Що краще, ефективніше ТромбоАСС або Кардіомагніл — показання для застосування. Кардіомагніл і ТромбоАСС — в чому різниця: ціна, побічні ефекти препаратів. Що краще приймати Тромбоасс або Кардіомагніл?

У цій статті йдеться про те, який препарат ефективніше ТромбоАСС або Кардіомагніл для лікування пацієнтів з різними індивідуальними особливостями організму.

Аптечні засобу Кардіомагніл, ТромбоАСС — це таблетки однієї і тієї ж підгрупи. Нестероїдні, протизапальні препарати продаються у формі таблеток, пацієнти приймають перорально. Незважаючи на різні найменування таблетки взаємозамінні, лікарі-фахівці призначають пацієнтам з правом на вибір.

Тому багато хворих сумніваються, який препарат краще вибрати, який більше підійде для лікування. Далі дізнаємося, що ефективніше вживати ТромбоАСС або ж Кардіомагніл?

Що краще, ефективніше ТромбоАСС або Кардіомагніл: показання для вживання

ТромбоАСС в своєму складі має целюлозу, моногідрат лактозный, діоксид кремнію, триацетин та інші другорядні компоненти. Дані складові здатні утворювати захисну оболонку, яка може розчинятися тільки в стінках кишечника. Ацетилсаліцилова кислота завдяки цьому не зачіпає слизову шлунка, не викликає її патологій.

Кардіомагніл, ТромбоАСС випускають у різних дозуваннях. Кардіомагніл може містити 75, 150 міліграмів основного компонента, тоді як ТромбоАСС містить 50, 100 мг ацетилсаліцилової кислоти. Цікаво, що для загальної терапії кардіологічних захворювань мінімальна дозування може відрізнятися.

Кардіомагніл — що лікує?

Для пацієнтів з різними проявами серцево-судинних патологій використовують наступні кількості препаратів:

 • Мінімальна доза для пацієнтів, які перенесли ішемічний інсульт 50 міліграмів.
 • Чоловікам з великою небезпекою виникнення серцево-судинних патологій рекомендовано вживати мінімальну дозу 75 мг на добу АСК.
 • При гіпертонічній патології, стенокардії, стенозі сонних артерій робоча доза 75 мг на добу.
 • Для комплексної терапії поліцитемії, інсульту, інфаркту в гострій фазі бажано вживати 100-160 і більше міліграмів АСК.

Кількість прийнятого препарату повинен призначати тільки лікар. Необхідно враховувати, що якщо пігулки Кардіомагніла, Тромбо АСС знаходяться в захисній оболонці, то їх не можна ділити на частини, тому що реагент буде розчинятися не в кишечнику, а в шлунку. Всі пацієнти, які здебільшого орієнтуються на ціну препарату, можуть зробити велику помилку у виборі. Тому що незважаючи на однакову діючу речовину цих препаратів, вони все ж разюче відрізняються. Але про це буде сказано пізніше, зараз же вивчіть показання до застосування даних таблеток.

 1. Не дають утворюватися тромбам, є незамінним засобом в профілактичних заходах проти серцевої недостатності.
 2. Їх призначають у літньому віці, при гіпертонічній патології, діабеті і першої, і другої форми.
 3. Присутність зайвої маси тіла, для профілактичних заходів інсульту, інфаркту — теж є показанням до використання пігулкою.
 4. Препарат необхідний при порушеному русі кровотоку в мозковій частині тіла, погане кровопостачання серцевого м'яза.
 5. Стенокардія, запобігання тромбозів у післяопераційний період, точніше після шунтування, коронарної ангіопластики — патології, які лікують даними таблетками в комплексі з іншими.

Вплив засобів базується на активності АСК. Кислота (ацетилсаліцилова) виступає базовим складовим і в тій, і в тій же лікарській формі, впливає на ферменти. Внаслідок чого запобігається виникнення тромбів.

ТромбоАСС — застосування

Кардіомагніл і ТромбоАСС — ціна, побічні ефекти таблеток

І у Кардіомагніла, і у ТромбоАСС існує ряд протипоказань, побічних впливів на організм хворого. Особливо побічний ефект проявляється при великих дозах лікарських форм. Якщо пацієнт споживає більше 50-75 мг АСК, то проявляються такі ускладнення:

 1. Слабкість, виникають шуми у вухах, запаморочення, в деяких випадках навіть кровотечі.
 2. Проблеми з шлунком, болі в черевній зоні, нудота, печіння за грудиною, порушення стільця, блювота.
 3. Алергія на речовини, що входять до складу пігулок, гематоми на тілі.

Дані таблетки не можна пити, якщо у пацієнта є хоч одна з перерахованих в списку нижче протипоказань:

 • Гастрит, виразкова патологія кишечника, шлунка в період самого загострення
 • Печіння за грудиною, біль у черевній частині
 • Кровотечі в ШКТ
 • У першому і третьому триместрі вагітним, годуючим мамам краще відмовитися від пігулкою
 • При патологіях серця (серцевої недостатності)
 • Захворюваннях нирок, печінки
 • Скасовують ліки за кілька діб до операційних втручань
 • Алергенних реакціях.

З обережністю, під чуйним наглядом терапевта призначають таблетки дітям, людям похилого віку, вагітним в період другого триместру, при виразці, гастриті з проявами печії та особам, схильним до алергії.

Якщо незважаючи на всі вказівки кардіолога все ж вибираєте таблетки з меншою вартістю, то знизити негативну дію ТромбоАСС можна деякими прийомами. Пігулки краще запивати лужною мінералкою, яку вам порадить лікар-гастроентеролог, в такому випадку можна оберегтися від гастриту і печії.

Адже наявність магнію гідроксиду у складі Кардіомагніла теж може негативно позначатися на стані хворого. Якщо є проблеми з нирками, то накопичення даного компонента загрожує надлишком Mg. З'являється уповільнене серцебиття, млявість, втрата координації. Тому таким людям краще вживати все ж ТромбоАСС.

Застосування при вагітності

Кардіомагніл і ТромбоАСС: порівняння препаратів, відгуки?

Лікар-кардіолог призначає пацієнтам різні дозування АСЦ. Якщо в добу необхідно приймати максимальну кількість цієї речовини, то зручніше вживати все ж ТромбоАСС там є пігулки з дозою 300 мг. Досить випити одну таблетку на добу при потребі, замість трьох.

У таблетках Кардіомагніла є магнію гідроксид. Він дає нейтралізує, проносний ефект. Тому оболонка шлунка не запалиться від агресивної дії АСК при мінімальних дозуваннях.

Кількість даного компонента не настільки велике в препараті, на жаль, тому багато пацієнтів, які приймають його затверджують, що він не допомагає. Ефект більше дає те, що пігулки випускають в захисній оболонці. Ось вони то і запобігають захворювання ШКТ.

Відгуки про Кардиомагниле
 • Якщо у хворого є які-небудь хвороби шлунка й інших органів ШЛУНКОВО-кишкового тракту, то краще брати Кардіомагніл, він трохи м'якше впливає на організм пацієнта. Якщо немає таких захворювань, то для терапії піде ТромбоАСС.
 • Однак у Кардіомагніла теж є свої мінуси, його небажано використовувати при патології нирок. Терапевт повинен сам підібрати вам таблетки, які будуть дієвими саме у вашому випадку.
 • Таблетки Кардіомагніл мають благотворний вплив на серцевий м'яз. І дбайливо діють на шлунок. Їх рекомендується застосовувати регулярно, так як вони надають позитивну дію тільки при прийомі курсами.
 • Якщо у хворого крім порушень кровотоку є гіпертензія, то ефективним буде ТромбоАСС. Препарат дещо знижує тиск.
 • У кожного з цих засобів є позитивні, негативні характеристики. Тому сказати, який препарат краще неможливо. До вибору слід підходити індивідуально.
Які пігулки краще вживати?

Якщо ви хочете самостійно вибрати собі таблетки з цих двох, то врахуйте наступні характеристики:

 • Якщо у хворого є захворювання шлунка, то краще вибирати Кардіомагніл. Уже не раз говорилося про це, завдяки наявності магнію гідроксиду у препараті, пацієнт не буде відчувати болю в ШКТ.
 • Вживати ТромбоАСС ефективніше, коли у хворого є патології нирок. Ще, це засіб має меншу вартість, ніж Кардіомагніл, що теж має плюси для багатьох пацієнтів.
У лікаря-кардіолога

ВАЖЛИВО: Крім цих двох лікарських форм в аптеках існує ще безліч ліків з аналогічною дією, такі як Аспірин, Ацекардол, Магнікор, Аспірин Кардіо та інші. Тому самому зробити вибір буде важко. До того ж, у кожного лікарського препарату є свої плюси і мінуси. Щоб не нашкодити організму при терапії серцево-судинних патологій, консультуйтеся з кардіологом.

Якщо дивитися відгуки пацієнтів про цих лікарських панацеях, то вони різняться. Кожному в силу індивідуальних особливостей організму підходять різні пігулки. Одні хворі хвалять Кардіомагніл, інші ТромбоАСС. Багато залежить від супутніх захворювань у пацієнта.

Сергій, 56 років

Вживав ТромбоАСС по 50 міліграмів більше, ніж півроку. Вирішив спробувати Кардіомагніл — 75 міліграмів. Помітив, що почали з'являтися синці на тілі. Пішов до свого терапевта, він сказав, знову вживати перший препарат, після заміни все налагодилося. Ніяких побічних ефектів немає.

Тетяна, 29 років

Була підвищена в'язкість крові, за порадою свого лікаря-гінеколога стала пити таблетки ТромбоАСС після їжі. Перестала відчувати оніміння кінчиків пальців на руках, ногах, місячний цикл став практично безболісним. Терапія тривала п'ятнадцять днів. Припинила пити пігулки, так як аналізи були в нормі.

Відео: Чим відрізняється ТромбоАСС від Кардіомагніла: інструкція до застосування ТромбоАСС

Відео: Чим відрізняється ТромбоАСС від Кардіомагніла: інструкція до застосування Кардіомагніла