Веселий Новий 2019-2020 рік у колі сім'ї: ідеї проведення святкового вечора, сценарій прикольний, прикольні новорічні ігри, конкурси, розваги, сценки в колі сім'ї з дітьми, друзями та рідними. Як прикольно зустріти Новий рік Пацюка будинку?

Із статті ви дізнаєтесь, як краще спланувати святкування Нового року 2019-2020 в колі сім'ї.

Зміст

Новий рік відноситься до тих свят, які допомагають згуртувати сім'ю і весело провести час разом людям різних віків. Але для того, щоб цей чарівний зимовий свято залишило приємні спогади і у дорослих, і у дітей, його треба правильно спланувати.

Адже для того, щоб святкування Нового року сподобалося і маленьким дітям, і підліткам, і дорослим людям, треба буде дуже відповідально підійти до планування розважальної частини святкового вечора. Про те, як провести Новий рік 2019-2020 в колі сім'ї і розповість наша стаття.

Веселий Новий 2019-2020 рік у колі сім'ї: ідеї проведення святкового вечора

Якщо ви хочете, щоб самий чарівний вечір пройшов весело, душевно і тепло, тоді постарайтеся спланувати святкову програму так, щоб усі члени сім'ї були задіяні в святкуванні. Адже якщо, наприклад, ви будете приділяти свій час виключно дітям, то всі інші гості будуть нудьгувати і як наслідок, свято для них буде зіпсований.

Тому постарайтеся підібрати тематику вечора таким чином, щоб вона сподобалася абсолютно всім. Наприклад, можете провести вечірку в честь святкування Нового року в стилі «Карнавальної ночі». Уявіть тільки як красиво буде виглядати новорічний стіл, прикрашений канделябрами зі свічками. Ну і, звичайно ж, напевно всім сподобаються старовинні наряди і оригінальні маски, що приховують обличчя гостей.

Крім цього, можна провести новорічну вечірку 2019-2020 в стилі:

 • Мультфільму «Аліса в країні чудес». Подібна тематика підійде сім'ї, в якій є маленькі діти. Ви можете заздалегідь розподілити хто буде Алісою, а хто Чеширським Котом, і відштовхуючись від цього, придумати ігри та розваги. Також у цьому випадку вам обов'язково треба буде подбати про казковому чаюванні з великою кількістю різних солодощів.
 • «Стиляг». Така тематична вечірка напевно сподобається і дорослим, і дітям. В цьому випадку треба подбати про стильних і яскравих нарядах кричущих кольорів. Не забудьте додати до них капелюхи, рукавички, краватки або метелики, і образ в стилі стиляг буде готовий. Що стосується новорічного столу, то в цьому випадку можна обмежитися фруктової, овочевий і м'ясний нарізкою і буквально кількома гарячих страв. Головним цвяхом програми повинні стати веселі танці.
 • Премії «Оскар». Така тематика передбачає наявність певного дрес-коду. Зважаючи на це, вам доведеться подбати про вечірніх вбраннях для всіх членів сім'ї. А для того, щоб підкреслити тематику святкування, можете приготувати для всіх шоколадні фігурки, що імітують «Оскар», і вручати їх як подарунок за перемогу у святкових розвагах.

Веселий Новий 2019-2020 рік у колі сім'ї, з друзями, рідними і дітьми: програма

Після того, як виберете тематику новорічного вечора, починайте продумувати його програму. При цьому не забувайте враховувати те, що люди будь-якого віку будуть присутні на вашому святі.

У разі якщо на святі будуть присутні люди старшого покоління, то буде краще, якщо ви відмовитеся від проведення занадто галасливих конкурсів і розваг, які напевно їм не сподобаються.

Якщо разом з вами Новий рік 2019-2020 будуть зустрічати діти, то треба відмовитися від вульгарних жартів, пісень і розваг. Ідеальним варіантом будуть прості і зрозумілі веселі ігри (рухливі). З найпопулярнішими ми познайомимо вас трохи нижче.

Програма на Новий рік 2019-2020:

 • Зустріч гостей в маскарадних костюмах
 • Спільне виготовлення новорічного вінка
 • Веселі конкурси для наймолодших
 • Привітання від Діда Мороза та Снігуроньки (казковими гостями можуть бути члени сім'ї)
 • Зустріч Нового року (святкове застілля)
 • Спільний перегляд новорічних подарунків
 • Ігри для дітей і дорослих (їх можна чергувати з невеликими перекусами)
 • Дискотека до самого ранку

Прикольний сценарій домашнього новорічного свята для всієї родини, для дорослих і дітей

Якщо ви хочете, щоб святкування Нового року в колі сім'ї сподобалося абсолютно всім, тоді обов'язково подбайте про те, щоб у вас був свій власний Дід Мороз. Він потрібен не тільки для того, щоб вручати подарунки вашим рідним і близьким, але і для того, щоб провести святкові ігри.

Але все ж перед тим як приступити безпосередньо до розважальній програмі, обов'язково відведіть час для більш урочистої частини. Вона буде припускати можливість теплих привітань для один одного. Спочатку Дід Мороз може привітати всіх з Новим роком, а потім по черзі надавати слово всім членам сім'ї.

Привітання від Діда Мороза
Можливі жартівливі завдання на Новий рік від Діда Мороза
Загадки для всіх гостей

Після того як гості привітають один одного і трохи поразгадывают загадки, можна буде переходити до більш веселою частини святкового вечора. Наприклад, ви можете запропонувати своїм домочадцям заспівати новорічну пісеньку.

При бажанні ви можете вибрати журі, яке буде не дуже строго оцінювати спів артистів-початківців, і в кінці їх виступи вручати їм жартівливий символічний приз. Приклади веселих пісеньок ви можете побачити трохи нижче.

Веселі коломийки
Новорічна пісенька
Новорічна пісенька

Прикольні новорічні ігри для дорослих і дітей

Підбираючи ігри для святкування Нового року 2019-2020 треба обов'язково подбати про те, щоб в них могли брати участь абсолютно всі присутні, в тому числі і найменші. Для них, наприклад, можна провести конкурс на швидкість, в якому вони повинні максимально швидко знайти дорогу до Діда Мороза з подарунками.

Для цього вам треба буде роздрукувати запропонований нижче шаблон (бажано в більшому форматі) і видати дітям кольорові олівці. При бажанні до маленьким гостям можуть підключитися і дорослі. Головне пам'ятайте, що в цьому випадку вам необов'язково перемагати. Все що від вас вимагається, створювати веселу атмосферу. Наприкінці самому швидкому обов'язково видається сюрприз.

Шаблон для гри

Також можете запропонувати маленьким членам своєї сім'ї скласти новорічний пазл. Просто не вибирайте для цього дуже складні картинки, що складаються з великої кількості елементів. В цьому випадку можна використовувати не зовсім стандартний пазл, що складається з 6, 8, 10 або 12 частин. Приклад можна побачити нижче. Його теж можна складати на час і обов'язково під веселу музику.

Приклад новорічного пазла

Що стосується дорослих, то вони можуть пограти в класичні фанти, придумуючи для переможеного максимально веселі завдання. Якщо хочете трохи ускладнити гру, тоді можете давати людині повторний фант, якщо всі інші гості вважають, що з попереднім він не впорався.

Обов'язково супроводжуйте все це дія веселим музичним супроводом. Ще кілька ідей для новорічних ігор для дорослих ви можете знайти на зображенні, розташованої нижче.

Ідеї ігор для дорослих

Прикольні конкурси для дорослих та дітей

Самим ідеальним варіантом конкурсу на Новий Рік 2019-2020 є жартівлива вікторина. Але пам'ятайте, в ній не повинно бути якихось складних питань, що вимагають великої ерудиції. Зважаючи на це, постарайтеся підібрати максимально прості і веселі запитання, на які зможуть дати відповідь на всі присутні на святі гості. Проводити вікторину може Дід Мороз або просто хтось з гостей. Головне, щоб це був чоловік, який здатний задати потрібний тон вашого вечора.

Приклади веселій конкурсній вікторини на Новий рік 2019-2020:

Вікторина для дітей
Конкурс для дорослих
Конкурс — вікторина про ялинці
Конкурс-вікторина на Новий рік 2019-2020

ВАЖЛИВО: Проводячи конкурсну вікторину пам'ятайте, що ви святкуєте Новий рік. А це означає, що всі питання треба задавати в жартівливій формі і при потребі допомагати гостям давати відповіді. Ні в якому разі не доводьте до того, щоб гість відчував себе не зовсім комфортно. Також обов'язково приготуйте символічні призи, які зможете вручити всім учасникам веселої новорічної вікторини.

Прикольні розваги для дорослих і дітей

Звичайно ж, якщо ви хочете, щоб Новий рік 2019-2020 ваші домочадці зустріли в максимально гарному настрої, тоді включіть в святкову програму і більш рухливі розваги.

 • Ідеальним варіантом у цьому випадку буде «Новорічна пантоміма». У цьому простому розвазі зможуть брати участь як маленькі дітки, так і старші люди. Все що від вас буде вимагатися, вибрати людину і тихенько шепнути йому на вухо слово, наприклад, «хлопавка». Після цього людина повинна буде без слів показати іншим вибране провідним слово. Після того як воно буде відгадане, вибирається наступний учасник.
 • Другим безпрограшним варіантом буде весела розвага під назвою «Веселий художник». Для проведення цього конкурсу вам знадобиться великий аркуш паперу і звичайні олівці. Лист потрібно буде зафіксувати на стіні, а потім обраний гравець повинен буде затискати губами олівець і без рук малювати на аркуші сніговика, сніжинку, цукерки або новорічні ялинки.
 • Ну і наостанок хочемо познайомити вас ще з однією грою під назвою «Веселі музиканти». У цьому розвазі можуть брати участь абсолютно всі присутні люди. І діти, і дорослі стають у коло і починають максимально швидко передавати один одному новорічний куля. Робиться все це під веселу музику. У якийсь момент музика вимикається і той, у кого в руках залишився куля, повинен або заспівати пісню, або весело танцювати.

Прикольні сценки в колі сім'ї для дорослих і дітей

Самий простий спосіб порадувати дитину новорічною виставою, розіграти з ним пару цікавих сцен з його улюбленої казки або мультфільму. Це може бути як проста казка «Колобок», так і сучасний і всіма улюблений мультфільм «Маша і Ведмідь».

Ви можете заздалегідь розподілити ролі, приготувати костюми або хоча б маски, і коли зберуться всі гості, розіграти сценку. Головну роль обов'язково віддайте дитині і зробіть все, щоб він отримав море позитиву.

Ідеї для новорічних сценок для дорослих ви можете побачити на відео, розміщеному нижче.

Відео: Казка про ріпку на новий лад

Враховуйте, що цю сценку краще всього грати тільки після того, як маленькі члени сім'ї відправляться спати.

Відео: Казка на новий лад