Можна розплачуватися на Алиэкспресс банківської картою «Моментум» від Ощадбанку: як оплатити, чому не виходить оплачувати?

У вас на руках є карта «Моментум» від Ощадбанку? З її допомогою можна розплатитися за покупки на Алиэкспресс. Детальніше читайте у статті.

У вас є карта «Моментум» від Ощадбанку? Ви вирішили оплатити з її допомогою покупки на AliExpress? Давайте разом розбиратися, чи можна це зробити, і як.

Карта «Моментум» від Ощадбанку, призначена для оплати покупок на Алиэкспресс

Моментум від Ощадбанку

Якщо у вас ще немає аккаунта на цьому торговельному майданчику, але ви хочете робити покупки та оплачувати карткою «Моментум» від Ощадбанку, тоді вам необхідно зареєструватися на AliExpress. Допоможе вам в цьому стаття на нашому ресурсі за цим посиланням.

Ощадбанк — найстаріший банк у Росії. Завдяки безлічі пропонованих продуктів, він користується величезною популярністю серед жителів нашої країни. В даний час більшість клієнтів Ощадбанку використовують карту «Моментум» платіжної системи MasterCard, Maestro і Visa. Таку картку легко отримати (вона видається в день звернення), у неї безкоштовне обслуговування, на лицьовій стороні цього «пластику» не вказується ім'я та прізвище, але вигравірувано «Моментум».

Як оплатити покупки на Алиэкспресс картою «Моментум» від Ощадбанку?

Якщо Ви отримали карту «Моментум» від Ощадбанку зовсім недавно, тоді на ній є CVC-код безпеки. Якщо вам її видали давно, то цього коду немає. У цьому випадку ви не зможете виконувати покупки в інтернеті. Щоб це стало можливим, необхідно сходити до відділення банківської установи, і зробити заміну старої картки на нову C CVC-кодом.

Отже, щоб оплатити покупки на АлиЭкспресс картою «Моментум», виконайте такі дії:

  • Виберіть необхідну річ, відправте його у «Корзину» або натисніть кнопку «Купити».
Натисніть «Купити»
  • На наступній вкладці не вибирайте картку, а потім натисніть «Інші способи платежів».
Виберіть інший спосіб проведення платежу
  • Потім відкриється сторінка Алиэкспресс, на якій потрібно ввести дані вашої картки.
  • Заповніть всі поля, а замість імені та прізвища, напишіть «Моментум».
Введіть дані та клікніть на «Заплатити»
  • У багатьох покупців Алиэкспресс в профілі стоїть форма картки, у якій немає рядка «Прізвище та ім'я». В даному випадку не потрібно навіть вказувати замість прізвища назву «Моментум». Натисніть «Готово». Після цього вам прийде на телефон SMS з кодом, який потрібно вести на наступній сторінці.

Потім зробіть оплату покупок на AliExpress за допомогою нової карти, і вона автоматично збережеться в базі вашого профілю. Це дуже зручно, так як не треба буде при наступних покупках вводити всі реквізити картки.

Оплата замовлення картою «Моментум» на Алиэкспресс не проходить: що робити?

Невірно введений номер картки

Якщо вже запроваджено на карта AliExpress, і ви хочете оплатити покупки, але у вас це не виходить, можливо допущені наступні помилки:

  • Неправильно введені дані. Зайдіть у профіль, де збережена ваша карта і перевірте кожну цифру. Вся інформація має збігатися з даними на карті «Миттєва».
  • Не вистачає грошових коштів на рахунку «пластику».
  • У банківської установи є обмеження на добову норму грошових витрат клієнтів.
  • Буває таке, що на самому картковому рахунку встановлений ліміт. В даному випадку потрібно звернутися в банк, щоб оператор перевірив функціональність карти.
  • Проблеми на AliExpress або на ресурсі фінансової організації, пов'язані з проведенням технічних робіт.

Якщо ви все робите правильно, і у вас немає ніяких помилок, а оплата картою не проходить, тоді повідомте про цю проблему в центр підтримки покупців на Алиэкспресс. Зазвичай всі ситуації в цьому сервісі вирішуються протягом декількох хвилин. Удачі!

Відео: Як оплатити карткою ощадбанку на Алиэкспресс?