Головний убір як оберіг: магічні властивості, змова

Головний убір у тому чи іншому вигляді здавна вважався оберегом. Чим яскравіше ваш головний убір, тим активніше він відводить від вас злий очей.

Звично читаючи в казках про шапці-невидимці, ми навіть не замислюємося над тим, що, роблячи героя невидимим для ворогів, головний убір тим самим набуває нову якість — оберега. Одягаєш його, і вже ніхто не зможе заподіяти тобі шкоду, причому, не тільки фізичний, у вигляді ран і каліцтв, але і енергетичний – у вигляді обмов, пристріту, прокльонів, наведення псування і т. п.

Головний убір як оберіг у старовину: магічні властивості

Як свідчать звичаї, що йдуть із глибини століть, жінка на Русі обов'язково покривала голову, особливо строго це правило стосувалося заміжніх. Традиційний російський кокошник з металевим кільцем у вигляді підстави – один з таких головних уборів, які виступали оберегом.

Кільце – як символ нескінченності існування душі і нагадування про духовні зобов'язання перед Всевишнім, і візерунки в центрі, виконані з яскравих блискучих камінчиків, бусинок, захищали жінку. Адже блиск привертав увагу і погляди (в тому числі і злі) спрямовувалися на нього, а не в очі, і таким чином весь негатив брав на себе саме візерунок.

Стародавній оберіг

Дуже сильний, енергетично, головний убір для жінок — хустку. Її вишивали власноруч, і такий візерунок вишивки також знаходив захисні властивості. Хустки, вишиті матір'ю, були обов'язковою частиною приданого, а перед весіллям мати покривала голову нареченої таким головним убором, віддаючи свої сили для захисту.

Важлива якість хустки – повне покриття голови, точніше, волосся, несуть дуже сильний інформаційне поле, в яке може потрапити енергетика заздрощів і злості. Таке попадання по силі впливу схоже навроків або зіпсуття, і може позбавити жінку щастя бути дружиною, матір'ю, зашкодити її красі і молодості і т. п.

Головний убір

Такий вплив часто позначалося на всій родині, оскільки жінка є її основою, зв'язуючим моментом, саме вона виконує функцію-берегині сімейного вогнища, підтримує і оберігає в ньому тепло. Тому, хоч чоловік має більш потужну енергетику захисту, він також потрапляє під вплив негативу, спрямованого на жінку, не кажучи вже про дітей.

Головний убір як оберіг: як правильно носити?

Захистити може абсолютно все, чим покрита ваша голова, якщо правильно використовувати додаткові деталі та аксесуари. Приміром, хустки, бандани, кепки, пов'язки стануть чудовими оберегами, не тільки прикриваючи волосся, але допомагаючи відвернути увагу. Як?

Просто прикріпіть до них що-небудь блискуче: бісер, брошка, значок, не кажучи вже про традиційну шпильці. Причому, в будь-якому місці їх блиск спрацює в якості відбивача будь-яких заздрісних поглядів або поганих побажань, повернувши недоброжелателю його наміри подвійно.

Потрібно робити яскравими
  • Чим яскравіший ваша шапка – тим краще. А якщо на ній нашито безліч деталей (вушка, помпони, завязочки) – взагалі чудово. Вся ця яскравість і строкатість приверне увагу до себе і відведе погані наміри від вас, фактично виступивши в ролі того ж кокошника.
  • А ось консервативним людям, не прищемляющим строкатість і забавні деталі, що носять класичні капелюхи, берети або звичайні в'язані шапки, за браком блискучих деталей з виворітного боку стоїть вишити візерунок з геометричних фігур, тільки стежте, щоб їх контури обов'язково були замкнуті. Це можуть бути, наприклад, трикутники, квадрати і т. п.
Сучасний оберіг

Таким чином, чим більше всяких забавних «штучок» і детальок на вашому шапці, тим більш далекою дорогою обійдуть злі сили. І ще один момент: побільше червоних ниток у вишитих деталях – цей колір діє на нечисті сили немов відлякуючий риса ладан, тим самим оберігаючи вас.

Головний убір як оберіг: змова

Тим, хто в принципі не сприймає головних уборів, можна порадити захищати безпосередньо волосся перед тим, як виходити на люди. Візьміть дерев'яний гребінь і, проводячи нею по волоссю, вимовляєте: «Волосся чешу, себе захищу. Нечисть не пристає, Небесна Сила мене береже».

Якщо ж ви покриваєте голову, обов'язково тихенько скажіть наступні слова: «Невидимий-неушкоджений! Амінь!», «Шапку одягаю, Ангела закликаю! Мене бережи від лихого ока бережи».

Не забудьте вимовляти ці змови і надягаючи головний убір своєму малюкові. Так ви повністю нейтрализуете вплив будь-яких злих слів або зауважень в свою адресу.

І остання порада: найбільш дієвим оберегом є той, що зроблений власноруч, з душею і любов'ю. Це ж відноситься і до головного убору.

Відео: Магія головного убору