Як сподобатися дівчині і жінці-Діві? Як привернути увагу, закохати в себе, спокусити і утримати дівчину і жінку Діву? Які подарунки, компліменти люблять дівчата і жінки Діви? Які хлопці і чоловіки подобаються дівчатам Дівам?

Стосунки з жінкою-Дівою.

Зміст

Сьогодні ми пропонуємо вам поговорити про чудових жінок-Дів. Чуйні, розуміють дівчата, які вміють бути справжнім другом і вміють підтримати в будь-якій ситуації – все це однозначно про цих дам. Вибудовувати відносини з Дівами вкрай непросто, однак з допомогою наших порад і рекомендацій ви однозначно досягнете уваги своєю коханою і завоювати її серце.

Діва-жінка: який характер

Приземлена дівчина-Діва завжди прагне до досконалості, а також розвитку.

 • Представниці цього знаку відрізняються особливою обережністю, причому це проявляється у всьому: вони не відразу підпускають до себе людей, з ними не просто знайти спільну мову, вони дуже уважні до свого здоров'я і намагаються вчасно реагувати на всі сигнали свого організму.
 • Діви – реалісти до мозку кісток. Вони ніколи не стануть тішити себе марними надіями і мріями, не стануть розраховувати на кого-то, якщо точно не будуть впевнені в результаті.
 • Жінки, що народилися під цим знаком дуже вимогливі не тільки до себе, але й до оточуючих. Щодня Діва проводить самоаналіз і роботу над помилками і якщо вже в чиємусь поведінці ця дівчина помітить вада, то реакція не змусить себе довго чекати.
 • Ці дами люблять чистоту і порядок. Це стосується і порядку в домі, і в речах, і в стосунках. Звертаємо вашу увагу на цей момент, бо Діва ніколи не стане терпіти хаос і невизначеність. Все повинно бути «розкладено по поличках» інакше ця невгамовна дівчина миттєво візьметься за роботу.
Дівчина-Діва: характер
 • Цей знак схильний до частої зміни настрою, саме тому іноді таким жінкам потрібні «п'ятихвилинні паузи», під час яких вони зможуть заспокоїти себе і свої емоції. До речі про емоції. Представниці цього знака зодіаку не відрізняються особливою емоційністю, більш того, вони дуже швидко втомлюються від емоцій оточуючих людей – це є однією з причин якоїсь відчуженості Дів.
 • Жінки цього знаку негативно ставляться до будь-яких проявів насильства і агресії, тому якщо в житті Діви з'явиться людина, яка буде піддавати її цим мукам, то вона з легкістю викреслить його з свого життя.
 • Діви дуже терплячі – це, мабуть, одне з кращих їхніх якостей. Терпіння вони виявляють в усьому: робота, побут, відносини.
 • Фінансовий добробут і впевненість у завтрашньому дні – ось що турбує цих дівчат. Саме з цієї причини Діви люблять відкладати і збирати грошові кошти і так відповідально ставляться до їх витраті.
 • Не найкращим якістю Дів можна назвати заздрість. Це стосується не всіх представників цього знака, однак при збігу певних обставин, а саме власну неспроможність і відсутність самодостатності якість це може давати про себе знати.

Які чоловіки подобаються дівчатам-Дівам?

Що потрібно зазначити спочатку, так це те, що до вибору обранця Діви ставляться дуже серйозно. Ці вимогливі жінки хочуть бачити поряд з собою справжнього чоловіка. Хто ж такий справжній чоловік? Давайте розбиратися.

 • Відповідальний. Представниці цього знаку завжди чекають від чоловіків рішучості й відповідальності. У розумінні Дів справжній чоловік вміє брати на себе відповідальність не тільки за себе, але і за свою жінку, а також ніколи не відмовиться від своїх слів і вчинків.
 • Порядна. Цих дам не привертають чоловіки, які не можуть похвалитися цим якістю. Жінки цього знаку просто не розуміють, як можна бути поруч з хлопцем, який схильний до низьким і підлим вчинків.
 • Пунктуальний. Будьте людиною слова», не змушуйте Діву довго чекати виконання ваших обіцянок бо як довго чекати вона просто не любить і не вміє.
 • Прагматичний. Оскільки Діви дуже послідовні і люблять діяти по заздалегідь складеному плану, то така якість як прагматичність вони напевно оцінять. Чоловік повинен мати чіткий план дій і неухильно слідувати йому, вибираючи при цьому максимально правильні методи досягнення мети.
Чоловік для Діви
 • Мати охайний зовнішній вигляд. Звичайно ж, не варто забувати про зовнішньому вигляді. Будь-яка дівчина і Діва, у тому числі завжди буде шукати такого хлопця, який вміє і любить стежити за собою. Приємна зовнішність і стильний гардероб – слабкість всіх жінок.
 • Ці дівчата дуже цінують чоловіків, які завжди прагнуть до саморозвитку і вдосконалення. Для Дів важливо, щоб партнер був досить розумний і вмів красиво подати себе в суспільстві.
 • Ненав'язливий. Заздалегідь хочемо вас попередити про те, що представниці цього знака неквапливі і люблять приймати виважені рішення, тому не варто бути занадто нав'язливим і вже тим більше не потрібно тиснути і підганяти Дів.

Які компліменти люблять жінки-Діви?

Як і будь-яка інша представниця жіночої статі, Діва любить щирі компліменти і завжди готова відповісти на них взаємністю.

 • В цьому плані нічого придумувати не треба, все вже давно придумано і, звичайно ж, не нами. Завжди в моді компліменти щодо зовнішності. Говоріть своїй коханій про те, яка вона красива, навчитеся бачити прекрасне в дрібницях, а також перетворювати її недоліки в достоїнства. Навчіться вчасно помічати дрібні деталі: компліменти з розряду «Як тобі гарно з цією помадою», «Як тобі пасує нова зачіска» завжди допоможуть вам зробити приємне своїй коханій.
 • Не забувайте говорити приємні слова щодо гардеробу Діви. Оскільки ці дами дуже педантичні і завжди намагаються виглядати відмінно, то компліменти подібного характеру будуть дуже доречні. Погодьтеся, сказати своїй коханій «Як ти шикарно виглядаєш в цьому костюмі» або «Ця кофта відмінно підкреслює твою красиву фігуру» зовсім не складно, а ось Діві буде шалено приємно.
 • Самовдосконалення, розвиток, особистісний ріст – це все про нашу Діві, тому буде непогано, якщо ви зможете похвалити її щодо її розуму і освіченості.
 • Запам'ятайте, слова лестощів і об'єктивні компліменти допоможуть вашій партнерці ще більше повірити в себе і дадуть сили працювати над собою далі.

Як привернути увагу дівчини-Діви і сподобатися їй?

Привернути увагу вимогливою Діви і закохати її в себе – завдання не з простих. Однак саме чоловіків, які вміють вирішувати складні завдання, і шукають Діви, тому вперед.

 • Привернути увагу цієї жінки можна своїм акуратним і елегантним зовнішнім виглядом. Забудьте про не випрасуваній сорочці і немитого голові. Звичайно, такі рекомендації можуть здатися злегка грубими, проте ці поради більш ніж реалістичні бо як охайна Діва навіть дивитися не стане в бік такого хлопця.
 • Далі перейдемо до вміння себе вигідно піднести в суспільстві. Ці дами завжди будуть шукати такого чоловіка, з яким не соромно «вийти в люди». Тобто ваші манери і поведінка повинні самі за себе говорити. Будьте стриманим, привітним і навчитеся уникати конфліктних ситуацій.
 • Дисципліна і самоконтроль. Ці якості однозначно привернуть увагу Діви. Тому ще раз порадимо вам бути вкрай обережним у висловлюваннях і діях.
Залучити Діву
 • Ви повинні їй стати справжнім другом. Уміння підтримати, вислухати і зрозуміти – це те, що безумовно не залишить представницю цього знака байдужою. Але варто розуміти, що все це має йти від душі, тобто бути не награним.
 • Діви люблять чесних і добрих. Не варто лукавити з цими дівчатами бо брехня і недомовки вони відчувають за версту. Будьте з нею відверті і чесні у всьому, ось тоді її увагу однозначно буде належати вам.
 • Щоб сподобатися цій жінці, мало говорити красиві слова і дарувати квіти. Вам необхідно подарувати їй упевненість у вас як у чоловікові, а також щохвилини дарувати їй любов, ніжність і турботу.

Як закохати в себе жінку-Діву чоловікові певного знаку зодіаку?

Саме час поговорити про сумісність цих практичних дам з іншими знаками зодіаку. Отже, почнемо.

Жінка-Діва і чоловік-Овен

 • Вигідний союз – ось як ми можемо назвати ці відносини. Чоловік-Овен нерідко користується добротою Діви, що згодом може викликати бурю обурення у жінки. В цих відносинах дівчина буде намагатися зробити життя свого партнера максимально комфортним.
 • У сексі все досить буденно, але це зовсім не означає, що сексуальне життя цих двох їх не влаштовує. В принципі пристрасний Овен завжди зуміє задовольнити свою кохану.
 • Для того щоб ці відносини розвивалися гармонійно эгоистичному Овну варто забути про надмірну любов до своєї персони і більше любові віддавати Діві.

Жінка-Діва і чоловік-Телець

 • Ці знаки однозначно дивляться на життя в одному напрямку: Телець любить свій будинок і вміє створювати в ньому затишок і наполеглива, працьовита Діва – ну що може бути краще? Представники обох знаків люблять жити в максимально комфортних умовах і в достатку, а головне роблять для цього все можливе.
 • Сексуальне життя цієї пари завжди на високому рівні. Чуттєвий і ніжний Телець буде робити все можливе і неможливе, щоб догодити своїй дамі. Однак нерідко в сексі цим знакам буває нудно. Щоб уникнути таких ситуацій ми рекомендуємо таким парам регулярно вносити різноманітність у своє інтимне життя.
 • В загальних рекомендаціях для цього союзу все те ж різноманітність. Потрібно не забувати, що життя швидкоплинне і деколи дуже навіть добре виходити зі своєї зони комфорту, щоб спробувати щось зовсім нове.

Жінка-Діва і чоловік-Близнюки

 • Малоймовірно, що ці двоє зможуть створити міцну сім'ю. Необов'язковий, непостійний Близнюк завжди буде давати Діві привід для ревнощів і ніколи не зможе стати її ідеалом, оскільки пунктуальність і обов'язковість – це явно не про цього хлопця. Діва ж буде завжди прагнути виправити ситуацію, але вона цього зробити не зможе, а, як відомо, те, що не можна виправити, потрібно відпустити.
 • Оскільки секс для Близнюків далеко не на останньому місці, то в цьому плані у них не буває проблем, хіба тільки така проблема як відсутність у Діви тяги до такого непостійного партнеру.
 • Для того, щоб цей союз мав місце бути чоловік-Близнюки повинен зуміти відмовитися від свого способу життя, що, звичайно, малоймовірно, а Діва в свою чергу повинна навчитися відпускати ситуацію і не брати під свій контроль абсолютно всі.
Сумісність Діви

Жінка-Діва і чоловік-Рак

  <>Ідеальна пара. Так, мабуть, назвемо цих двох саме так. Однакові погляди практично на все: побут, сім'я, розваги. Найголовніше, що кожен у цих відносинах розуміє свого партнера, цінує його і береже – на цьому й грунтуються ці чудові стосунки.
 • У «постільних» справах ми можемо хіба що позаздрити Раку і Діві. Далеко не всі пари вміє так розуміти бажання один одного і беззаперечно їх виконувати.
 • Залишатися завжди вірними партнерами і друзями один для одного – ось що можна порадити представникам цих знаків.

Жінка-Діва і чоловік-Лев

 • Цей союз може бути дуже вдалим. Ці двоє чудово доповнюють один одного і, як правило, щасливі разом, незважаючи на свою несхожість. Гордий Лев завжди у відносинах бере на себе роль глави сімейства, у той час як ніжна Діва здатна в цій сім'ї облаштувати прекрасний побут і створити затишок.
 • Пристрасний Лев ніколи не допустить, щоб його обраниця була не задоволена в ліжку, тому інтимне життя цих знаків завжди сповнена ніжності, любові та експериментів.
 • Причиною розладу відносин може стати замкнутість Діви. Часом Лев не розуміє, чому його обраниця веде себе саме так, а скритна жінка не поспішає пояснювати свою поведінку. Щоб цього не сталося цій парі потрібно більше говорити один з одним.

Жінка-Діва і чоловік-Діва

 • В принципі цей шлюб буде достатньо міцним і надійним. В сім'ї у Дів буде свій власний лад, який буде влаштовувати їх обох.
 • Секс у Дів цілком буденний. Цей знак не схильний самостійно драматизувати весь процес. Тому ставлення до інтиму досить приземлене, втім, як і до всього іншого.
 • В ідеалі таку пару чекає розмірене, спокійне життя. Ніяких пристрастей і биття посуду. Для того, щоб цей союз проіснував довго Діви повинні навчитися давати один одному більше свободи.
Діва у відносинах

Жінка-Діва і чоловік-Терези

 • Дуже часто ці відносини тривають завдяки банальною звичкою. На емоційному рівні ці знаки абсолютно протилежні. Ваги, для якого життя без емоцій нудна й незрозуміла і Діва, яка завжди все тримає в собі – зовсім різні. Однак саме це іноді допомагає людям бути разом і це наш випадок.
 • Завдяки емоціям Ваг сексуальне життя пари досить яскрава і різноманітна. Діві ж в цьому плані потрібно навчитися трохи підіграти своєму партнерові.
 • Цій парі потрібно навчитися йти на компроміс, і тоді все буде більш ніж відмінно.

Жінка-Діва і чоловік-Скорпіон

 • Знову ми повертаємося до того, що протилежності притягуються. Життя чоловіка-Скорпіона сповнена емоцій і пристрастей, в той час як тиха, якщо не сказати непримітна Діва прагне завжди бути в стороні. Несхожі один на одного вони є частинами одного цілого. Скорпіон дає Діві впевненість у собі і життєві сили, а вірна Діва забезпечує Скорпіону надійний тил.
 • Секс у цієї пари воістину можна назвати ідеальним. Навіть у цьому плані представники таких знаків відмінно доповнюють один одного.
 • Триматися разом, незважаючи ні на що – ось головна порада, якого варто дотримуватися цих двох.

Жінка-Діва і чоловік-Стрілець

 • Навряд чи цей союз буде міцним, проте все може бути. Цим двом дуже важко зрозуміти один одного, тому як у них зовсім різні поняття про життя і стосунки.
 • У сексуальному плані Стрілець дає Діві відчуття новизни, що може привабити жінку, але наскільки вистачить терпіння у Діви – це питання.
 • Представникам цих знаків потрібно навчитися слухати і чути один одного і з розумінням ставитися до особливостей партнера.

Жінка-Діва і Козеріг

 • Це дуже міцний і надійний союз. Практичний, цілеспрямований чоловік-Козеріг відмінно підходить для господарської та спокійною Діви. Поки чоловік робить кар'єру і забезпечує сім'ю всім необхідним, дівчина-Діва облаштовує побут, прекрасно виховує дітей і дарує своєму чоловікові відчуття затишку і тепла.
 • Щодо інтимного життя слова тут просто недоречні. Коли двоє люблячих і розуміючих людей створюють сім'ю, то абсолютно на всіх фронтах панує гармонія і любов і секс не є винятком.
 • Дарувати один одному ще більше турботи і ніжності – ось що не завадить цій чудовій парі.
Союз з Дівою

Жінка-Діва і чоловік-Водолій

 • На жаль, цей союз досить рідкісне явище. Водолій дуже цінує свою свободу, в той час як вимоглива і домашня Діва завжди буде прагнути це змінити. Чоловік цього знака в принципі не сприймає ніяких указів щодо свого життя, а практична жінка любить жити чи не за розкладом.
 • Творчий підхід хлопця-Водолія абсолютно у всьому може привнести в сексуальне життя цієї пари новий фарби, але треба це буде Діві – питання не з легких.
 • Щоб ці відносини могли перетворитися в любов всього життя вимогливою Діві потрібно навчитися давати партнеру більше свободи, а ось Водолій повинен розуміти, що дотримання певних правил в відносинах з такою дамою просто неминуче, інакше і починати нічого не варто.

Жінка-Діва і чоловік-Риби

 • Хлопець-Риби занадто мрійливий для нашої реалистки і саме на цьому грунті між цими двома найчастіше виникають конфлікти. У той час як Риби живуть у своєму казковому світі, Діва намагається налагодити життя земне і рано чи пізно це їй набридне.
 • Секс цієї пари також бажає бути кращим. Надто вже різні представники цих знаків.
 • Навчитися приймати один одного такими, які вони є – це єдиний варіант для цієї пари стати щасливою родиною.

Жінка-Діва: як зрозуміти, що вона закохана?

 • Оскільки жінка-Діва не дуже емоційна, чекати зізнань не варто. Мало того, навіть якщо чоловік зробить перший крок, це зовсім не означає, що Діва дасть хоч якусь відповідь.
 • Представниці цього знаку намагаються всіляко стримувати свої емоції. Відбувається так не тому, що вони нечутливі й черстві, а тому, що вони не вміють чинити інакше. Ці дами люблять грунтовно все обдумати, почекати певний час і вже потім робити якісь висновки і діяти.
Закохана Діва
 • Однак існує думка, що якщо така панночка щиро і сліпо закохана, то контролювати свої емоції їй стає набагато складніше. Звідси ми можемо спостерігати ідеалізацію свого коханого. Це, мабуть, єдиний випадок, коли Діва дозволяє собі «піднятися в хмари» і помріяти.
 • Деякі особливо сміливі дами примудряються в період закоханості показувати свій стан через романтику. Звичайно, це абсолютно суперечить тому, що говорилося про Дів раніше, але давайте не будемо забувати про винятки, адже вони бувають завжди.

Як спокусити жінку-Діву?

Спокусити цю примхливу і часом вперту даму завдання не з легких, але ж справжній чоловік ніколи не стане шукати легкий шлях, так що вперед.

 • Для початку скажемо про те, що ви повинні стати для Діви справжнім другом. Це потрібно для того, щоб ця чарівна дама впустила вас у своє коло спілкування. Діви потайливі по своїй натурі, вони не звикли відкривати душу першому зустрічному, тому доведеться потрудитися.
 • Далі, звичайно ж, не забудемо згадати про зовнішньому вигляді. Ну не стане красуня-Діва навіть дивитися у бік неохайного мужика. Ви повинні виглядати гідно. Гідно – це не означає одягатися в дорогих бутіках і тільки у відповідності з новими віяннями моди, це означає виглядати в своєму вбранні акуратно і не химерно.
 • Представниця цього знаку не буде занадто багато уваги зраджувати вашим подарунків у вигляді кольором і цукерок, набагато важливіше для неї буде вашу увагу і час, який ви на неї приділяєте. Але і про цукерково-букетном періоді, звичайно ж, забувати не варто.
Спокусити Дівчину
 • Ні в якому разі не квапте події, не змушуйте вашу кохану приймати рішення «на швидку руку», це для вашого ж блага, оскільки якщо Діва змушена прийняти рішення раніше покладеного терміну, то це рішення буде явно не на вашу користь.
 • Покажіть їй, що сім'я для вас це справді важлива. Не нехтуйте цією рекомендацією, оскільки ці жінки дійсно сімейні та чоловіка шукають такого щоб раз і назавжди.

Слідуючи цим нехитрим рекомендаціям, цілком можливо, ви знайдете своє щастя, так що дерзайте.

Як утримати жінку-Діву?

В котрий раз ми звертаємо вашу увагу на те, що спочатку потрібно робити все, що потім не довелося когось утримувати, але раз вже такі ситуації все ж зустрічаються, то ось кілька рекомендацій.

 • По-перше, запам'ятайте, навіть якщо на початку стосунків щось піде не так і Діва засумнівається в вас, то питання про продовження відносин постане в ту ж хвилину. Тому не доводьте кохану «до гріха».
 • З представницею цього знака не пройдуть всі ці мильні штучки на кшталт букетиків, цукерок і подаруночків, якщо Діва вирішила закінчити стосунки – вона це зробить.
 • Щоб уникнути подібних ситуацій просто не робіть дурних вчинків. Намагайтеся бути для своєї жінки опорою, вірним і надійним супутником, а також хорошим коханцем.
 • Повірте, шанобливе ставлення до жінки якби вона була Дівою або ким-небудь з інших знаків завжди принесе вам взаємну любов і щастя.

Що любить дівчина-Діва в ліжку?

В ліжку з жінкою-Дівою ви не отримаєте багато пристрасті, а ось ніжності буде хоч відбавляй.

 • Дівчата, народжені під цим знаком дуже чуйні та ніжні натури. Своєму коханому Діва готова віддавати всю себе, але при цьому того ж вона буде очікувати і від партнера
 • Вона з легкістю подарує вам безліч ніжних слів, ласку і тепло
Діва в ліжку
 • Секс з цією панянкою подарує вам не тільки фізичне, але й моральне задоволення. Інтимну близькість з Дівою забудете ви вже точно не скоро
 • Їй не варто пропонувати що-небудь в ліжку, треба просто брати і робити, і тоді така жінка відповість вам взаємністю

Які подарунки люблять жінки-Діви і що їм краще дарувати?

Практична Діва практична у всьому – ось чому ви повинні керуватися, вибираючи презент цій дамі.

 • Звичайно ж, не варто, керуючись цим правилом дарувати тільки побутові речі, але брати це до уваги буде не зайвим.
 • Знайте, жінка цього знаку абсолютно нормально ставиться до того, що б у неї прямо запитали про подарунок. Вона із задоволенням відповість вам і розповість про свої уподобання.
 • Оскільки цей символ досить сильно любить гроші, дарувати їй дуже навіть не поганий варіант. Гроші, подарункові сертифікати – все це буде до речі.
 • Не варто дарувати таким панночкам іграшки і всякі дрібнички. Такі презенти ці дами явно не оцінять. Також не оцінять вони і величезні, дорогі букети квітів – оскільки не будуть вважати їх практичним подарунком.
Подарунки для Діви
 • Не забувайте, що всі дівчата люблять сюрпризи і Діви не виняток. Поїздка на двох на курорт, пікнік, а бути може романтична вечеря на даху будинку – так, однозначно.
 • Прекрасним подарунком може стати прикраса. Діви люблять виглядати добре, тому модні аксесуари та дорогі прикраси доставлять їй справжнє задоволення.

Що ж сьогодні ми ще раз переконалися в тому, що не тільки пристрасні і яскраві дами здатні завойовувати чоловічі серця. Милі, ніжні і водночас своєрідні і вимогливі жінки-Діви вміють залишати слід в житті чоловіків.

Якщо в якості обраниці ви вирішили вибрати жінку-Діву, запасайтеся величезним терпінням і вчіться проявляти розуміння. Але повірте вже на слово, якщо ви зможете добитися розташування дівчини, народженої під цим знаком, то щасливе сімейне життя вам гарантована.

Відео: Гороскоп сумісності з Дівою