Що таке Alipay на Алиэкспресс, і навіщо він потрібен? Alipay на Алиэкспресс — офіційний сайт російською мовою: реєстрація, вхід в особистий кабінет, прив'язування і відв'язування банківської картки? Можна поповнювати рахунок Alipay?

Alipay на Aliexpress: що це, навіщо потрібно, як користуватися.

Купувати багато — платити мало? Хіба це реально? Так! З Алиэкспресс мрії стають реальністю! Так що ми розповідаємо, ви напевно вже заглядали на найпопулярнішу китайську майданчик і знаєте, що там можна придбати речі поштучно за оптовою ціною, а іноді і нижче! Особливо якщо не забувати заглядати на гарячі розпродажі.

Для тих, хто все-таки ще жодного разу не відвідував Алиэкспресс і не знає, як там все влаштовано ми рекомендуємо прочитати нашу статтю про реєстрацію, пошуку товару, в тому числі оптимально дешевого, а також про вчинення замовлення.

Навіщо потрібен «Alipay» на «Aliexpress»: як їм користуватися?

Користуватися системою простіше простого, достатньо один раз оплатити товар на Алиэкспресс і ви автоматично реєструєтеся в Alipay. Також при введенні мінімальної інформації можна пройти реєстрацію на офіційному сайті.

Alipay працює з 14 валютами, з платіжними системами VISA і MasterCard, самими популярними електронними гаманцями, і тому для оплати в Alipay немає необхідності відкривати валютну карту, достатньо ввести дані тієї, на яку ви отримуєте зарплату.

Навіщо потрібен «Alipay» на «Aliexpress»: як їм користуватися?

Реєстрація в системі «Alipay» на «Aliexpress»

З 1 січня 2017 року Alipay офіційно перестав існувати, отже, нових клієнтів не приймає і реєстрація в даний час закрита. Якщо вас цікавить оплата на сайті Aliexpress рекомендуємо до прочитання нашу статтю про те, як дізнатися курс долара до рубля на поточний день. Карта для оплати на Алиэкспресс підійде будь-яка.

Вхід в особистий кабінет«Alipay» на «Aliexpress»

Для того щоб увійти в акаунт Alipay через сайт Aliexpress досить увійти в свій аккаунт Алиэкспресс.

Вхід в особистий кабінет«Alipay» на «Aliexpress»: входимо в Aliexpress

Зайти в особистий кабінет розташований праворуч угорі.

Вхід в особистий кабінет«Alipay» на «Aliexpress»: входимо в Особистий кабінет

Вибрати останнім меню «Мій Alipay».

Вхід в особистий кабінет«Alipay» на «Aliexpress»: натискаємо на «Мій Alipay»

Або просто зайти через офіційний сайт за посиланням.

Як дізнатися пароль Alipay, якщо забула?

Дізнатися пароль просто:

  • Заходимо на офіційний сайт за посиланням.
Як дізнатися пароль Alipay, якщо забула: входимо на сайт
  • Пробуємо ввести е-мейл та пароль, який ви пам'ятаєте, якщо не виходить увійти натискаємо на посилання «Забули пароль», яка розташована під вікнами введення логіна і пароля;
Як дізнатися пароль Alipay, якщо забула: натискаємо на «Забули пароль»
  • Вводимо свій е-мейл та капчу;
Як дізнатися пароль Alipay, якщо забула: вводимо е-мейл і капчу
Як дізнатися пароль Alipay, якщо забула: натискаємо на «Отримати пароль»
  • Заходимо на пошту і переходимо по посиланню з отриманого листа. Відновлюємо пароль і запам'ятовуємо, щоб у майбутньому було простіше і швидше входити.

Як прив'язати банківську картку до «Alipay»?

У зв'язку з закриттям платіжної системи Alipay прив'язка банківської картки більше не актуальна. Тепер для оплати на Алиэкпресс ви можете користуватися будь-картою чи електронним гаманцем.

Як відв'язати карту від «Alipay»?

Видалення з аккаунта своєї картки цікавить в даний час багатьох. Так, система закрита, і немає сенсу більше в ній зберігати свої дані. Для цього потрібно пройти всього кілька кроків:

  • Увійти в особистий кабінет Alipay. Для цього потрібно перейти за посиланням і ввести свій е-мейл та пароль від Alipay або Алиэкспресс, якщо раніше ви ще не заходили в Alipay, а всі операції проводили через Алиэкспресс;
Як відв'язати карту від «Alipay»: входимо в аккаунт, меню «Мій рахунок»
  • Особистий кабінет складається всього з двох меню: «Історія платежів» і «Мій рахунок», Нам потрібен «Мій рахунок»;
Як відв'язати карту від «Alipay»: видаляємо карту
  • А в меню «Редагування карт» ви знайдете всі картки які прив'язані до рахунку. А з правого боку кнопку «Видалити карти». Що нам і потрібно зробити;
Як відв'язати карту від «Alipay»: підтверджуємо операцію
  • У спливаючому вікні натискаєте підтвердження видалення карти. Процедура видалення завершено.

Можна поповнювати рахунок Alipay?

Як вже говорилося, Alipay закрилася 1 січня 2017 року. Поповнювати його вже не можна, але якщо на рахунку Alipay залишилися грошові кошти ними можна сплатити покупки, а також вивести на свою картку через особистий кабінет Alipay.

Відео: Alipay РОЗБЛОКУВАВ акаунти!