Гойдалки електронні для новонароджених дітей: огляд, види, особливості, призначення

Види, функції, особливості, призначення електронних гойдалок для новонароджених.

На ринку величезна кількість товарів для дітей. Багато батьків приходять в розгубленість, виявивши, що в дитячих магазинах такий широкий асортимент цікавих і незвичайних виробів. Одними з таких є електронні гойдалки, про них ми поговоримо в цій статті.

Гойдалки електронні для новонароджених: види

Звичайно, такого роду девайс не особливо обов'язковий для молодої сім'ї і дитини. Без них цілком можна обійтися. Справа в тому, що зараз багато дитячі ліжечка обладнані функцією гойдання, заколисування, тому немає необхідності купувати ще й електронні гойдалки. Але якщо у вас звичайна ліжечко, ви хочете виділити себе трохи вільного часу, дитина вкрай неспокійний і спить виключно на руках, рекомендуємо придбати таку техніку. Існує декілька видів електронних гойдалок.

Види:

  • Це може бути звичайне крісло, яке закріплене на двох полозах. Воно відмінно складається, збирається. Його можна переносити з кімнати в кімнату. Приводиться в дію механічно, тобто необхідно такі гойдалки розгойдувати. Але існують і електронні моделі, які практично позбавляють необхідності постійно качати. Бо як є спеціальний двигун, який розгойдує гойдалки, згідно заданому режиму.
  • Також електронні гойдалки бувають у вигляді люльки. Основне призначення — це заколисування дитини для того, щоб він швидше заснув. Батьки відзначають користь такого виробу. Можуть бути забезпечені нічником, зірочками, якимось світлом і навіть музикою. Варто відзначити, що їх основне призначення — заколисувати дитину.
  • Ще одним варіантом електронних гойдалок є крісло-гойдалка. Вони розраховані на дітей більшого віку, і витримують вагу до 18 кг. Відміну від люльки в будові самого виробу, тобто в самому кріслі. Дитина не лежить, а сидить. Тобто, рекомендується купувати дітям починаючи з 6 місяців. Такі гойдалки забезпечені музикою і світлом. Можливо навіть присутність вібрації. Схожі вироби на вуличні гойдалки. У них є ніжки для опори, різні швидкісні режими.
  • Вколисуючі центри. Принцип розгойдуючи дещо інший. Справа в тому, що вони можуть імітувати морські звуки, а також їзду на автомобілі, якісь танці і навіть стрибки кенгуру. Такі центри дуже важкі-за великої кількості функцій. Зазвичай різні види моделей використовуються для різного віку. Наприклад, система Graco використовуються до 9 місяців, а Mamaru до 1,5 року. Зверніть увагу на вібрацію гойдалок. Вона може бути у вигляді рокера. Це просто рівномірне розгойдування люльки у вигляді балансира. Виходять своєрідні пружні руху.
Електронні гойдалки
<>ВАЖЛИВО: Зверніть увагу, що деякі діти не дуже добре реагують на подібне пристрій, особливо якщо привчання починається не з самого народження. Наприклад гойдалки для шестимісячного віку. Дитина до цього моменту звикає сидіти у мами на руках, тому з 6 місяців у нього немає ніякого бажання сидіти у цих гойдалках, незважаючи на наявність світла, звуку і навіть руху.
Електронні гойдалки

Електронні гойдалки для новонароджених: призначення

В основному електронні гойдалки набувають батьки новонароджених дітей, у яких є великі проблеми з засипанням. Багато мам стикалися з проблемою, що вдається заколисати дитину тільки зверху на фітболі, тобто на м'ячі для фітнесу, чи при постійному заколисування на руках. Інакше дитина не засинає, тому мами покладають великі надії на таку новинку, як електронні гойдалки. Багато батьки дійсно відзначають користь такого пристрою. Дитина дійсно в них добре засинає і довго спить.

Але деякі матусі відзначають абсолютну марність такого виробу. Тому, якщо ви не готові витрачати величезну суму грошей на придбання електронних гойдалок, можете взяти їх напрокат. Зараз є такі послуги в комісійних магазинах. Можна взяти, покористуватися деякий час, і подивитися на реакцію дитини, як він буде реагувати.

Якщо йому дуже сподобається, він буде добре спати, або починаючи з 6 місяців грати гойдалках-кріслі, то можете сміливо купувати. Якщо ваша дитина ні в яку не хоче сидіти, істерить, вередує, кричить, не допомагає ні зміна режиму, ні заколисування, музика, то гойдалки купувати не варто. Діти різні, тому не всім припаде до душі таке чудове пристрій.

Електронні гойдалки

Електронні гойдалки для дітей, вколисуючі центри: додаткові функції

Перед тим як придбати електронні гойдалки, цікавтеся не лише модними режимами, зміною кольору, звуку, а також розгойдуванням, але ще подумайте і про безпеку. Поцікавтеся, чи є сертифікат, ремені безпеки, з чого виготовлені гойдалки. Справа в тому, що діти, починаючи з 3,5 місяців, можуть перевертатися, тому, якщо ви залишите дитини не пристебнутим, він ненавмисно може під час обертання випасти з гойдалок на підлогу.

ВАЖЛИВО: Не залишайте дитини в гойдалці без нагляду. Це не заміна батьківських обіймів, тому немає сенсу цілодобово тримати дитину в них. Це невелика допомога для мами, яка дозволяє звільнити для себе кілька хвилин. Електронні гойдалки — відмінний варіант в тому випадку, якщо необхідно зробити якісь справи по будинку, приготувати їжу, або зайнятися прибиранням.

Відмінним варіантом є крісло або стілець-трансформер. Це не зовсім електронні гойдалки, але пристрій в них перетворюється при виконанні нескладних маніпуляцій. Дизайн у подібної моделі дуже багатофункціональний. Можна відразу зробити з нього шезлонг, гойдалки, дитячий стільчик чи стільчик для годування. Зверніть увагу, що в цьому стільчику дитина може грати з народження до трьох років. Коли дитина зовсім маленький, можна користуватися функцією заколисування в гойдалці, годувати на стільчику. Коли дитина трошки підросте, можна використовувати в якості звичайного стільця для занять, виготовлення різноманітних виробів.

Електронні гойдалки для дітей

Електронні гойдалки — відмінний варіант для зайнятої мами. Вони допоможуть заощадити трохи часу і прискорять засинання дитини.

ВІДЕО: Гойдалки електронні для новонароджених: огляд