Аспірин Кардіо і Кардіомагніл — в чому різниця: склад, ефективність, рекомендації щодо застосування, протипоказання препаратів?

У статті ви дізнаєтеся, які існують відмінності між двома препаратами Кардиомагнилом, Аспірином Кардіо? Який препарат ефективніше?

Зміст

У сучасній дійсності патології серця і судинної системи займають перші місця у багатьох країнах. У світі майже кожен третій чоловік має проблеми такого виду. Тому вже на ранніх стадіях розвитку недуги медики радять проводити профілактичні заходи, і якщо потрібно, то вживати Кардіомагніл, Аспірин Кардіо для лікування даних захворювань і розрідження крові.

Однак у цих препаратів є деякі відмінності. І одного пацієнта може підходити Кардіомагніл, а іншому Аспірин Кардіо — багато залежить від характерних особливостей організму. Щоб дізнатися, яке засіб підійде вам, необхідно з'ясувати, які є відмінності у цих лікарських форм. Про них далі і піде розмова.

Аспірин Кардіо і Кардіомагніл — в чому різниця, чим відрізняються за складом і призначенням?

Щоб остаточно з'ясувати це, доведеться обов'язково дізнатися про склад ліків, для чого вони показані і які існують протипоказання до застосування таблеток.

Так Кардіомагніл — це антиагрегантну речовина, яка перешкоджає розвитку серцевих захворювань і не дає проявлятися хвороб судинної системи. Приймаючи таблетки, можна уникнути ускладнень різних патологій серця, пов'язаних з підвищеним тиском (інфарктів, інсультів тощо). У цій панацеї є гідроокис магнію і ацетилсаліцилова кислота.

А Аспірин Кардіо в першу чергу анальгезуючий, протизапальний препарат. Ще він має здатність розріджувати кров, знижувати температуру тіла. Головний діючий компонент таблеток — ацетилсаліцилова кислота (АСК).

У чому відмінність препаратів для разжижжения крові?

В аптеках Кардіомагніл продають в двох дозах: по 75 мг і 150 мг в одній таблетці. Препарат на основі АСК (Аспірин Кардіо) містить 100 мг та 300 мг головного діючої речовини в одній таблетці.

Пігулки цих видів покриті спеціальною оболонкою, що не дає можливості панацеям розчинитися, практично, відразу при попаданні всередину. Завдяки цьому не проявляється печія, болі в ШКТ і таблетки діють м'якше.

Ще, Кардіомагніл відрізняється тим, що він не так агресивно впливає на стінки шлунка. Завдяки своєму більшому компоненту — гідроксиду магнію, який нейтралізує вплив АСК.

ВАЖЛИВО: У порівнянні зі звичайним Аспірином, АСК Кардіо має щільну захисну оболонку, яка не дозволяє розчинятися засобу після проковтування, тому не подразнює слизову оболонку ШКТ. Ще, Аспірин Кардіо має м'яку знеболюючу дію і знижує температуру тіла, на відміну від Кардіомагніла. До того ж, він не дає можливості розвитку агрегації тромбоцитів у крові, точніше розріджує кров.

Ефективність засобів — по дії на організм

Якщо є початкова стадія розвитку захворювань судин і серцевої системи, то дієвими будуть обидва препарату.

Кардіомагніл різниться від Аспірину Кардіо тим, що м'якше діє на стінки кишечника, шлунка. Тому його і призначають пацієнтам, у яких вже є дисфункція даних органів, спостерігаються порушення мікрофлори всередині кишечника і є реакції на дію АСК.

Якщо ж у хворого є запалення різної етіології, і є больовий синдром, то йому краще вживати засіб на основі АСК — Аспірин Кардіо. Даний препарат також дієвий і після оперативних втручань. Завдяки йому хворий швидко піде на поправку і не буде всіляких ризиків ускладнень.

Аспірин Кардіо або Кардіомагніл?

У даних двох препаратів ще є деякі відмінності. Саме це лікар враховує при призначенні того чи іншого засобу пацієнту. Отже, різниця полягає в наступному:

 1. Методикою впливу ліків на організм пацієнта. Один препарат (Аспірин Кардіо) може викликати розлад ШЛУНКОВО-кишкового тракту, з-за підвищеної дози присутності в ньому АСК. А інший (Кардіомагніл) не впорається з такими симптомами, як жар, запальні реакції організму на будь-які інфекційні захворювання і т. п.
 2. Природно, що тривалість терапії даними препаратами теж може відрізнятися один від одного. Саме лікар-спеціаліст встановлює, скільки потрібно приймати той чи інший препарат і які необхідно робити перерви у прийманні таблеток.
 3. Складові речовини Кардіомагніла і Аспірину Кардіо теж різняться, в першому присутній трохи менше АСК, ніж у другому. Також в пігулках Кардіомагніла є магній гідроксид, а Аспірин його зовсім немає.

Єдине, що у них спільне, так це те, що вони однаково добре діють на серцево-судинну систему і розріджують кров.

ВАЖЛИВО: Тому в тому випадку, коли ви самі вибираєте собі засіб для профілактики, то уважно читайте інструкцію, щоб не нашкодити організму і не погіршити патології ШКТ. А ще краще, якщо ви все ж зверніться до лікаря, який і визначить, що вам краще пити і скільки. Дозування теж відіграють дуже важливу роль.

Аспірин Кардіо і Кардіомагніл — в чому різниця, які у препаратів, показання до застосування та побічна дія?

Ці таблетки зараховують до групи кардиоаспиринов. Незважаючи на те, що у них є багато схожих характеристик (позбавляють від небезпеки утворення тромбів, запобігають такі патології, як інфаркт, інсульт), застосовують їх все ж іноді для лікування різних одне від одного захворювань.

Аспірин кардіо рекомендується вживати після операцій на серцевому м'язі, судинах. Його знеболюючий, протизапальний ефект добре знижує ускладнення, хворий швидше повертається в нормальне русло життя.

Аспірин Кардіо — ефективність таблеток

Другий засіб — Кардіомагніл вживають при:

 • Ішемічної хвороби судинної системи мозку, порушенні нормальної функціональності кровотоку.
 • Інших захворюваннях судинної системи і схильності до тромбоутворення.
 • Серцевих патологіях — нестабільної стенокардії, ІХС внаслідок порушень кровообігу.
 • Хронічних течіях хвороб венозних артерій, підвищеному тиску (гіпертонії).
 • Тромбозах, ускладнених простудними захворюваннями, внаслідок бактеріальних інфекцій.
 • Ураженнях периферичних судинних систем (при стенозі, ішемії).
 • Фетоплацентарної недостатності у вагітних, порушеннях кровообігу, що вражають не тільки організм матері, і плоду.

Кардіомагніл призначають лікарі-кардіологи своїм пацієнтам, що перенесли інсульт, інфаркт, у них є порушення у мозковому кровообігу.

Аспірин Кардіо застосовують для профілактичних цілей у наступних випадках:

 • Коли у пацієнта спостерігаються порушення обміну речовин, захворювання ендокринного характеру (ожиріння, діабет тощо).
 • При небезпеці виникнення холестеринових бляшок.
 • Після переливання крові.
 • У реабілітаційний період після оперативних втручань.
 • Після інсульту, інфаркту.

Що цікаво, так це те, що при перерахованих вище проблеми буде ефективним і Кардіомагніл.

Побічна дія таблеток

Препарати бажано вживати тільки за призначенням лікаря-спеціаліста. Адже не всім хворим рекомендуються саме аспириносодержащие препарати. Деяким пацієнтам підходять інші засоби з іншими компонентами в складі.

Аспірин Кардіо і Кардіомагніл — в чому різниця: дозування

Аспірин Кардіо приймають за такою схемою:

Даний засіб призначено для тривалого періоду терапії, інструкції рекомендується пити АСК один раз на добу в кількості 100-300 міліграм (в залежності від етіології захворювання) перед прийняттям їжі. Пігулки обов'язково слід запивати великою кількістю води. Якщо є деякі відхилення в роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту, то пийте таблетки після їжі.

Кардіомагніл вживають за наступною схемою:

Як правило, пігулки випускають по 75-150 мг діючої речовини в одній капсулі. В залежності від історії захворювання призначається і різна схема терапії. При гострих проявах симптоматики інсультів, серцевої недостатності пацієнтам рекомендовано дозування по 150-450 мг на добу, для профілактики призначають 75 мг на добу, бажано в один і той же час. Тривалість лікування може бути тривалим. Літнім людям з ризиками виникнення серцево-судинних патологій рекомендовано приймати таблетки на постійній основі.

Застосування Кардіомагніла

Аспірин Кардіо і Кардіомагніл — в чому різниця: побічні реакції, протипоказання

Кардиоаспирины небажано вживати пацієнтам, які мають патології ШКТ (ерозивні зміни, виразки, гастрити тощо). Ще вони протипоказані:

 1. При нирковій недостатності.
 2. При високій чутливості на будь-який компонент, що міститься в даних таблетках.

Аспірин Кардіо не можна приймати хворим діатезом, астмою, пацієнтам зі стенокардією, серцевою недостатністю. Лікарську форму не призначають підліткам до 15 років, вагітним, жінкам на ГВ.

Кардіомагніл не рекомендується особам, які мають схильність до кровотеч різної етіології, хворим на виразку, вагітним на будь-якому терміні і жінкам, які годують груддю.

Побічні реакції на кардиоаспирины

Перед початком використання даних лікарських засобів в обов'язковому порядку ознайомитися з вимогами інструкції, вивчіть побічні ефекти препаратів.

Врахуйте, що ці пігулки можуть провокувати такі стани:

 • При щоденному використанні АСК препаратів можуть виникати спазми бронхів. Тому при захворюваннях органів дихання, радьтеся з лікарем, який препарат краще приймати, щоб не нашкодити здоров'ю.
 • Ці пігулки можуть викликати кровотечі, тому не можна їх вживати разом з тромболітиками, антикоагулянтами.
 • При використанні кардиоаспиринов більше зазначеної схеми терапії доктора можуть розвиватися розлади обміну речовин, ускладнюватися подагру.
 • Ці засоби знижують рівень глюкози в крові. Якщо у хворого на цукровий діабет, системна терапія з гіпоглікемічними препаратами може викликати ускладнення.
 • Не можна перевищувати рекомендовані дозування, інакше є небезпека кровотеч у шлунку.
 • Кошти несумісні з міцними напоями, такий прийом агресивно позначається на органах ШКТ.
 • Не можна використовувати відразу разом Аспірин Кардіо, Кардіомагніл — є небезпека передозування АСК.

Ефективність Кардіомагніла, Аспірину Кардіо — який засіб краще?

Таблетки призначають медики, грунтуючись на загальну картину здоров'я пацієнта. Фахівці враховують, які є супутні патології у хворого і після цього роблять висновок про прийом того чи іншого препарату. Багато кардіологи виписують Кардіомагніл з метою не нашкодити ШКТ. Так як він діє щадяще на слизові оболонки кишечника, шлунка.

Які таблетки ефективніше для розрідження крові?

Однак, якщо є інші супутні патології — ризик утворення тромбів, тромбоемболія, то все ж Аспірин Кардіо буде ефективніше в цьому плані. Кардіомагніл рекомендується пити для поліпшення функціональності серцевого м'яза. До того ж, коли люди самі підбирають собі препарат, то вони часто враховують його вартість. А Аспірин Кардіо — дешевше, саме тому воліють вживати його. Незважаючи на те, що дія коштів дещо відрізняється один від одного.

Затвердити яке засіб краще, який — ні, неможливо. Кожне має свої позитивні і негативні характеристики. Тому підходити до вибору лікарських форм необхідно грунтовно, враховуючи стан хворого.

Відео: Препарати для розрідження крові Аспірин Кардіо, Кардіомагніл