Гель для Блефарогель 1 і 2: в чому різниця, відмінність?

Відмінності між Блефарогелем 1 і 2

Багато жінок прагнуть уповільнити старіння, для цього використовують олії, косметичні засоби, креми та мазі. Одним з таких препаратів є Блефарогель, якого у продажу в аптеці є два види — 1 і 2. У цій статті ми розповімо, чим же відрізняються ці кошти.

Склад Блефарогеля 1 і 2

Блефарогель має і офтальмологічне та косметичне призначення одночасно.

В основному Блефарогель використовується для того, щоб перешкоджати старінню, лікувати запалення повік, демодекоз, усувати ефект сухого ока, а також насичувати тонку шкіру навколо очей вологою і уповільнювати її випаровування. У продажу є два види препарату: Блефарогель 1 і Блефарогель 2. Багато жінок запитують: який вибрати, і чим вони відрізняються? Склад цих препаратів практично ідентичний, за винятком одного єдиного інгредієнта.

Загальні інгредієнти:

  • Вода очищена від іонів різних солей. Тобто, простіше кажучи, це звичайна дистильована вода.
  • Гіалуронова кислота. Приблизно на 90% Блефарогель складається з неї. Саме вона перешкоджає старінню, насичує шкіру і стимулює вироблення еластину, а також колагену.
  • Екстракт алое віра. Він знімає запалення, покращує стан шкіри, зменшує набряклість.
  • Гліцерин зволожує, а також перешкоджає випаровуванню вологи з поверхні сухого ока.

Крім цих компонентів до складу Блефарогеля 2 входять похідні сірки. У Блефарогеле 1 цього компонента немає. Стосовно даного речовини, сірка є антисептиком і антибактеріальним препаратом, спрямованим на позбавлення від певної бактеріальної середовища, демодекозу, (підшкірного кліща) що міститься в області повік на очах.

Блефарогель 1 і 2

Показання до застосування Блефарогеля 1 і 2

Саме через наявність цього інгредієнта, тобто сірки, змінюються та показання до застосування цих засобів. В основному Блефарогель 1 використовується в якості косметичного і доглядає кошти, яке перешкоджає старінню і зволожує очі. Він ідеально підійде для людей, які носять контактні лінзи, часто працюють за комп'ютером і перенапрягают зір.

Препарат буде корисний тим, чия робота пов'язана з напругою органів зору, як, наприклад, робота за мікроскопом. Це працівники різноманітних лабораторій, медичних центрів. Крім того, Блефарогель рекомендовано використовувати людям, у яких часто виступає ячмінь, а також спостерігається лущення в ділянці повік.

Результат застосування

Блефарогель 2 в основному використовується в якості лікувального і профілактичного засобу, що застосовується у людей, які часто страждають від появи різноманітних набряків, набряклості, подразнення в області верхнього і нижнього століття, а також пацієнтів, які страждають, демодекозом, блефарити — запаленням повік. Це пов'язано з тим, що сірка вбиває патогенні мікроорганізми. Зверніть увагу на те, що Блефарогель 2 сушить шкіру і витягує вологу.

Саме це є особливістю використання сірки. Тому з метою профілактики або щоб продовжити молодість шкіри, Блефарогель 2 не рекомендується використовувати. Це більше лікувальний препарат, який спрямований на профілактику, а також лікування деяких захворювань очей, пов'язаних з поширенням бактеріальної і вірусної або іншої патогенної мікрофлори в області повік.

Блефарогель 1

Блефарогель 1 і 2: в чому різниця?

Обидва препарати є відмінними засобами, які здатні поліпшити стан повік, продовжити молодість. Основним діючим компонентом обох препаратів є гіалуронова кислота, яка покращує стан повік, зволожує, робить їх більш еластичними, а також здоровими, відновлює їх колір. Крім того, покращує ріст вій і перешкоджає виникненню подразнення при використанні косметики.

Під час лікування Блефарогелем рекомендуємо не використовувати косметику.
Зверніть увагу, що кошти коштує по-різному використовувати. Справа в тому, що Блефарогель 1 використовується як звичайний крем під очі на ніч, протягом 30 днів. Його наносять на шкіру в область верхнього і нижнього століття, на повіки і вії за допомогою подушечок пальців .
При цьому Блефарогель 2 має більш густу консистенцію, наявність сірки. Це засіб наноситься за допомогою ватної палички вбивающим рухами 2 рази на добу протягом 30-45 днів також під очі, на повіки і вії, при цьому допускається наявність жирного блиску.

Контактні лінзи при цьому треба знімати.

Застосування засобу

Незважаючи на практично однаковий склад, Блефарогель 1 і Блефарогель 2 є різними препаратами. У них різні показання для використання і дія на шкіру повік. Тому не рекомендується без призначення лікаря використовувати Блефарогель 2 в якості профілактичного та косметичного засобу.

ВІДЕО: Блефарогель 1 і 2