Де знаходиться на Алиэкспресс Особистий кабінет? Алиэкспресс російською мовою повна і мобільна версія: вхід в Особистий кабінет в Мої замовлення. Алиэкспресс не можу увійти в Особистий кабінет: причини

Розбираємося в особистому кабінеті на Алиэкспресс: детальна інструкція в браузері і мобільному додатку.

Зміст

Хочете економити, не виходячи з дому? Тоді вистачить переплачувати в місцевих магазинах — ми вирушаємо за покупками в Китай. Звучить неймовірно? Анітрохи! З сайтом Алиэкспресс ви можете купувати товари безпосередньо від китайських виробників сплачуючи безпосередньо за товар, а не відправляючи свої гроші в кишені посередників розташованим між виробником і кінцевим покупцем.

Якщо ви вперше вирішили зайти на Алиэкспресс, вам знадобитися стаття, в якій розповідається про реєстрацію та першому замовленні.

А в цій статті мова піде про особистому кабінеті Алиэкспресс, його можливості, а також про те, як вирішувати складні ситуації, пов'язані з особистим кабінетом.

Де знаходиться на Алиэкспресс Особистий кабінет?

Отже, знайомимося з Особистим кабінетом. При вході на сайт в правому верхньому куті розташована кнопка входу (вказана червоною стрілкою на малюнку нижче).

Алиэкспресс російською мовою повна версія: вхід в Особистий кабінет в Мої замовлення

Натиснувши на «Вхід» вводите свої дані залишені при реєстрації (логін — емейл та пароль, який ви придумали) і ви у своєму акаунті. Тепер замість кнопки «Вхід» у правому верхньому куті відображається іконка людини, «Мій Алиэкспресс» та привітання від Алиэкспресс.

Натискаєте на «Мій Алиэкпресс» і переходите в свій Особистий кабінет. Тепер ми бачимо праворуч горизонтальне меню на червоній панелі, в якому розташовано: «Мій Алиэкпресс«, «Мої замовлення«, «Повідомлення«, «Мої бажання«, «Улюблені магазини«, «Налаштування профілю«.

І вертикальне меню, в якому розташовано: «Мої замовлення«, «Управління відгуками«, «Мої купони«, «Клуб Алиэкспресс«, «Ви недавно дивилися«, «Адреси доставки«, «Зміна пароля«, «Управління звітами» і «Поліпшити переклад«.

У кожному з цих меню ви можете дізнатися безліч інформації, налаштовувати адреси доставки, коригувати свою особисту інформацію, керувати замовленнями і багато іншого.

Алиэкспресс російською мовою мобільна версія: вхід в Особистий кабінет, в Мої замовлення

А тепер ознайомимося з мобільною версією Особистого кабінету на Алиэкспресс. Для цього зчитуємо QR-код в особистому кабінеті в браузері або встановлюємо мобільний додаток звичайним способом в маркеті, пройшовши за посиланням тут.

Відкриваємо мобільний додаток.

Проводимо по екрану праворуч, щоб відобразився кабінет. Натискаємо у верхньому лівому куті кнопку «Вхід«.

Після цього ми потрапляємо в особистий кабінет, в якому є абсолютно все ті функції, що і стандартна версія плюс швидка кнопка зв'язку зі службою підтримки функція зворотного зв'язку якщо не зручно звернеться в чаті.

Як вийти з Особистого кабінету на сайті Алиэкспресс повною і мобільної версії?

Для того, щоб вийти з особистого кабінету на сайті необхідно навести мишку на іконку та/або привітання і натиснути на кнопку «Вийти«.

Для того, щоб вийти з Алиэкпресс в мобільному додатку необхідно зайти в «Особистий кабінет» — «Мій профіль».

Перегорнути до самого низу і натиснути кнопку «Вийти».

Алиэкспресс — не можу увійти в Особистий кабінет: причини

Рано чи пізно клієнти Алиэкспресса можуть зіткнутися з проблемою входу в аккаунт Алиэкспресс. В цьому випадку сам сайт відмінно завантажується, без проблем можна переходити зі сторінки на сторінку, але безпосередньо в Особистий кабінет зайти не виходить.

Давайте розглянемо основні проблеми, пов'язані з «неуважністю»:

  • Включений CapsLk
  • Необхідно почистити історію браузера
  • Некоректно введена пошта або пароль
  • Проблема з браузером

Відкрийте текстовий редактор або нову вкладку в браузері — напишіть пароль і після цього скопіюйте та вставте рядок з паролем, це усуне некоректність введення.

Перевірте правильність написання е-мейла.

Натисніть Ctrl+Shift+Delete, оберіть » Видалити наведені нижче елементи» за весь час, натисніть «очистити історію«.

Знову відкрийте сайт Алиэкспресс і спробуйте увійти. Якщо не вийде — зверніться в підтримку Алиэкспресс із зазначенням логіну тут.

Як відновити Особистий кабінет на Алиэкспресс?

У разі, якщо ви забули свої дані при реєстрації відновити їх просто! Натискаєте на кнопку Увійти . Далі натискаєте «Забули пароль«, вводите електронну пошту, на момент перевірки мишкою «чіпляєте» бігунок і проводите вправо, натискаєте «Запросити«.

Заходьте на пошту, і дотримуйтесь інструкцій по відновленню пароля.

Користуєтеся акаунтом!

Відео: Особистий кабінет на Алиэкспресс