Кольорові контактні лінзи і косметичні для очей на Алиэкспресс: як вибрати і замовити? Як купити чорні косметичні лінзи для очей на Алиэкспресс?

У цій статті Ви дізнаєтеся, як знайти контактні лінзи на сайті Алиэкспресс і чи є вони там взагалі.

Є на Алиэкспресс кольорові контактні лінзи для очей?

Якщо Ви не зареєстровані на Алиэкспресс, то для того, щоб вигідно та зручно здійснювати покупки, радимо прочитати статтю або ж вивчити відео-інструкцію.

Кілька років тому зняти окуляри і поміняти їх на контактні лінзи для очей було досить важко – подібна оптика коштувала дорого, і знайти її можна було не скрізь. В даний час це вже не проблема для ідеального зору: м'які контактні лінзи з діоптріями зараз може собі дозволити практично будь-яка людина.

Кольорові лінзи

Фанатів відомих фантастичних серіалів або молодих людей, які обожнюють експериментувати, часто цікавить питання, чи є на сайті Алиэкспресс кольорові контактні лінзи для очей?

На сайті реалізується така продукція, але знайти його не просто. Як би Ви не шукали їх в рядку пошуку, ні одна одиниця товару не відіб'ється.

Ця ситуація пов'язана з тим, що дана продукція виконує не тільки декоративну і косметичну, але і оздоровчу функції. Завдяки лінзам можна поліпшити гостроту зору, адже це так необхідно людям, страждаючим короткозорістю або далекозорістю.

Як Ви знаєте зазвичай товар з Китаю доходить до одержувача протягом 1-2 місяців. Навіть самий якісний товар за цей час може зіпсуватися. А вже що говорити, якщо на Алиэкспресс досить асортименту низької якості.

Лінзи на Алиэкспресс

І тут вже виникає інше питання, хто ж буде нести відповідальність за товар, який зіпсувався при транспортуванні або ж був низької якості спочатку? Варіантів тут безліч і всі вони спрямовані на учасників китайської торгової площадки.

Тому, щоб виключити подібні конфлікти, на сайті Алиэкспресс категорично заборонено продавати контактні лінзи. Саме тому в пошуковому запиті Ви не отримаєте ніяких результатів.

Як знайти кольорові, чорні, косметичні або карнавальні контактні лінзи для очей на Алиэкспресс?

Щоб знайти лінзи, слід вибрати на сайті розділ «Окуляри та аксесуари». На сайті немає конкретного розділу з даною продукцією. Якщо ж Ви хочете знайти певний товар, то радимо Вам скористатися наступними порадами:

  • У рядку пошуку напишіть никнеймы відомих продавців офтальмологічних товарів. Позитивними відгуками користуються продавці з ніком «freshlook», «kiss flower».
  • Також в рядку пошуку напишіть «контактні лінзи», але будьте готові до того, що серед запропонованих варіантів буде всього декілька потрібних Вам. Тому доведеться добре пошукати в запропонованих сотнях сторінок.
  • Знайдіть в соцмережах групи, які спеціалізуються на покупках через Алиэкспресс. Там Ви дізнаєтеся не тільки про надійних продавців, але й можете навіть знайти посилання з потрібним товаром.
  • До свят, вимагає карнавальні костюми, маски, як наприклад, Хелловін, можуть продаватися карнавальні, або косметичні лінзи в розділах з косметикою для макіяжу, або карнавальних костюмів.
Пошук лінз

Чи варто шукати і купувати кольорові контактні лінзи для очей на Алиэкспресс?

Не можна дати однозначну пораду з приводу купівлі лінз на Алиэкспресс. Так як потрібно враховувати, що сайт є китайським і якість може бути далеко не найкращим.

До того ж надходило чимало скарг про те, що від лінз, куплених на торгової майданчику, з'являється алергія. Особливо це стосується кольорових лінз.

Серед негативних відгуків також є такі, в яких присутні скарги на погіршення зору після використання купленої продукції. Але є, звичайно, і позитивні відгуки про виключно гарному якості товару.

Вибирайте лінзи з фахівцем

Контактні лінзи – це річ, яку слід підбирати в спеціалізованій аптеці після консультації з лікарем.

Купуючи дану продукцію на Алиэкспресс, Ви піддаєте ризику своє здоров'я. Здійснюйте покупки обдумано і не економте на здоров'ї.

Відео: Купівля лінз на Алиэкспресс