Навіщо потрібен сленг молоді? Молодіжний сленг: словник. Ігровий і небезпечний молодіжний сленг

Словник молодіжного сленгу.

Життя не стоїть на місці, постійно вдосконалюється. Зараз не всі можуть собі уявити життя без інтернету, спілкування в мережі, комп'ютерів і смартфонів. Велику частину часу молодь проводить в мережі, спілкуючись один з одним. Спілкування виглядає незвично. У цій статті ми розповімо про молодіжному сленгу.

Навіщо потрібен сленг молоді?

Не варто хвилюватися, якщо ваша дитина останнім часом став розмовляти дещо дивному мовою, використовуючи молодіжний сленг. В цьому немає нічого особливого, дивного. Зазвичай підлітки хочуть влитися в колектив, добре спілкуватися з однолітками і заслужити авторитет. Тому їм необхідно спілкуватися на своєрідному мовою. Зверніть увагу, що сленг властивий не тільки молоді, але ще й людям, які перебувають у в'язниці.

Сленг популярний серед лікарів, а також представників вузьких спеціальностей. Молодь теж долучилася до цієї течії і регулярно використовує свій сленг. Відбуваються такого роду слова безпосередньо з мережі, найчастіше це скорочені або русифіковані варіанти англійських слів. Багато в молодіжному сленгу з'явилося з японського аніме, а також з репу. Нижче представлений список найчастіше вживаних слів серед молоді. Якщо ви вивчіть їх, то будете знати, про що говорити ваша дитина і не відчувати себе дурнем.

Популярні слова

Багато психологів відзначають, що підлітки використовують такий своєрідний сленг, для того, щоб уповільнити дорослішання, і виділити себе як особистість. Найчастіше подібний сленг використовують підлітки, у яких проблеми з спілкуванням у родині, а також з дорослими, у них немає довірчих відносин. Таким чином підліток намагається відгородитися від звичайного людського спілкування, замикаючись на ігровому або сленговом використанні мови.

Освіта сленгу

Молодіжний сленг: словник

Слова, які найчастіше використовуються в мережі молоддю, є своєрідним інтернет-сленгом. Крім того, підлітки часто в школах, на перервах і при особистому спілкуванні використовують сленгові слова, тому що звикли це робити.

Словник:

 • Ава — аватарка, яка використовується в профілі в соцмережах, ВКонтакте, або в якійсь іншій мережі
 • Агриться — гніватися, сердитися. Це слово походить з гри Minecraft, де моби досить агресивно реагують на людину. Гравець при цьому відчуває дуже неприємні емоції. Моби сердяться, виражає агресію, і дуже бурхливо реагують на якісь подразники
 • Бабецл — це не дуже сексуальна, на думку підлітків, жінка середніх років
 • Бро або бра — друг, приятель, який походить від слова Brother. Це англійське слово, що означає брат. Слово походить від реперської культури і пісень
 • Варик — це скорочене слово варіант, можливість
 • Го — слово, що означає підемо. Походить від англійського слова Go
 • Жиза — це скорочене слово від життя. Не що інше, як життєва ситуація. Найчастіше виражає існування в сумному сенсі слова, із усіма подробицями. Тобто невеселі життєві моменти
 • Зашквар — не особливо модно, негарно, не в тему надіта річ
 • Лалка — це дівчина, яка виглядає безглуздо, можливо зганьбилася і викликала бурю сміху і насмішок з боку своїх приятелів. Походить від слова LOL, докладний значення якого можна знайти тут
 • ЛЗ — особисті повідомлення
 • Ловіс — поставити лайк, позитивно оцінити коментар або якесь вираз. Походить від слова like з деякими переробками
 • Паль — це підробка, негарна і не дуже натуралістична копія якогось бренду. Найчастіше використовується дівчатами при оцінці товарів з магазинів підробок, точних копій. Може використовуватися в такому випадку: «Це паль, а не Gucci». Тобто, мова йде про те, що дана річ є підробкою, не має відношення до відомого бренду
 • Рофлить — сміятися до сліз, вмирати зо сміху, кататися по підлозі. Походить від слова ROFL, англійського походження. Це скорочення, що означає сміх до сліз, з катанням по підлозі
 • Сорян. Походить від англійського sorry. Є молодіжним скороченням, переробкою. Дане слово означає вибач, вибач мене, я не хотів
 • Сасный — сексуальний хлопець. Часто використовується дівчатами по відношенню до хлопців. Походить від слова, що означає оральний секс
 • Тамблер герл — дівчина бунтарського поведінки. У ній простежується відповідний стиль одягу, досить незвичайний і нетиповий. Найчастіше це представники емо або готовий. Відбувається слово від своєрідної соціальної мережі Тамблер
 • Топ — те, що знаходиться на піку популярності. Досить модне, стильне
 • Фейк — підробка
 • Хейтить — залишати негативні коментарі. Використовується для характеристики інтернет-ботів, які скрізь залишають погані коментарі, тобто тролять певну групу користувачів мережі. Хейтить означає ненавидіти, не любити, залишати жахливі коментарі
 • Шмот — популярна брендовий одяг, куплена в магазині модних речей
Молодіжний сленг

Ігровий молодіжний сленг

Список:

 • Абилка — різноманіття властивостей, а також характеристик певної речі. Може використовуватися для опису техніки. Наприклад, у цього апарату велику кількість абилок. Це означає, що прилад оснащений величезною кількістю функцій.
 • Агриться — гніватися, сердитися. Слово взято з-за поведінки монстрів, при появі на горизонті конкурентів або гравців. Таким чином Монстра або Зомбі гарчить, відповідно сердиться, агрится.
 • Ачивка — нагорода або приз. Використовується в іграх, коли геймер виконує певну кількість завдань, отримує своєрідний приз. Часто використовується молоддю в процесі навчання. Наприклад, я вчора спробував і отримав ачивку. Тобто він виконав певну роботу, отримав премію, хорошу оцінку або винагороду від батьків і викладачів.
 • Ганкнуть — означає вести себе дуже підло і добиватися цілей неправильними методами. Це абревіатура від англійського «go and kill».
 • Гринд — нудна, тужлива робота, яка дозволяє досягти поставлених результатів, отримати нагороду.
 • Квест — завдання, яке складається з великої кількості рівнів. Наприклад, я сьогодні пройшов квест. Означає, що виконав важкий список справ.
 • Левел ап — пройти кілька етапів гри, для того щоб перейти на новий рівень. level Up — перехід на новий рівень у грі, підвищення рівня. Призначається, коли закінчений попередній простий рівень і дозволяє перейти на більш складний.
 • Нуб — новачок або лох. Походить від гри Minecraft, в якій часто досвідчені гравці, а також адміни знущаються, приколюються над новачками, підкидаючи всілякі випробування.
 • Експо — це уміння або досвід, який отримано в результаті проходження певної кількості рівнів. Означає, що людина зможе виконати поставлене завдання досить швидко, через те, що він її вже проходив.
 • Моб — супротивник, ворог. Це слово, використовуване у грі Minecraft, для того щоб охарактеризувати людину, яка є твоїм конкурентом.
 • Скрафтить — створити, створити, зробити. Відбувається англійського слова kraft — виробляти.
 • Сич — людина, яка часто сидить за комп'ютером, і постійно грає в ігри, часто називають задротом.

Всі вищеописані слова є безпечними, і дитина переросте, перестане використовувати їх у звичайному житті.

Освіта сленгу

Небезпечний молодіжний сленг

Небезпечні слова молодіжного сленгу:

Вишня, шоколад, журнал, трава, зелень, спайс, ляпко, плюха, п'ятка. Слова мають відношення до наркотиків, тому вам варто насторожитися.

Є ще слова, які мають відношення до наркотиків.

Наприклад:

Кури, кури, курки — кур'єри, які приносять наркотики.

Розмінувати — спробувати покурити траву, яка була захована в певному місці.

Чайки — користувачі, які крадуть наркотики, які не дійшли до кінцевого пункту призначення.

Сіль, легалка, мікс, кредо, білий, танець, таємниця — назва молодіжного синтетичного наркотику, щось на зразок амфетаміну. Найчастіше робиться на основі ефедрину.

Тріп — це стан медитативного характеру, схоже на Space або ульот. Означає кайф після вживання наркотиків.

Небезпечний сленг

Якщо ви чуєте подібні слова від своєї дитини, варто насторожитися і уважніше поставитися до його виразами. Варто поговорити з однолітками, подивитися пошту або повідомлення в соцмережах. Можливо ви знайдете щось підозріле, і надайте певну допомогу своєму чаду.

ВІДЕО: Сучасний молодіжний сленг