Чи потрібно і коли говорити дівчині, що любиш її?

Поради про доцільність визнання в коханні дівчині.

Визнання в любові для багатьох людей є досить складним. Багато чоловіків і жінки деякий час намагаються не говорити, і не вимовляєте ці слова вголос. У цій статті ми розповімо, варто зізнаватися в коханні дівчині і як скоро це варто робити.

Чи потрібно і коли говорити дівчині, що любиш її: поради

У кожного з нас є своя думка на цей рахунок. Багато говорять, що не варто зізнаватися в любові раніше, ніж через місяць. Хтось думає, що необхідно перевірити почуття протягом року. Багато радять не говорити цих слів відразу після сексу або на емоціях. Але все це лише наша суб'єктивна думка. Професора встановили, що чоловік готовий визнаватися в любові приблизно через 93 дні після початку відносин, а жінка через 124. Тобто жінки психологічно набагато повільніше усвідомлюють, що люблять, і це зовсім не гальмування в нервовій системі, а бажання все перевірити і переконатися в своїх почуттях.

Визнання в любові

Поради:

  • Психологи не рекомендують чекати того моменту, коли дівчина самостійно визнається, і скаже заповітні три слова. Тому як багато дівчат чекають першого кроку з боку чоловіка. І це дійсно правильно, тому як у 70% так і відбувається.
  • Якщо ви будете просто чекати, то можете втратити свою кохану, можливо любов всього свого життя. Радимо вам не поспішати, не квапити події, але в той же час озвучувати свої почуття, як тільки відчуєте що дійсно нерівно дихаєте до дівчини. Відчуваєте до неї теплі почуття.
  • Немає конкретних термінів або якихось встановлених норм. Для кожного це певний період і певні почуття, а також психологічна зрілість. У людини різні етапи, через які він буде готовий вимовити ці слова. Якщо все ж дівчина вимовила ці слова першої, але ви поки не готові відповісти їй взаємністю, не тому що не любите, а тому що не зовсім впевнені.
  • Не варто нічого відповідати і брехати. Тобто говорити що ви любите у відповідь — неправильно. Дійсно дівчина може образитися, якщо не почує у відповідь три слова. Щоб не посваритися, спробуйте пояснити, що ви не любите. Просто поки не готові сказати, і не впевнені в своїх почуттях на 100%. Тому не хочете обманювати.
Визнання в любові

Багато психологи рекомендують визнаватися любові не поспішаючи, і краще всього, якщо це буде якась дата. Хоча тягнути до якогось певного числа не варто зі своїми почуттями і зізнаннями. Можете просто вибрати зручний момент: запросити дівчину випити кави, або зустрітися на обідній перерві, якщо у вас щільний робочий графік. Під час визнання немає необхідності дарувати якісь дорогі подарунки, але букет квітів буде не зайвим.

Основна проблема в тому, що багато людей втратили цінність цих слів. І готових вимовляти після першого побачення або ж через тиждень знайомства. Насправді немає нічого поганого, якщо ви швидко закохуєтеся і дійсно відчуваєте почуття до певної дівчині. Але любов повинна бути підкріплена певними діями, і ви повинні бути впевнені у своїх почуттях. Рекомендуємо вам поставити тобі кілька запитань, перед тим як сказати ці заповітні слова. Чи готові ви підтримувати дівчину, навіть коли у неї неприємності. Знаходитися велика кількість часу поруч, можливо робити якусь роботу за неї. Якщо так, вам дійсно людина дуже подобається, ви відчуваєте до нього теплі почуття, то можете про це зізнатися.

Романтичне освідчення

Зізнаємося в коханні:

  • Найкраще робити це в романтичній обстановці, як зазначалося вище. Можна не замовляти дорогий ресторан. Для того щоб вимовити заповітні слова можна запросити дівчину погуляти в парку, зробити визнання в метро або на березі моря.
  • Все залежить від вашого настрою і романтичної обстановки навколо. Постарайтеся зробити так, щоб дівчина була максимально розслаблена, нікуди не поспішала і не поспішала. Тому як вона може не сприйняти ваші слова або взагалі пропустити повз вуха. Потрібно щоб її ніхто не відволікав і були тільки ви вдвох.
  • Ідеальним варіантом стане спокійною вечеря в затишному, тихому кафе або ж невеликий пікнічок на березі річки, яка знаходиться неподалік від вашого будинку. Вам необхідно заспокоїтися, зробити вечір романтичним. Коли дівчина покладе вам голову на плече, можете погладити і шепнути на вушко заповітні слова. Не варто чекати відповіді, тому як подібне визнання в перші може ввести дівчину в ступор. Вона просто розгубиться, не гнівайтесь, якщо не почуєте заповітні слова у відповідь.
  • Якщо дівчина вам не відповідає взаємністю, і не зізнається в коханні, це зовсім не означає, що вона не відчуває теплих почуттів. Швидше за все вона просто на даний момент психологічно не дозріла відповісти вам. Для неї ці слова здаються дуже відповідальними. Не варто квапити події і вимагати у відповідь ці слова. Нехай все йде своєю чергою. Ваше завдання — бути опорою і підтримкою для дівчини. Щоб в майбутньому вона могла сказати ці слова з цілковитою впевненістю.
Закохані

Багато пікапери всіляко оберігають чоловіків, говорять їм, що не треба зізнаватися в коханні дівчині. Тому як вона тоді буде відчувати себе набагато вільніше. Насправді це не так. Тому як в природі закладено, що людина хоче, щоб її любили. Тому якщо ви дійсно відчуваєте теплі почуття, то немає нічого страшного у визнанні.

Як бачите, не варто квапити події, а також відтягувати їх, і всіляко уникати визнання в любові. Необхідно щоб ваші слова підкріплювалися з діями і ви дійсно відчували до дівчини теплі почуття.

ВІДЕО: Як і коли визнаватися в любові?