Як закрити стіну в ВК 2019 — з комп'ютера, телефону: від всіх друзів, від однієї людини в групі. Як подивитися закриту стіну ВК?

Вам треба закрити стіну ВК, але ви не знаєте, як це зробити? В цій статті детально описано всі інструкції.

Один з основних елементів вашого профілю ВКонтакте — це стіна. У цій рубриці ви публікуєте фото, пости, робите важливі записи і читаєте коментарі друзів.

 • Функціонал цієї соцмережі такий, що всі бачать запису з вашої стіни: публічні статуси, зміну фото на аватарці.
 • Це мало кого влаштовує. Тому користувачі задаються питанням, як приховати стіну від всіх друзів або однієї людини, і чи можна побачити стіну, якщо хтось з друзів приховав на ній запису?
 • Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в даній статті.

Як закрити стіну ВК 2019 з комп'ютера: від всіх друзів, від однієї людини

Розробники ВКонтакте постійно придумують щось нове і роблять все необхідне, щоб користувачам було зручно використовувати функціонал сайту. Зараз налаштування приватності ВК для кожного аккаунта такі, що можна приховати записи на стіні, як від усіх друзів, так і від однієї людини. Але про все по порядку.

Закриваємо стіну від всіх друзів

Якщо ви не хочете, щоб записи з вашої стіни стали доступними для загального огляду, тоді закрийте стіну. Для цього дотримуйтесь такої інструкції:

Зайдіть в налаштування в розділ приватності
 • Зайдіть у свій профіль. Вгорі, праворуч клацніть на своє ім'я або мініатюру аватарки.
 • Відкриється меню, що випадає. Виберіть «Налаштування».
 • Потім натисніть «Приватність».
 • На сторінці, опустіть повзунок трохи нижче, щоб вам було добре видно рубрика: «Записи на сторінці».
 • У ній ви можете обмежити доступ до інформації на стіні, як для всіх друзів, так і тільки для деяких користувачів.
 • Якщо хочете обмежити доступ для всіх друзів, тоді клікніть на активне посилання біля кожного запису і виберіть з випадного меню «Тільки я».

У підсумку вийде, що за всіма пунктами інформація доступна тільки вам і нікому з друзів.

Тепер стіна прихована від всіх друзів

Закриваємо стіну від однієї людини

За таким же алгоритмом, як ми закрили стіну від всіх друзів, ви можете приховати записи від однієї людини. Ось інструкція:

Налаштування для приховування записів зі стіни для однієї людини
 • Відкрийте в профілі «Налаштування» і «Приватність».
 • Знайдіть рубрику «Запису на моїй сторінці».
 • Клікніть на кожну запис, вибираючи «Все, крім...». Коли ви натиснете на цю активну посилання, відкриється вікно.
 • Натисніть на рядок «Кому заборонений доступ».
 • З'явиться список друзів, почніть вводити ім'я. Прізвище з'явиться автоматично. Натисніть на ім'я і прізвище, та натисніть «Зберегти».

Все — тепер ваша стіна закрита тільки для однієї людини. Варто відзначити, що ви можете перевірити, чи все ви зробили успішно.

Клікніть на цю запис

Для цього не виходьте з розділу приватності і прокрутіть повзунок до кінця сторінки. Внизу є активна запис «подивитися, як бачать мою сторінку інші користувачі» — натисніть на неї. Вам буде запропоновано побачити, як виглядає ваша сторінка очима всіх друзів або окремої людини. Потім поверніться назад, натискаючи «Повернутися до налаштувань» — вгорі, праворуч.

Як закрити стіну в ВК в групі?

Якщо у вас є своє співтовариство, то вам може знадобитися закрити стіну в своїй групі. Якщо вам цікаво і ви хочете підвищити рейтинги своєї спільноти, можете прочитати статтю за цим посиланням, як розкрутити свою групу ВК.

Щоб закрити стіну в групі, виконайте наступне:

У налаштуваннях натисніть «Управління спільнотою»
 • Зайдіть у своє співтовариство.
 • Під вашою аватаркою є знак «Меню».
 • З'явиться випадаючий список, клацніть у ньому на «Управління спільнотою».
 • У меню праворуч натисніть на «Розділи».
 • Відкриється нове вікно, виберіть у ньому «Стіна». Виставте значення «Закрита» — це потрібно зробити в новому випадаючому меню.
Клікніть на «Зберегти»

Після виконання подібних маніпуляцій, стіна і всі опубліковані на ній пости, записи, коментарі стануть недоступні для перегляду. З'явиться і обмеження на залишення записів.

Пам'ятайте: Звичайно, ви можете закрити стіну, але якщо ви використовуєте групу, як інструмент для заробітку, то краще відмовитися від таких дій. Ви не зможете накрутити багато передплатників, якщо стіна в групі буде закритою, так як спільнота буде нецікавим для користувачів.

Якщо ви створили спільноту для конкретної групи людей і не хочете на ньому заробляти, тоді можна закрити запису від загального перегляду.

Як закрити стіну в ВК з телефону?

Якщо для входу ВКонтакте ви використовуєте мобільний додаток, тоді ви можете закрити свою стіну також просто, як і якщо б виконували ці маніпуляції з ПК. Ось інструкція:

Зайдіть у налаштування і розділ приватності
 • Зайдіть у свій профіль ВК.
 • Вгорі, праворуч є значок «коліщатко» — натисніть на нього.
 • Відкриється сторінка «Налаштування», виберіть на ній «Приватність».
Виставите обмеження
 • Потім з'явиться сторінка з можливістю виставити обмеження. Натисніть на запис сірого кольору на другий рядку «Всі користувачі».
Поставте «Тільки я»
 • Відкриється нове вікно приватності. Натисніть «Тільки я», якщо ви хочете закрити стіну від всіх друзів.
Приховуємо запису від деяких друзів
 • Якщо вам потрібно приховати записи тільки від деяких друзів, тоді вибирайте внизу посилання: «Кому заборонено» або «Кому дозволено». Додавайте прізвища друзів.

При виконанні змін в телефоні, зберігати нічого не потрібно. Все зберігається в автоматичному режимі. Тепер ваші друзі, від яких ви хотіли приховати записи, не зможуть переглядати стіну на вашій сторінці.

Як подивитися закриту стіну ВК?

Переглянути закриту стіну ВК неможливо. Багато шахраї заробляють на цьому і створюють вірусні програми. Користувачі їх скачують і прощаються зі своєю сторінкою назавжди, так як хакерам стають відомі пароль і логін від вашої сторінки.

Запам'ятайте: Функція приховування стіни створена, щоб ніхто не зміг подивитися записи, якщо це потрібно.

Не ведіться на рекламу зловмисників і не завантажуйте собі на ПК різні програми, так як це може закінчитися погано.

Тепер ви вмієте користуватися зручними функціями ВК, які допомагають приховати запис на своїй стіні. Завдяки цьому ви можете публікувати особисті статуси, фото, пости та інші записи. Вони не будуть доступні тим людям, від яких ви все це приховали.

Відео: Як закрити стіну в ВК (Вконтакте)?