Як вибрати і замовити гарні дитячі наручні годинники на Алиэкспресс водонепроникні, електронні, з телефоном, спортивні? Кращі дитячі годинники на Алиэкспресс

Алиэкспресс пропонує величезний асортимент дитячих наручних годин. Вибирайте вподобану модель, і радуйте своїх малюків цікавим подарунком!

Зміст

Дитячі наручні годинники — це відмінний подарунок дитині на будь яке свято. Дітям подобається бути схожими на дорослих, і вони люблять вдягати наручний годинник, як у тата або мами.

 • На Алиэкспресс — найбільшою інтернет-майданчику, пропонується величезний асортимент дитячих наручних годин. Вони різноманітні по дизайну, стилю і фірмам виробникам.
 • Наручний годинник для дівчаток можна купити в ніжних пастельних і рожевих тонах, а хлопчикам сподобаються вироби з зображенням улюблених мультиплікаційних персонажів на циферблаті.
 • Якщо вашій дитині вже виповнилося 4-5 років, сміливо купуйте йому наручні годинники для дітей. Такий подарунок не залишить байдужим жодного малюка.
 • Якщо ви ще не зареєстровані на Алиэкспресс, пройдіть просту процедуру реєстрації. Читайте статтю про те, як це правильно зробити. Ви також можете самостійно вивчити відеоінструкції та пройти реєстрацію за цією ссилкою.

Годинник дитячі наручні спортивні для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс: як вибрати і замовити по каталогу?

Годинник дитячі наручні спортивні для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс: як вибрати і замовити по каталогу?

Годинник важливі для дітей завдяки своїй навчальної функції. Без цього аксесуара дитина не зможе навчитися визначати час. З годинником на руці малюк швидше дізнається, що таке годинник і хвилини, і зможе правильно відповісти на питання, якщо його друзі запитають: «Скільки час?».

Як вибрати і замовити по каталогу годинник дитячі наручні спортивні для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс? Враховуйте такі нюанси:

 • Ви можете набрати в пошуковику сайту слова: «Дитячі годинники«. Перед вами відкриється сторінка з різними моделями для дівчаток і хлопчиків.
 • Якщо вам потрібно вибрати цей аксесуар тільки для дівчинки, тоді набирайте запит зі словами: «wrist watch for girls«. На сторінці з'являться яскраві і цікаві моделі годинників з улюбленими мультиплікаційними героями дівчаток.
 • Для вибору годин для хлопчиків, набирайте в пошуку такі слова: «wrist watch for boy«. Відкриється сторінка з лаконічними моделями годин для хлопчиків із зображенням Міньйона, Супермена та інших героїв мультфільмів.
 • Наберіть в пошуку «baby wrist watch«, і ви побачите сторінку з пропозиціями годин для самих маленьких.
Годинник дитячі наручні спортивні для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс: як вибрати?

Коли ви визначилися з вибором, виконайте такі кроки:

 • Натисніть на фото товару. На сторінці годин виберіть колір і кількість. Клікніть на кнопку «Купити зараз».
 • На наступній сторінці перевірте свою адресу і деталі замовлення.
 • Натисніть «Оформити та оплатити». Оплата проводиться протягом декількох секунд. Двадцять чотири години адміністрація сайту перевіряє надходження платежу на рахунок.
 • Після цього продавець відправить замовлення, а ви будете чекати доставку в своє місто.

Годинник дитячі наручні водонепроникні для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс: як вибрати і замовити по каталогу?

Годинник дитячі наручні водонепроникні для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс: як вибрати і замовити по каталогу?

Якщо ваша дитина займається спортом, подаруйте йому водонепроникні дитячі годинники. Такий аксесуар, необхідний дитині, якщо він відвідує басейн, або ходить на тренування, після яких потрібно приймати душ.

Важливо: Завдяки спеціальним матеріалам і цілим набором корисних функцій, водонепроникні годинники не прийдуть в непридатність, якщо малюк забуде їх зняти перед тим, як піде плавати або митися.

Як вибрати і замовити по каталогу годинник дитячі наручні водонепроникні для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс? Дотримуйтесь такої інструкції:

 • Наберіть в пошуковику головної сторінки Алиэкпресс слова: «kids waterproof watches«.
 • На сторінці перегляньте всі моделі годин, і вибрати вподобані. Натисніть на зображення або на назву товару.
 • На наступній вкладці клікніть по віконцю з вибраним кольором годин, і натисніть на кнопку «Купити зараз».
 • Потім перевірте чи правильно заповнений адресу у формі сайті і правильно введені деталі замовлення. Якщо все нормально, натисніть «Оформити та оплатити».
 • Оплата проводиться в два кліка. Протягом доби фахівці сайту перевірять надходження платежу і тільки після цього продавець зможе відправити замовлення.

Годинник дитячі наручні електронні для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс: як вибрати і замовити по каталогу?

Годинник дитячі наручні електронні для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс: як вибрати і замовити по каталогу?

Якщо дитина ще зовсім маленький, то йому набагато зручніше вчитися визначати час за допомогою годинника. З такими годинами малюк швидко навчиться розрізняти цифри, і буде знати, скільки мама прийде за ним в дитячий сад.

Як вибрати і замовити по каталогу годинник дитячі наручні електронні для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс? Виконайте кілька кроків:

 • Наберіть в пошуковику слова: «дитячі годинники електронні«. Перед вами відкриється сторінка з величезним вибором. Природно, тут будуть попадатися моделі з циферблатом, але їх мало.
 • Вибирайте те, що вам потрібно по фото і ціною, і клікайте на зображення.
 • На сторінці товару визначтеся з кольором і кількістю, і натискуйте «Купити зараз».
 • Оплата проводиться в два кліка після перевірки адреси і деталей замовлення.
 • Дочекайтеся, поки фахівці інтернет-майданчики перевірять надходження грошей на рахунок. Тепер продавець відправить ваше замовлення і надасть трек-номер для відслідковування посилки.

Годинник дитячі наручні недорогі для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс: як вибрати і замовити по каталогу?

Годинник дитячі наручні недорогі для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс: як вибрати і замовити по каталогу?

Ваш малюк ще не знайомий з годинником? Подаруйте йому недорогий аксесуар. Адже ви ще не знаєте, як дитина поставиться до цього подарунку, що він буде з ним робити. Багато хлопчики починають відразу розбирати таку іграшку, і це нормально, адже дитина таким чином пізнає світ.

Як вибрати і замовити по каталогу годинник дитячі наручні недорогі для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс? Якщо вам потрібно вибрати недороге виріб на Алиэкспресс, пошук вводіть слова: «недорогі дитячі годинники«.

Порада: Тепер вибирайте годинник за ціною, переглядаючи всі запропоновані моделі на сайті сторінки.

Далі робите замовлення по інструкції, описаної вище. Не забувайте про вибір кольору і кількості виробів.

Дитячі наручні розумні смарт годинник з телефоном і GPS трекером для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс: як вибрати і замовити по каталогу?

Дитячі наручні розумні смарт годинник з телефоном і GPS трекером для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс: як вибрати і замовити по каталогу?

Навколо дитини завжди відбувається багато цікавого, і його батькам доводиться приділяти час безпеку малюка. Особливо це важливо, коли сім'я вирушає в подорож, і малюк може відстати від дорослих або навіть загубитися.

Щоб з дитиною не відбулося ніяких неприємностей, купіть йому розумні смарт годинники, оснащені GPS навігатором. Ви завжди будете знати, де ваша дитина, а в разі небезпеки, він зможе скористатися охоронним трекером з кнопкою SOS.

Як вибрати і замовити по каталогу дитячі наручні розумні смарт годинник з телефоном і GPS трекером для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс? Дотримуйтесь нижчеподаній інструкції:

 • Наберіть в пошуковику слова: «watch phone gps tracker«. Можна набрати словосполучення: «наручний годинник gps трекер», «gps стеження годинник для дітей», або «стільниковий телефон gps трекер«. Всі ці запити приведуть вас на сторінку з пропозиціями розумних годин.
 • Вибирайте відповідні вашому смаку і особистих переваг моделі, і натискайте на фото. Сайт перенаправляє вас на сторінку замовлення.
 • Натискайте послідовно «Купити зараз», «Оформити та оплатити».
 • Якщо ви все зробили правильно, то оплата буде прийнята, і через добу, продавець зможе відправити замовлення за адресою.

Кращі дитячі годинники для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс: каталог

Кращі дитячі годинники для дівчаток і хлопчиків на Алиэкспресс: каталог

Кращі годинники — це такі годинники, які сподобаються вашому малюкові. Ви, як батько, знаєте смаки свого сина або дочки, і знаєте, що дитині потрібно. Знайдіть в каталозі на Алиэкспресс кращі дитячі годинники для дівчаток і хлопчиків, і зробіть подарунок на найближче свято. Каталог годин знаходиться за цим посиланням.

Навчайте свого малюка розпізнавати час за допомогою недорогих, але зручних годин з Алиэкспресс. Адже, пізнаючи світ, дитина швидше розвивається. Малюк, граючись, радіти життю, а це найголовніше для його батьків.

Відео: Дитячі годинник з GPS трекером з AliExpress