оберіг?

Щоб захистити своє житло від негативу, використовуйте гілки цього чарівного рослини. Додайте їх в кутах кімнат, красиво оформивши або просто поклавши на підлогу. Все погане, що могло б потрапити у ваш будинок, наткнеться на нездоланну перешкоду. Це, до речі, поширюється не тільки на погані думки, помисли і енергію, але й на небажаних гостей. Позитивна ж енергія, навпаки, буде залишатися у вашій квартирі.

Оберіг

Можна розмістити гілки ялівцю не тільки в кутах, але і повісити над входом в будинок. Так ви захистите себе від усякої нечисті. Щоб ритуал захисту був дієвим, його слід виконати за всіма правилами. Повісьте одну гілочку і не знімайте два тижні, потім точно так само другу, на той же термін.

Потім повісьте наступну, яка і стане оберігати ваш будинок протягом довгого часу. Головне – не викидайте гілки, які вже «відпрацювали», просто віднесіть їх в ліс або посадку. І ще не завадить завжди носити одну невелику гілочку з собою. Вона здатна оберігати вас від неприємних пригод.

Магія
  • Посуду, прикрас, будь-яким виробам з цього рослини повністю притаманні його захисні властивості, тому добре прикрасити ними своє житло. А намиста, виточені з ялівцю, допоможуть зберегти любов навіть у розлуці.
  • Чудовий талісман – корінь. Він притягує удачу, тому подаруйте його всім, кому бажаєте добра, і про себе, звичайно ж, не забудьте.
  • Висаджений під вікном кущ ялівцю відлякує зловмисників і спраглу пробратися до вас нечисть, а ось щастя й удачі, навпаки, відкриє дорогу.
  • Якщо ви шанувальник банних традицій – хлещите себе ялівцевим віником, це допоможе зміцненню тіла, вигнання з нього недуг, енергетичної очищення та підживленні.

Ягоди ялівцю: магічні властивості

Цікаві, схожі з маленькою шишкою, вони стануть не просто красивими намистом, але й притягнутий любов, багаторазово збільшивши свій шарм і привабливість. Носити їх на шиї або просто в сумочці – і ваша любовна історія буде щасливим і довгим.

Це ж відноситься і до чоловіків. Ні, звичайно, ми не будемо радити їм носити намисто, але, поклавши в кишеню кілька ягідок, взятих в якій непарній кількості, вони також стануть щасливчиками у любові, так і чоловічі якості зростуть досить сильно.

Магічні властивості ялівцю

З ягід ялівцю, як і з будь-яких інших, можна робити настоянку. Якщо помістити таку настоянку річ, яка, як ви підозрюєте, подарована вам з недобрим наміром, вся її погана енергетика буде нейтралізована. Просто покладіть на ніч у ємність з настойкою такий подарунок і на ранок він буде нешкідливим.

Магічні властивості ялівцю: замовляння

Будь змова – це слова, що йдуть з глибини вашої душі і обов'язково з вірою в них. Якщо ви вірите в те, що яловець ваш друг, зверніться до нього опівночі за допомогою. Тричі обійдіть кущ і попросіть, щоб зло оминало вас стороною так само, як ви обходите рослина. Йдучи, не оглядайтеся, а просто вірте в чудодійну силу ялівцю і в його допомогу.

Можна також, ставши поруч з кущем, тричі ляснути в долоні і звернутися до ялівцю, попросивши його дозволу залишити йому свої біди і неприємності, щоб він розчинив їх у своїй позитивній енергетиці.

Змова

Зробіть рух над головою, яким ви немов «розриваєте» свої неприємності і кидаєте їх під кущ. Все, справу зроблено, можна йти додому, але знову, не озираючись, щоб не «захопити» назад свої біди.

Крім того, до ялівцю можна звернутися за допомогою при хворобах. Залиште під кущем хліб і воду, а для себе (або когось із близьких) попросіть наповнити здоров'ям все, що вас оточує. Перехрестіться, подякувавши кущ, запитайте дозволу взяти кілька гілочок. Вдома слід окур кімнати димом ялівцю і з'їсти (самому або того, хто хворий) воду і шматочок хліба.

Найголовніше – не звертайтесь до ялівцю з проханнями про покарання, адже його доля – допомога на благо. Тому вдавайтеся до допомоги цього чарівника тільки з чистими помислами і не забувайте подякувати йому.

Відео: Ялівець в магії