Ортопедична подушка для новонароджених немовлят метелик: як користуватися, як замовити на Алиэкспресс? Подушка з поглибленням метелик для новонароджених: як правильно класти на неї дитину, відгуки, фото

Інструкція по використанню і особливості ортопедичної подушки метелики.

Зміст

Зараз дуже багато суперечок виникає навколо здоров'я немовлят. Це насамперед використання подушки, ходунків і соски. Також багато суперечок виникає навколо годування. Хтось вважає, що дитину потрібно годувати по годинах, а хтось дотримується схеми за бажанням.

Потрібна немовляті ортопедична подушка і з якого віку?

Багато педіатри сперечаються, чи потрібна немовляті подушка. Якщо ваша дитина абсолютно здоровий, у нього немає вроджених травм, порушення нервової системи і опорно-рухового апарату, то подушка йому не потрібна. Заборонено новонародженим під голову підкласти звичайну пір'яну подушку. Вона може викликати алергію і навіть призвести до удушення маляти.

Якщо у дитини є вроджені травми, то лікарі рекомендують використовувати ортопедичну подушку. Вона підтримує голову в правильному положенні і сприяє нормальному кровотоку в м'язах і голові.

Показання до застосування ортопедичної подушки:

 • Кривошея
 • Знижений або підвищений м'язовий тонус
 • ДЦП
 • Вроджені травми шийних хребців
 • Сколіоз
 • Захворювання опорно-рухового апарату
Потрібна немовляті ортопедична подушка і з якого віку?

Ортопедична, анатомічна подушка, метелик для новонародженого на Алиэкспресс: ціна, каталог, фото

Ортопедична подушка-метелик застосовується для профілактики і лікування деяких недуг опорно-рухового апарату. Далеко не всім малюкам потрібно купувати такий виріб. Якщо дитина здорова, то до 2 років можна класти дитину спати на рівну поверхню. Лікарі вважають, що висота грудної клітки та голови однакова, тому додаткової підтримки голова дитини не потребує.

Інша справа, якщо у дитини кривошея. У такому випадку дитина повертає голову на один бік. Це обумовлено м'язовим напругою праворуч або ліворуч на шиї. Щоб скорегувати порушення, доводиться використовувати спеціальні нашийники. Таким дітям показана подушка метелик.

Переваги подушки, метелики:

 • Підтримує голову малюка в анатомічному положенні
 • Дозволяє дитині ворушитися і не сковує руху
 • Перешкоджає захлебыванию при відрижці малюка
 • Покращує кровообіг в головному мозку

Щоб зробити перший замовлення на Алиэкспресс, прочитайте інструкцію по реєстрації і пошуку товару, оплату і доставку на офіційному сайті тут, або прочитайте статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс».

Ортопедична, анатомічна подушка, метелик для новонародженого на Алиэкспресс: ціна, каталог, фото

Ортопедична подушка для новонароджених немовлят метелик: як користуватися?

Використовувати таку подушку досить просто. Необхідно акуратно взяти під голову маляти і покласти його в виїмку. Необхідно, щоб голова перебувала в ямці, а валик під шийними хребцями дитини. При цьому голова не повинна завалюватися набік, а знаходитися строго посередині.

Вимоги до подушці:

 • Натуральна тканина, яка відмінно пропускає повітря
 • Гіпоалергенний наповнювач
 • Стійкість до прання

У такій подушці не заведуться кліщі, і не буде накопичуватися пил. Прати таку подушку зручно в пральній машині. Вона швидко висихає і не деформується після прання. Обов'язково перед покупкою уточніть склад наповнювача і тканини.

Ортопедична подушка для новонароджених немовлят метелик: як користуватися?

Подушка з поглибленням метелик для новонароджених: як правильно класти на неї дитину?

Користуватися подушкою дуже зручно. При цьому її можна застосовувати не тільки в ліжечку, але використовувати для сну на прогулянці. Просто покладіть подушку в коляску. Це допоможе малюкові відчувати себе затишно. При цьому знижується м'язова напруга. Дитина спокійно спить, не крутиться уві сні. Голова з такою подушкою не може запрокидываться назад і вперед. Про те, як використовувати подушку, можна подивитися на відео.

Подушка з поглибленням метелик для новонароджених: як правильно класти на неї дитину?

ВІДЕО: Як користуватися подушкою-метеликом

Подушка з поглибленням метелик для новонароджених: відгуки

Відгуки про такий подушці позитивні. Багато батьки запевняють, що саме з її допомогою малюкові вдалося видужати. У комплексі з масажами можна вилікувати кривошею. З-за бокових валиків дитина не може повертати голову на один бік. Це сприяє рівномірному розподілу навантаження. Крім того, дитина під час зригування не захлинеться.

Подушка з поглибленням метелик для новонароджених: відгуки

Як бачите, ортопедична подушка – необхідний виріб для правильного формування опорно-рухового апарату дитини. Подушка допоможе уникнути багатьох ортопедичних проблем.

ВІДЕО: Подушка-метелик