Як дізнатися курс долара на сьогодні, завтра в мобільному додатку Алиэкспресс, до російського, білоруського рубля, гривні, тенге?

Якщо вам потрібно дізнатися курс долара на Алиэкспресс на сьогодні або завтра, читайте статтю. У ній є інструкція, яка допоможе це зробити швидко і просто.

На найбільшій торговельній площадці Алиэкспресс ведеться торгівля в 19 валютах різних країн. Адже на Алиэкспресс купують товари люди з усього світу. Крім цього йде прив'язка кожної національної валюти до долара. Це зручно, але часто покупці не знають, який курс долара діє на торговому майданчику сьогодні. Дізнатися цю інформацію просто, читайте статтю нижче.

Як дізнатися курс долара на сьогодні, завтра в мобільному додатку Алиэкспресс, до російського, білоруського рубля, гривні, тенге?

Валюти на Алиэкспресс

Якщо ви ще не зареєстровані на Алиэкспресс і у вас не встановлено мобільний додаток від розробників цієї торгової площадки, тоді спочатку вам потрібно завантажити додаток. Прочитайте статтю за цим посиланням на нашому сайті, щоб ви змогли зробити все правильно. Також допоможе вам у реєстрації на Алі ось ця стаття або відео-інструкції по цьому посиланню.

Отже, коли додаток встановлено, обліковий запис створений, можна вибирати товар і вивчати курс валют на сьогодні або завтра. Для цього виконайте наступне:

  • Відкрийте програму і увійдіть на Алиэкспресс під своїм логіном і паролем.
  • Потім зайдіть в меню, яке відображається як «три смужки».
  • Відкриється список активних вкладок. Натисніть на «Конвертер валют».
  • Після цього ви побачите курс валют: праворуч прапори, а зліва цифри. Щоб дізнатися курс валюти потрібної країни, натисніть на стрілку біля прапорця та виберіть країну.
Курс валют на Алиэкспресс на сьогодні

Після нескладних маніпуляцій з'явиться потрібний курс валют по відношенню до долара.

Пам'ятайте: На Алиэкспресс діє свій внутрішній курс валют. Тому він може трохи відрізнятися від курсу ЦБ тієї чи іншої країни.

Курс на Алиэкспресс може змінюватися протягом доби. Про цьому потрібно пам'ятати, якщо ви збираєтеся зробити великі покупки. Вдалого шопінгу!

Відео: Як дізнатися курс на Алиэкспресс?