Чому не виходить оплатити замовлення на Алиэкспресс, чому не проходить оплата? Алиэкспресс не приймає оплату по банківській карті: що робити?

Якщо у вас не виходить оплатити замовлення на Алиэкспресс за допомогою карти, читайте статтю, чому так відбувається і що робити в цьому випадку.

Алиэкспресс — найбільша в світі торгова інтернет-майданчик. На ній розмістилися сотні тисяч магазинів і ще стільки ж окремих продавців, які пропонують різний товар за низькими цінами.

 • Якщо ви ще не зареєстровані на Алиэкспресс і не знайомі з його світом шопінгу, тоді прочитайте статтю на нашому сайті про те, як пройти реєстрацію і як зробити перше замовлення. Ви також можете вивчити інструкцію самостійно і пройти процедуру реєстрації на сайті.
 • На Алиэкспресс все зроблено для зручності покупців: вибір та замовлення товару, оплата, доставка.
 • Але часто буває так, що товар обрано, а проблеми виникли, наприклад, при оплаті замовлення. Що робити в цьому випадку? Читайте статтю про те, чому так відбувається і як діяти, щоб все-таки оплатити замовлення.

Чому не виходить оплатити замовлення на Алиэкспресс?

Чому не виходить оплатити замовлення на Алиэкспресс?

У покупців Алиэкспресс можуть виникати ситуації, коли не виходить оплатити вибраний товар, хоча до цього платежі проходили без проблем. Чому не виходить оплатити замовлення на Алиэкспресс? Причин може бути декілька:

 • Встановлений ліміт на переведення грошей в банку, через карту якого здійснюється платіж, не дозволяє переказувати кошти. У цьому випадку на карті повинна знаходитися певна сума грошей. Рішення проблеми: переведіть більше грошей на картку і зможете здійснювати покупки на Алиэкспресс.
 • Проблема з боку торгової інтернет-майданчики. Заблокований рахунок продавця або невірно написано адресу, на який переказуються кошти. Рішення: напишіть в технічну підтримку торговельної площадки, щоб розібратися в причині.
 • Проблема з боку покупця. Рішення: спробуйте зайти на Алиэкспресс з іншого браузера або почистіть кеш браузера, з якого здійснюєте платіж.
 • Невірно введений код. Банківська установа в цьому випадку може відмовити в перекладі і доведеться чекати не менше доби.

Якщо всі перераховані вище причини до вас не має відношення, тоді можливо ви робили оплату кілька разів поспіль за короткий проміжок часу. Трохи зачекайте і спробуйте повторити оплату. Намагайтеся робити інтервал між замовленнями не менше 1 години.

Не проходить платіж на Алиэкспресс через карту Ощадбанку Маестро і Віза: що робити?

Не проходить платіж на Алиэкспресс через карту Ощадбанку Маестро і Віза: що робити?

Видів пластикових карток багато. Кожен банк випускає карти, призначені для оплати товарів і послуг.

 • Конкретний вид карт може випускатися для оплати тільки на території нашої країни. До них відноситься Маестро від Ощадбанку.
 • Тому покупці товарів на Алиэкспресс часто стикаються з такою проблемою, що не проходить платіж на Алиэкспресс через карту Ощадбанку Маестро.
 • Що робити в цьому випадку? Необхідно завести найдешевшу карту Віза, щоб розплачуватися за замовлення з неї.
Не проходить платіж на Алиэкспресс через карту Ощадбанку Віза: що робити?

Але буває і так, що і з карти Віза неможливо оплатити замовлення на торговому майданчику. Що робити в цьому випадку? Щоб вирішити проблему, читайте вищеописані рішення. Причини можуть бути такі:

 • маленький ліміт на переведення грошей по карті;
 • продавець заблокований;
 • завантажений кеш браузера;
 • помилка при введенні коду.

Усуньте проблему і насолоджуйтесь покупками Алиэкспресс.

Чому при оплаті на Алиэкспресс не приходить пароль?

Чому при оплаті на Алиэкспресс не приходить пароль?

Алиэкспресс може не надіслати пароль внаслідок збою роботи мережі інтернет. Перевірте, чи є у вашого комп'ютера або ноутбука з'єднання з Всесвітньою павутиною. Чому ще при оплаті на Алиэкспресс не приходить пароль? Причини:

 • Приналежність картки до однієї з платіжних систем, не придатних для Алиэкспресс. Зателефонуйте консультантам банку і дізнайтеся, можна з конкретної карти оплатити покупку товару на торговому інтернет-майданчику.
 • Нестача коштів на картці. Баланс можна подивитися в онлайн-банкінгу або за допомогою дзвінка оператору банківської установи.
 • Сім-карта не налаштована на проведення платежів з інтернет-ресурсів. Зателефонуйте в сервіс обслуговування вашого стільникового оператора і проблема буде вирішена.
 • Якщо не приходить пароль, а тільки СМС з текстом, що ресурс недоступний, значить, потрібно розібратися в таких причини: недостатньо коштів на рахунку телефоні, корпоративний тариф, обмеження телефону на пересилання грошей, встановлений оператором на строк здійснення першої покупки (після двох місяців використання телефону і так далі).
 • Неправильно введений номер телефону для проведення платежів на Алиэкспресс. Зайдіть в розділ з особистою інформацією і перевірте правильність написання номера телефону у спеціальній формі.

Щоб усунути проблему, що виникла при оплаті замовлення на Алиэкспресс, поповніть баланс картки або телефону. Якщо така неприємність виникла з вини торговельної площадки, тоді потрібно написати в службу підтримки або затіяти суперечку. Це потрібно робити, якщо гроші з рахунку були все-таки списані.

Відео: Оформлення та оплата замовлення на Aliexpress карткою VISA