Як правильно зробити сквірт дівчині, жінці: техніка, поради для жінок і чоловіків. Як отримати, випробувати сквірт, як навчитися робити собі самій? Сквіртінг: як правильно довести дівчину, жінку, дружину до сквирта, як досягти досконалості: секрети

Техніка сквирта, що відчуває жінка під час сквирта.

Зміст

Стосунки чоловіка і жінки в ліжку повинні бути яскравими і чуттєвими. Одним з відображень отримання задоволення жінки є сквірт. Що це і всі особливості сквіртінгу будуть розглянуті далі.

Що таке жіночий сквірт і сквіртінг?

Отже, поняття сквіртінг означає жіночу еякуляцію, під час якої відбувається викид еякулята. Часто цей процес збігається з дуже сильним оргазмом. Таким чином, сквірт – це і є дуже сильний вид оргазму, під час якого жінка отримує найсильніші оргазмічні відчуття.

Під час сквирта відбувається виверження парауретральних рідини. Помилково вважати, що еякуляція може бути тільки у чоловіків. Жінки також можуть виражати емоції таким чином.

Але, так як не всі жінки знайомі з сквиртингом, то часто помилково вважають, що у них сталося сечовипускання під час сексу. Такий поворот подій дуже лякає і бентежить жінок.

Емоції жінки при сквирте

Схожістю у чоловічої і жіночої еякуляції є також те, що також відбувається процес накопичення рідини перед викидом. І це приносить насолоду як фізичне, так і моральне.

Виділень під час сквіртінгу може бути близько 50 мл, причому виверження відбувається не краплями, а струменем. Звідки і пішла назва («squirt» по-англійськи означає «бризкати струменем»).

Але так чи інакше, не всі жінки визнають і хочуть випробувати подібний вид оргазму, так як сприймають його як щось вульгарне, дію, яке можна побачити тільки в порно фільмах. І під час сексу такі панянки воліють стримуватися, не збуджуватися і думають про сторонні речі.

Це вкрай неправильно і навіть шкідливо для здоров'я. Адже подібні штучні затримки призводять до застійного процесу в області тазу і навіть до легких розладів психологічного характеру.

Жінка відчуває бурхливі емоції при сквирте

Жіночий сквірт: як виглядає, з чого складається, з-за чого і як відбувається, звідки береться і виходить, чим пахне, який на смак?

Всім, хто плутає сквіртінг з сечовипусканням, присвячується. Давайте визначимося, як же виглядає і які характеристики має виділяється рідина.

Згідно з розповідями жінок, рідина:

 • Біляста
 • Тягуча
 • Без запаху
 • Смак може бути з остринкой, терпкий з кислинкою, дуже солодкий. Ці зміни проходять 4 рази на місяць, в залежності від циклу жінки. Перед самими місячними рідина солодка, як мед.
Стимуляція точки G і клітора

Згідно з дослідженнями у жінки може виділятися три типи рідини:

 • Мастило, що виділяється при порушенні
 • Рідина при оргазмі
 • Рідина при стимуляції точки G

Але є жінки, у яких навіть без стимуляції точки G, під час оргазму виділяється зазначена останньої рідина. Проведені вченими дослідження показали, що не можна ні в якому разі порівнювати ні одну із зазначених рідин з сечею.

Під час дослідження одна з жінок випила таблетку, яка забарвлює сечу в певний колір. Після сексу і сквирта, рідина не змінила колір, а ось сечовипускання на простирадло закрасило тканина в кольорову сечу.

Сквірт: які відчуття у дівчини, жінки?

Давайте тепер підійдемо до дуже хвилюючою темою, а саме відчуттів дівчата під час сквіртінгу. А також спробуємо усвідомити різницю між оргазмом при сквіртінг, кліторальною і вагінальної стимуляції:

 • Жоден з оргазмів не проявляється так яскраво як сквірт – рідина викидається тільки при такому оргазм настільки бурхливо виходить.
 • Відчуття дівчини при сквирте незвичайно глибокі і сильні. Приємні емоції поширюються по всьому тілу, і тіло стає ніби зовсім невагомим. У той же час в кінцівках відбуваються оргазмічні імпульси.
 • Такий вид оргазму триває набагато довше. Порівняно з вагінальним і клиторальным оргазмом, який може тривати від 1 до 10 сек, тривалість сквирта може бути близько хвилини.
Під час сквирта можуть відчуватися позиви до сечовипускання
 • Кліторальний і вагінальний оргазм не може повторюватися через короткий час. Тобто відбувається зниження чутливості до порушення. У той же час під час сквіртінгу жінка може відчувати такі струменеві оргазми ще і ще. До того ж зусиль для збудження потрібно прикладати все менше і менше.
 • Після сквирта жінка може відчувати присмак насолоди кілька годин, а іноді і днів (якщо процес був дуже бурхливий і багаторазовий). Це відрізняє його від вагінального і кліторального, при яких емоції зберігаються не більше години.
 • Саме під час сквирта жінка розслабляється по-справжньому. Таке відчуття, що всі стреси і переживання виплеснулися і з'явилася легкість в тілі і душі. Даний вид оргазму набагато потужніші всіх інших видів, разом узятих.

Як правильно зробити сквірт дівчині, жінці: техніка

Тепер підійдемо більш детально до техніки, якої слід навчитися чоловікові. Саме після правильних рухів Ваша жінка отримати надзвичайне задоволення. Для початку зверніть увагу на:

 • Нігті. Вони повинні бути короткі і чисті, як і руки.
 • Наявність мастила. Вибирайте лубрикант для вагінального сексу. Таким чином Ви зможете безперешкодно проникнути як пальцями, так і членом.
 • Наявність рушників або серветок. Вони допоможуть уникнути намокання ліжку і візьмуть всю рідину на себе.
 • Обстановку. Вона повинна бути максимально інтимної. Не забудьте подбати про свічки, шампанське і аромамаслах.
 • Стан коханої. Підкажіть їй, що перед інтимним процесом слід випорожнитись.
 • Ласки. Для початку пестіть жіноче тіло, не забудьте про поцілунки, ніжності.
Техніка сквирта

Тепер можна переходити до пошуку точки G. Пам'ятайте, що в збудженому стані Ви не знайдете її. Тільки при припливі крові до вагіни Ви відчуєте горбок, який знаходиться в районі передньої стінки піхви. По текстурі він буде нагадувати волоський горіх, але тільки, якщо дівчина добре збуджена.

Найзручнішими позами для стимуляції є:

 • Поза на спині з широко розставленими ногами. Партнеру потрібно ввести середній з вказівним пальцями у вагіну. При цьому долоня повинна бути спрямована вгору. Партнер повинен зігнути пальці і поворушити ними вгору-вниз.
 • Коліно-ліктьова поза. В даному випадку можна стимулювати точку G не тільки пальцями, але і членом. В такому випадку таз партнера повинен бути вище жіночого, а член спрямований вниз.
 • Також можна одночасно вводити пальці в піхву і анус. В такому випадку важлива швидкість, а поза не грає ролі.

В якості ради можемо сказати, що важливо не забувати про клітор. Адже кліторальний оргазм разом зі сквиртом – це неймовірна насолода, яке запам'ятає жінка.

Важливо стимулювати точку G

Хлопцеві важливо, щоб партнерка розслабилася. Коли дівчина скаже, що хоче в туалет, значить час сквирта наближається. Тепер тільки потрібно не збавляти темп і чекати кульмінації.

Під час сквирта з уретри з'явиться прозора або трохи біляста рідина. Вона буде виходити потужним струменем, а по жіночому тілу пройде сильна хвиля приємних імпульсів.

Деякі жінки прирівнюють цей момент до нірвани, а ще одна частина навіть знаходиться в стані напівнепритомності. Довести жінку до такого оргазму не складно, якщо правильно виконувати вищевказані поради. Такі емоції і чоловіка, який їй подарував їх жінка не забуде ніколи.

Як викликати жіночий сквірт пальцями: інструкція

Привести жінку до екстазу пальцями цілком можливо. Для цього:

 • Погладьте лобок і ніжно масажувати клітор
 • Занурте середній і вказівний пальці в піхву жінки
 • Вільною рукою злегка натисніть на низ живота
 • Коли Ви доберетеся до заповітної точки, то жінка сама подасть Вам знак. Це буде мимовільне охание або вздрагивание.
 • Біля точки G максимально притисніть пальці до стінки піхви.
 • Натискайте на живіт і масажуйте точку G одночасно
 • Поступово збільшуйте швидкість руху
 • Жінка повинна почати соватися і відчувати бажання сходити в туалет
Оргазм після сквирта довше і сильніше

Якщо вона дуже переживає, то відпустіть її за природними потребами. З часом повернетеся до цього ще раз. Дайте їй можливість звикнути, і вже через деякий час вона отримає бурю емоцій.

Сквіртінг — як правильно довести дівчину, жінку, дружину до сквирта: поради чоловікам

Тепер перейдемо до деяких важливих аспектів, які треба враховувати чоловіка, щоб довести кохану до фантастичним відчуттям:

 • Основною умовою хорошого сквирта – пошук точки G в хорошій інтимній обстановці. Як вже говорилося раніше, відчути її можна тільки тоді, коли жінка збуджена.
 • Правильний вибір мастила – обов'язкова умова. Вона повинна бути нейтральна, не має зігріваючого і охолоджуючого ефекту. Саме вона допоможе ковзати пальцях.
 • Стимулюйте одночасно клітор і точку G, чергуйте ласки клітора з малими статевими губами.
 • Щоб збудити жінку можна також робити кунілінгус. Адже точка G буде порушуватися за тим же механізмом, як і статевий член чоловіка.
Важливо знайти і стимулювати точку G
 • Для початку руху чоловічими пальцями повинні бути ніжними і плавно, поступово переходите до більш сильним і швидким поштовхів.
 • Коли жінка максимально збуджена пальцями, вводите член так, щоб вона максимально контактувала з точкою G. Для даних дій найкраще підійде коліно-ліктьова поза.

Сквірт — як досягти досконалості: секрети

Тепер хотілося б дати пораду жінкам, сподіваємося, що вони допоможуть Вам досягти вершини блаженства:

 • Любіть себе. У першу чергу потрібно розуміти, що Ви сексуальні і красиві. Багато жінок ставляться до свого тіла критично. Але не варто прив'язуватися до дрібниць. Займіться собою і захоплюйтеся отриманими результатами.
 • Для самопізнання можете зайнятися мастурбацією. Це допоможе Вам досягти точки насолоди і пізнати сквірт. Вивчіть себе і визначте ерогенні зони.
Жінка відчуває бурхливі емоції під час сквирта
 • Не бійтеся експериментів. Для цього скористайтесь вібратором. Таким чином, Ви зможете розвинути чутливість піхви і відкрити нові ерогенні зони. Ви зможете не тільки стимулювати точку G, але і пестити клітор. Кліторальний оргазм і сквіртінг разом будуть схожі на ефект вибуху бомби. Коли Ви будете стимулювати клітор і точку G вібратором, то зможете згодом відрізняти дані оргазми. Пізніше Ви зможете концентруватися на одній ерогенною зоні і отримувати сильні і глибокі оргазми.
 • Контролюйте дихання. Важливо, щоб Ви дихали глибоко, адже в такому випадку кров буде насичуватися киснем і Ви швидше відчуєте насолоду.
 • Розвивайте мускулатуру піхви. Ви можете робити це за допомогою вправ Кегеля або спеціальними кульками.

Як отримати, випробувати сквірт, як навчитися робити собі самій: поради жінка

Випробувати сквірт жінка може і в тому випадку, якщо пестить себе сама. Пропонуємо Вам два способи для отримання оргазму.

Перший спосіб:

 • Введіть середні пальці в піхву, так щоб долоня дивилася вгору.
 • Зігніть трохи пальці і придавіть їх до стінки піхви.
 • Притискайте настільки сильно, наскільки відчуваєте необхідність. Вам не повинно бути боляче.
 • Рухайтеся повільно, іншою рукою стимулює клітор. Можете скористатися вібратором. Їм також можете стимулювати клітор або анус.
 • Незабаром Ви відчуєте позиви до сечовипускання, не зупиняйтеся.
 • Постарайтеся максимально розслабитися, щоб еякулят вийшов.
 • Перед виходом рідини м'язи буде скорочуватися і виштовхувати пальці з піхви.
 • Акуратно витягніть пальці і продовжите пестити клітор.
Випробувати сквірт можна і пестячи саму себе

Другий спосіб:

 • Спосіб схожий на перший, але під час введення пальців робіть кругові рухи.
 • Підсилюйте частоту рухів і поступово збільшуйте натискання на точку G.
 • Під час скорочення м'язів також круговими рухами витягніть пальці з піхви і чекайте викид еякулята.

Множинний жіночий сквірт: що це?

Під час одного статевого акту жінка може випробувати кілька оргазмів. Цей процес носить назву мультіоргазм. Якщо правильно стимулювати жіноче тіло, то вона може мати один оргазм за іншим через кожну хвилину. Жінка може отримає 3-7 оргазмічних разрядок.

Величезним достоїнством для жіночого організму є той факт, що їй не потрібно відпочивати між кожним оргазмічних імпульсом, як чоловікові. Жінка може бути збуджена тривалий час і отримувати фантастичні емоції кілька разів поспіль.

Не всі жінки можуть досягати мультіоргазм. Але ті, хто хоче урізноманітнити і зробити яскравіше своє особисте життя, радимо прислухатися до даних порад:

 • Використовуйте жіночу Віагру. З неї Ви відчуєте сильні емоції і точно отримаєте надзвичайно глибоке задоволення. Препарат посилює кровообіг у статевих органах і підвищує рівень тестостерону. Але він протипоказаний жінкам з високим тиском, алергією на компоненти препарату, вагітним і годуючим мамам.
 • Займайтеся вправами, які здатні зміцнити м'язи тазу. Серед них можна виділити вправи Кегеля, які навчають основним маніпуляцій, таких як: скоротити, стиснути і виштовхнути.
 • Жінка, яка хоче отримати множинний оргазм повинна приготуватися до нього не тільки фізично, але й психологічно. Адже часто буває, що після дуже сильних емоцій, які приносить перший оргазм, жінка вже не готова до наступних. На це може бути декілька причин: втома, бажання до сечовипускання, сильний оргазм, який вже довів жінку до втрати свідомості.
 • Важливо стимулювати і інші ерогенні зони: клітор, соски, вуха, шию. Це принесе більше позитивних емоцій і прискорить настання яскравого оргазму.
 • Виберіть вдалу позу для стимуляції точки G. Тут жінка може бути зверху, знаходиться в колінно-ліктьовий позі або закинути ноги на плечі партнера.
Жінка може відчувати кілька оргазмів поспіль

Чоловік, що хоче, щоб його партнерка зазнала мультиоргазм, повинен знати техніку і послідовність дій, а також правильно їх застосовувати. Важливо не кількість, а якість. Тому не прагнете отримувати 5-7 оргазмів відразу. Краще, щоб жінка отримувала максимально яскраві емоції навіть від одного оргазму.

Множинний оргазм слід пробувати отримати тоді, коли Ви хочете урізноманітнити і зробити яскравіше Ваше інтимне життя. Але не потрібно приводити до виснаження партнерку і ставити рекорди. Вам повинно бути приємно, дуже приємно, не більше того.

Як чоловіки ставляться до сквирту у жінок?

Жінкам, які думають, що їх чоловік неправильно зрозуміє сквірт, не варто переживати. Для чоловіка сквірт партнерки це своєрідний комплімент його дій. Адже саме він зміг довести Вас до таких емоцій.

Якщо Ви знаєте про такий особливості Вашого організму, а з чоловіком в перший раз вступаєте в статевий зв'язок, то можете поговорити з ним перед цим. У чоловіків буває різний сексуальний досвід і можливо Ваш партнер ще недостатньо досвіду в даному питанні.

Для цього радимо Вам вивчити даний матеріал самостійно і разом з партнером. Для початку Ви можете вивчати свої ерогенні зони самостійно. А вже пізніше підказати коханому, як і де Вам буде приємно.

Урізноманітніть своє інтимне життя, адже подібні експерименти здатні внести яскраві фарби в Вашу сексуальну практику. До того ж, як ми вже з'ясували раніше сквірт вкрай корисний для жіночого організму. Тому це не тільки насолоду, але і позбавлення від депресії і навалившегося стресового стану.

Можливо вам будуть цікаві статті:

 • Яке кільце дарують дівчині, коли роблять пропозицію вийти заміж?
 • Як красиво і оригінально відповісти хлопцеві, чоловікові, погодитися на пропозицію вийти заміж?
 • Що говорити, коли робиш пропозицію дівчині вийти заміж: 25 кращих варіантів.
 • Як закохати в себе будь-якого чоловіка, хлопця назавжди поетапно: секрети чоловічої психології, психологічні прийоми, поради психолога
 • Реально і як вийти заміж, якщо є дитина від першого шлюбу?
 • Чи варто змінювати прізвище при заміжжі: за і проти.
 • Кому молитися про заміжжя і щастя в особистому житті
 • Чи можна і як дізнатися сімейний стан людини через інтернет?
 • Як познайомитися з іноземцем і вийти за нього заміж?
 • Де і як знайти хорошого чоловіка? Як знайти чоловіка на сайті знайомств?
 • Як вийти заміж в 40? Як знайти чоловіка в 40? Шлюб після 40: поради психолога
 • Як закохати в себе власного чоловіка заново поетапно: поради психолога.
 • Як правильно попросити вибачення у чоловіка, жінки, дружини, чоловіка, коханої, коханого
 • Як дізнатися ім'я майбутнього чоловіка, як його побачити у сні? Ворожіння на ім'я майбутнього чоловіка, замовляння, молитва, щоб приснився майбутній чоловік
 • Як повернути коханого хлопця, чоловіка без прохань і принижень, якщо ви розлучилися, що сказати, що зробити?
 • Як повернути любов? Як і коли відновлювати відносини з колишнім після розставання: поради психолога
 • Як налагодити стосунки з хлопцем, чоловіком після сварки, охолодження, зради?
 • Чому пішов коханий? Як повернути коханого хлопця, чоловіка: поради з психології. Від яких дівчат, жінок чоловіки не йдуть?
 • Як повернути коханого хлопця, чоловіка змовами, молитвами? Молитви і змови на любов