Як видалити всі записи зі стіни в ВК відразу з комп'ютера, телефону? Очищення стіни Вконтакте: інструкція, способи

Сторінки Вконтакте не завжди зручніше заводити нові, адже тут у нас всі друзі і передплатники. Ось тільки що робити, якщо раптом захотілося все кардинально змінити і треба видалити всі записи зі стіни? Давайте розберемося.

Іноді користувачам ВК, хочеться щось поміняти на своїй сторінці і починається її перероблення зі стіни. Якщо бути точніше, то з неї все віддаляється. Раніше у налаштуваннях була опція для повної її очищення і вся операція проводилась за одне натискання, але тепер все стало дещо складніше.

Справа в тому, що соцмережа відмовилася від такої опції і послалася на те, що при зломі аккаунта може бути видалена вся важлива інформація і щоб такого не траплялося, опцію прибрали.

Видаляти пости можна і одному, але тільки якщо записів дуже багато, то це просто неможливо, тому що вам доведеться просидіти не одну годину, щоб видалити все непотрібне.

Як видалити всі записи зі стіни Вконтакте?

По суті, видалити записи стіни в ВК можна дуже швидко і при цьому ніяких складних дій робити навіть не доведеться. Хоча, є деякі особливості:

  • Для початку опустіть вашу сторінку трохи вниз, щоб частину записів зі стіни пішла вгору
  • Після цього тиснемо правою кнопкою миші і вибираємо «Переглянути код
Перегляд коду
    «Console». Переходимо до нього і вставляємо туди код звідси:
Код
  • Залишається тільки натиснути Enter і підтвердити в системі видалення. На цьому все, записи будуть стерті.
Вставка коду
  • Таким способом будуть видалені всі записи, але ви можете оновити сторінку і повторити все наново.

До речі, є ще один непоганий варіант — використання програми на смартфоні Kate Mobile. Це неофіційний клієнт для ВК, де потрібно увійти в обліковий запис, перейдіть до розділу «Стіна» і відкрити невелике меню. У ньому буде рядок «Очистити стіну».

Варто відзначити, що таким способом можна видалити за раз 20 записів.

Взагалі, не обов'язково робити очищення стіни від старих записів, може бути, можливий варіант, просто продовжити вести свій аккаунт і нічого не міняти.

Відео: Як очистити стіну в ВК повністю і без будь-яких програм?