Як закрити сторінку Вконтакте і окремі її частини для всіх? Як закрити сторінку в ВК: інструкція

У даній статті ми розповімо, як можна закрити свою сторінку Вконтакте, а також стіну, фото або коментарі.

Сайт Вконтакте має налаштування приватності сторінки. Це зроблено для того, щоб користувач міг приховувати інформацію про себе, яку не хотілося б нікому показувати. Давайте розберемося, як можна зробити сторінку закритій Вконтакте.

Як зробити сторінку Вконтакте закритою?

Закрити сторінку Вконтакте можна через налаштування приватності. Заходите в налаштування профілю і переходите на відповідну вкладку. Знаходяться вони праворуч вгорі, якщо натиснути на аватарку.

Щоб приховати свою сторінку, треба в рядку «Тип профілю» вибрати «Закритий». Це дозволить зробити так, що сторінка буде доступна тільки друзям, а сторонні інформацію вже подивитися не зможуть. Все, що їм буде доступно — це ім'я, аватар і на цьому все.

Налаштування приватності

Коли ви робите профіль закритим, то врахуйте, що всі інші налаштування теж стануть приватними. В основному скрізь проставляється «Тільки друзі», або все залишається на місці, якщо до цього доступ був дозволений тільки вам.

Варто зазначити, що кожну налаштування приватності можна змінювати окремо і відкривати або закривати дані. Іншими словами, можна налаштувати все під себе. Параметри розбиті на 4 розділи:

  • Моя сторінка. Тут виконується настройка дій для сторінки. Тобто, що друзі можуть побачити, а що — ні.
  • Записи на сторінці. Тут знаходиться все, що можна робити зі стіною.
  • Зв'язок зі мною. Тут встановлюються дозволу, кому можна писати вам повідомлення і відправляти запрошення.
  • Інші налаштування

Закрити повністю свою сторінку може будь-яка людина, а що на ній буде доступно друзям, вже встановлює щогодини. Можна вибрати, хто саме буде бачити дані з вашої сторінки і які. Наприклад, можна приховати основні дані і так далі.

Біля кожної настройки указується вибраний варіанту, а якщо на нього натиснути, то завантажиться додатковий список.

До речі, в розділі «Інше» ще можна налаштувати відображення сторінки в інтернеті. Якщо зробити так, що сторінка не буде показуватися в пошукових системах, то вас ніхто не зможе знайти. Більш того, можна навіть прибрати її з загального пошуку Вконтакте.

Відео: Як закрити свою сторінку Вконтакте в 2018?