Що насправді означає слово «чувак»?

Походження слова «чувак».

Слово «чувак» на даний момент не таке поширене, як було раніше. В основному широкого поширення воно набуло в сімдесятих роках минулого століття. У цій статті ми розповімо про походження даного слова.

Що насправді означає слово «чувак»?

Варто відзначити, що в сімдесятих роках минулого століття з даним виразом намагалися боротися, і вже в кінці вісімдесятих слово пішло в пасивний запас молодих людей. Ним стали користуватися набагато рідше. Незважаючи на те, що це слово виникло досить давно, точно невідомо про його походження. Існує кілька версій, жодна з яких не є підтвердженою на даний момент.

Варіанти походження слова «Чувак»:

  1. Можливо від циганського «Чапи», це в перекладі з циганського мови означає хлопець, відповідно чувіха — це дружина цигана або дружина хлопця. Хоча раніше вважалося, що чувіха означало повія.
  2. Ще одним варіантом появи слова, є жаргон, який був поширений серед музикантів. Кажуть, що люди, які тривалий період часу грають на трубі або духових інструментах, перший час досить складно вимовляють слова. Відповідно замість людина, виходило «чевеек», потім відповідно скоротилася до «чувак». Таким чином чувак просто означає людина.
  3. З цим не зовсім згодні деякі вчені, вони припускають, що слово «чувак» могло статися ще з часів середовища, яка була поширена серед злодіїв, а потім поступово перейшло в молодіжний сленг у п'ятдесятих роках. Означало слово «подруга злодія».
  4. Популярно дане слово було серед стиляг, людей, які цінували все американське і західне. Слово означало «Людина поважає велику американську культуру». Це була своєрідна розшифровка слова.
  5. Є також думка, що слово «чувак» означає кастрований верблюд або баран. Але підтвердження того, на даний момент, немає. Звідки взялася ця версія достовірно невідомо. Зараз це воно означає просто людина або як розмовна: «Ей, йди сюди, крутий хлопець або чоловік», «йди сюди». Використовується для того, щоб привернути увагу чоловіка і покликати його до себе.
  6. Найцікавіше, що багато хто взагалі пов'язують слово «чувак» з чявяками — це глибокі калоші, які допомагають лазити по горах. Походить від кабардино-балкарського. Але на даний момент невідомо, яким чином гірські калоші відносяться до людини або чоловікові. Тому цього варіанту у Вікіпедії немає.
  7. Є варіант, що сільське «чувіха» означає солому, яка знаходиться під домашніми тваринами. Можливо тому слово колись означало підстилка або ж повія. Багато вважають, що саме слово «чувак» було не первісним. Спочатку виникло слово «чувіха», а «чувак» стало похідним, тобто один повії або злодій.
Село Чуваки

Радимо не використовувати це слово в розмовній мові, тому що воно відноситься до надмірних експресіонізм. Слово є досить різким, не кожній людині сподобається, що його так називають. Що стосується поширення в культурі, а також у музиці, то дійсно, починаючи з сімдесятих років це слово постійно фігурує в піснях.

У дев'яностих роках це слово також часто зустрічається у фільмах і використовується при перекладі з англійської мови. Що означає один або друже. У сімдесятих роках це слово також використовувалося в декількох художніх фільмах, не можна не відзначити фільм «Операція " И», де використовується слово «чувіха». Це епізод про вивчення англійської мови серед ув'язнених.

ВІДЕО: Походження слова «чувак»