Як зробити полірування нігтів на руках і ногах в домашніх умовах пастою, гелем, бафом, маслом і воском? Як купити пасту, машинку, інструменти для полірування нігтів на Алиэкспресс?

Полірування нігтів: види і способи полірування, детальні майстер класи, а також інформація де купити недорогі манікюрні приналежності.

Зміст

Всім знайома приказка «Зустрічають по одягу», але жінки знають те, що не тільки з нею! Перше рукостискання і погляд зупиняється на манікюрі, опускаються очі і якщо взуття відкрита — кінчики нігтів відразу приковують або захоплений, або навпаки брезгливый погляд! Вже давно доглянутість дорівнює добробуту, краси й успішності жінки.

Що таке полірування нігтів і для чого вона потрібна?

Те, що вчора інновація, сьогодні класична процедура. Сьогодні вже більшість панянок як мінімум один раз полировала нігті. Це процедура відлущує ороговілі клітини і створює гладку поверхню на нігтьовій пластині. При цьому власниця отримує ідеальну гладку, рівну поверхню, яка виглядає на мільйон як з покриттям, так і без!

Що таке полірування нігтів і для чого вона потрібна

Полірування нігтів в домашніх умовах: види, інструменти

Варіацій шліфування (полірування) нігтів з десяток, а то й більше. Який з них кращий? Всі! Адже у кожного є переваги перед іншими в залежності від зовнішнього вигляду, стану і здоров'я нігтя. У разі, якщо ви самостійно не зможете визначити вид шліфування — ми настійно рекомендуємо первинно звернутися до фахівця. І вже підібравши оптимальний засіб продовжити процедури вдома.

Полірувати нігті можуть: пилкою, бафом, скрабом, бальзамом на основі натуральних олій, рослин і спеціальних витяжок. Додаткові активні компоненти в скраби і бальзами: перець чилі, імбир, камфорне масло, чайне дерево, гірчиця і т. д.

Полірування нігтів в домашніх умовах: види, інструменти

Варто звернути увагу, що практично в кожній поліровці використовується від 2 до 5 абразивних поверхонь, для поступової полірування нігтьової пластини. Всупереч популярному міфові про те, що полірування истончает поверхню нігтьової пластини, і згодом нігті будуть виглядати ще гірше, практика показує зворотне. Регулярний правильний манікюр, полірування, якісне покриття створюють необхідний комплексний догляд для нігтів.

Для полірування нігтів у домашніх умовах найчастіше потрібні:

 • Набір пилок мають різну абразивність;
 • Бафи;
 • Шліфувальні машинки;
 • Засоби для полірування нігтьової пластини.

Звичайно ж, можна нескінченно довго стверджувати, що цілком достатньо бафів і пилочок, але варто лише таз скористатися машинкою для полірування, і ви вже ніколи не захочете залишатися без неї.

Як купити машинку та інструменти для полірування та догляду за нігтями на Алиэкспресс?

Зважилися купити машинку та інвентар для полірування нігтів вдома, але подивившись товари у вітчизняних магазинах, зрозуміли, що це дорого? Саме час відправлятися на Алиэкспресс!

Як купити машинку та інструменти для полірування та догляду за нігтями на Алиэкспресс?

Як купити пасту, віск, баф, пилку, масло для полірування та догляду за нігтями на Алиэкспресс?

Але ж машинка це частина процесу. Для отримання відмінного результату не обійтися без допомоги ручних інструментів. І це можна знайти за посиланням.

Як купити пасту, віск, баф, пилку, масло для полірування та догляду за нігтями на Алиэкспресс?

Також ми зустріли на Алиэкспрессе розділ з маслами для полірування нігтів і не змогли не залишити посилання тут.

Як користуватися машинкою для полірування нігтів?

У роботі з машинкою в першу чергу варто розмежувати дві категорії: шліфування і полірування. Шліфувати можна не частіше ніж раз в 6 місяців, а ось полірування припустима при кожному наступному манікюрі.

Пам'ятайте, що при ослаблених і ламких нігтях — шліфування протипоказана!

Але при цьому, варто зауважити, що шліфування це не тільки косметичний ефект, але і профілактика всіляких грибків, інфекцій і бактерій. Ороговілий шар (відмерлий) занадто податливий для всіх мікробів і часто є розсадником інфекцій.

Як користуватися машинкою для полірування нігтів?

Відео: Як користуватися машинкою для полірування нігтів?

А в цьому відео реальна покупка на Алиэкспресс і тестування даної моделі.

Відео: Апаратний манікюр за 500р! Алиэкспресс

Полірування нігтів в домашніх умовах бафом

Запам'ятайте: полірування нігтів обов'язково проходить в 3-4 етапи. Для того щоб полірування нігтів була безпечна обов'язково вибути і знезаразити як руки, так і інструмент. Багато хто вважає, що якщо інструментом користуються тільки вони, можна не дезінфікувати його. Серйозно? Тобто ви повністю впевнені, що за місяць вони не припали пилом, не було хвороботворних бактерій в минулий раз, і вони не пішли з інструменту і встигли розмножитися до небезпечних величин. Висновок: дезінфекція обов'язкове!

Полірування нігтів в домашніх умовах бафом

Другий етап: міняємо на більш м'яку сторону бафа. Поліруємо уздовж лінії росту нігтя, не більше 20 змахів.

Третій і наступні етапи: міняємо на більш м'яку сторону, останнім доводимо до ідеалу. За необхідності укладаємо полірування маслами або засобами для полірування.

Полірування нігтів в домашніх умовах гелем

Сьогодні виробники пропонують новітні гелеві технології для полірування нігтьової пластини. Для цього натуральний або штучний ніготь покривається гелем, і сушитися в ультрафіолетовій лампі протягом 1 хвилини.

Полірування нігтів в домашніх умовах гелем

По закінченню цього часу досить зняти плівку і отримати готові глянцеві нігтики!

Полірування нігтів в домашніх умовах мінеральної пастою, кремом

Полірування нігтів пастами і кремами вважається не тільки легкої, але й корисною, оскільки в даних засобах міститися цілий джерело мікроелементів підтримують здоровий стан нігтя і зміцнює його.

Полірування нігтів в домашніх умовах мінеральної пастою, кремом

Приступаємо до роботи:

 • Шліфувальною пилкою з абразивністю не менше 220 гврр знімаємо верхній ороговілий шар. Рухи повинні бути спрямовані від кутикули вниз до вільного краю нігтя. Опрацьовуємо торцеву зону;
 • Апельсиновою паличкою наносимо крем або пасту на середину нігтя (щоб вона згодом рівномірно розподілилася);
 • Замшевою полировщиком ретельно втираємо пасту в нігтьову пластину;
 • Закріплюємо пасту або крем, полірувальної пилкою доводячи нігтьову пластину до глянсового блиску;
 • Останній штрих — покриваємо кутикулу маслом.

Милуємося красою!

Полірування нігтів в домашніх умовах воском

Ще одна передова процедура догляду і поліровки нігтьової пластини — віск. Для роботи буде потрібно шліфувальний блок 1200 грит, пилочка для коригування нігтьової пластини, класична ванночка з морською сіллю і ефірними оліями, апельсинова паличка і віск відповідно.

Полірування нігтів в домашніх умовах воском

Приступаємо:

 • Надаємо форму нігтям;
 • Наносимо масло для кутикули і даємо вбратися;
 • Опускаємо руки в ванночку на 7-10 хвилин;
 • Зрушуємо, а за необхідності і видаляємо кутикулу, видаляємо задирки і ороговілі ділянки шкіри;
 • Витирає серветкою насухо і втираємо крем. Даємо крему попрацювати 5 хвилин;
 • В нігтьову пластину і навколо неї втираємо вітамінізований склад для зміцнення нігтів;
 • Знімаємо залишки і поліруємо ніготь замшевою бафом;
 • Нанесіть апельсиновою паличкою теплий віск і відполіруйте замшевою бафом. В процесі роботи не забувайте тримати баф паралельно нігтьовій пластині, щоб максимально відполірувати пластину;
 • Опустіть руки в холодну ванну на хвилину, щоб віск добре «схопився» з поверхнею нігтя.
 • Милуйтеся роботою!

Відео: Полірування нігтів в домашніх умовах воском

Полірування нігтів в домашніх умовах маслом

Полірування маслом практично збігається з поліруванням пастами і кремами, тому ми не буде надовго зупинятися на цьому питанні. Важливо звернути увагу, що масла глибоко проникають в шкіру і нігтьову пластину і тому не варто купувати низькопробні кошти для цих цілей.

Відео: Полірування нігтів в домашніх умовах маслом