Фарингосепт: інструкція по застосуванню, ціна

У даній статті ви дізнаєтеся про те, як правильно використовувати Фарингосепт, і в яких дозах, для дорослих і дітей.

Препарат Фарингосепт має антимікробні, антисептичні, бактеріостатичними властивостями. Ефективно усуває симптоми і причини хвороб горла.

Фармакологічні властивості Фарингосепта

Цей препарат є антисептичним засобом. Забезпечує хорошу санацію порожнини і горла, винищуючи велику частину патогенної мікрофлори, яка вражає носоглотку і верхні дихальні шляхи. Це стафілококи, пневмококи, стрептококи та інші. Активний інгредієнт амбазон.

 • Препарат вражає стрептококи і пневмококи, порівняно зі стафілококами спостерігається помірне вплив.
 • Зазвичай цей препарат призначають для м'яких інфекцій. Коли хвороба захоплюється на ранній стадії, використання Фарингосепта запобігає застосування більш потужних протимікробних медикаментозних препаратів.
 • Діє селективно, пригнічує патогенну мікрофлору, в той час як «корисні» бактерії залишаються недоторканими. Необхідно три-п'ять днів, щоб забезпечити достатню кількість активного лікарського препарату для накопичення в слині.
 • Локальна дія допомагає уникнути резистентності збудників до антибактеріальних препаратів.
 • Відмінний сучасний препарат, який може швидко зменшити і, отже, цілком видалити фактори, що викликають дискомфорт горла.
 • Цей препарат ідеально підходить при болю, почуття роздратування при ковтанні. Фарингосепт зменшує сухість слизової горла. Таблетка не проковтується, а в якості дитячої цукерки вбирається у роті, в той час як вона має досить приємним смаком.
Фарингосепт

Активний інгредієнт амбазон, розчинений, проходить в слизову гортані. Стимулюючи залози, що виробляє більше слини, яка зменшує сухість.

Показання до застосування Фарингосепта

Перш ніж приймати які-небудь ліки, потрібно уважно ознайомитись з інструкцією до препарату.

Фарингосепт

При яких захворюваннях показано застосування:

 • Фарингіт — запалення, яке вражає слизову оболонку горла.
 • Тонзиліт — не є вірусною інфекцією, а стійкої бактеріальної інфекцією горла, хронічним запаленням в мигдалинах.
 • Стоматит — це запальний процес слизової оболонки порожнини рота;
 • Гінгівіт є запальним процесом, який не порушує цілісності зубоясенного суглоба.

Фарингосепт: протипоказання, побічні ефекти

Фарингосепт не призначають у разі надчутливості до компонентів, більшою мірою до амбазону. Може розвинутися алергічна реакція (висип, свербіж). У випадку прояву таких реакцій використання препарату припиняється, потрібно звернутися до лікаря.

Від інфекцій
 • Препарат містить лактозу, слід бути обережними пацієнтам з непереносимістю лактози. Пацієнти з діабетом, повинні враховувати наявність сахарози.
 • Побічні ефекти не зафіксовані. Не позначається на мікробіологічному балансі в кишечнику пацієнтів. Тим не менш, необхідно заздалегідь проконсультуватися з лікарем, якщо лікування ліками необхідно під час вагітності та лактації.
 • Немає жодних негативних наслідків для комбінованого використання медикаменту з іншими лікарськими препаратами. Фарингосепт не позначається на реакції і увагу, і може використовуватися людьми різних професій.

Фарингосепт: спосіб застосування та дози

Препарат можна призначати пацієнтам з трьох років. Для дітей вони доступні у вигляді смоктальних пастилок з фруктовим смаком.

 • Позитивний момент форми випуску лікарського засобу — смоктальні таблетки треба ковтати, що дуже важливо, коли відчуваєш дискомфорт при ковтанні. Так же продукт володіє приємним смаком, що запобігає будь-які труднощі в лікуванні дітей.
 • Рекомендована доза дорослим: 4-5 пастилок протягом дня. Фарингосепт дітям виписують у кількості 3 пастилок. Тривалість лікування становить не більше чотирьох днів.
Для лікування горла

Таблетки слід розсмоктувати до абсолютного розчинення. Доцільно приймати препарат через півгодини після їжі. Після — відмовтеся від прийому їжі та пиття, як мінімум три години.

З вищесказаного випливає, що Фарингосепт — сучасне антисептичний препарат, результативно працює і як профілактичний препарат, і лікування інфекційних або біологічних захворювань, що впливають на носоглотку. Ціна за 20 пастилок у блістері коливається від 120 руб. до 225 руб. Не вживайте препарат безконтрольно, консультуйтеся у лікаря неодмінно!

Відео: Інструкція до застосування Фарингосепта