Закриті сохраненки ВК — як подивитися в 2019 році: всі способи, з телефону, як відкрити з комп'ютера? Як закрити збереження ВК з телефону і комп'ютера?

Якщо вам потрібно побачити закриті збереження ВК, читайте статтю. У ній ви знайдете всі перевірені способи, як це зробити просто і швидко.

Зміст

ВКонтакте — це інноваційна просунута соцмережу. Останнім часом збільшилася кількість шахрайських ресурсів і випадків викрадення особистої інформації користувачів. Тому розробники даної соцмережі величезну увагу приділяють політиці конфіденційності. Вони запровадили новітні способи, що дозволяють підвищити безпеку користувача в мережі.

 • В кінці минулого року були введені нові функції, які дозволяють закривати не тільки профілі, але й інформацію про користувачів, які репостят ваші записи або виконують інші дії на сторінці.
 • Відповідно, в мережі з'явилися користувачі, які хочуть дізнатися, як подивитися таку закриту сторінку і все сохраненки одного, або, навпаки, багато хто хоче дізнатися, як закрити сохраненки ВК.
 • У цій статті ми розглянемо обидва варіанти вирішення проблеми, як з ПК, так і з телефону.

Закриті сохраненки ВК — всі способи: як відкрити з комп'ютера?

Закрита сторінка ВК

Режим «Закритий профіль» у ВКонтакте дозволяє обмежити доступ до особистої інформації на сторінці всім користувачам мережі. Тепер можна зробити так, що одні люди будуть бачити вашу сторінку так, як бачите її ви, а іншим буде доступний тільки аватар, прізвище та дата народження, якщо вона вказана на вашій сторінці. Доступ до списку друзів і до постів можна заблокувати. Отже, нижче ви знайдете способи перегляду закритій сторінки ВК.

Відправлення запиту на додавання в друзі

Попроситися до людини в друзі — це самий простий і доступний спосіб, щоб подивитися закриті сохраненки ВК, або всю сторінку користувача. Як тільки заявка в друзі буде схвалена, вам стануть доступні всі записи в профілі, крім фотографій і відеофайлів, якщо вони приховані налаштуваннями приватності.

Порада: Якщо у вас з користувачем не дружні відносини, то він може не додати в список друзів. У цьому випадку, створіть фейковую сторінку і тоді він не зрозуміє, хто ви і з-за цікавості може додати в друзі.

Допомога спільних знайомих

Знайдіть загального одного з тим користувачем, чиї сохраненки ви хочете побачити і попросіть його переслати вам потрібну інформацію. Звичайно, вам доведеться приготуватися пояснювати, навіщо вам це потрібно. Але пам'ятайте, просити треба лише тієї людини, якій ви довіряєте і впевнені в тому, що він не повідомить мети стеження про ваші наміри.

Подивитись профіль самостійно

Цей спосіб підходить, якщо насправді ви є другом користувача, у якого хочете побачити закриті сохраненки. Вам потрібно прийти до нього додому і під будь-яким приводом отримати доступ до пристрою, з якого він заходить у ВК. Це можна зробити легко і таким способом часто користуються хлопці і дівчата, яким потрібно перевірити свою другу половинку.

Фішинг-ресурс

Зараз у мережі з'явилося багато сайтів, які пропонують відкрити закриті сторінки. Для цього треба тільки знати ID сторінки і все. Однак варто зазначити, що такі сайти, в основному, є шахрайськими. Для них важливо отримати доступ до профілю і гарний прибуток.

Можуть також з'явитися такі проблеми, як блокування сторінки та вимагання грошових коштів за її відновлення. Також зловмисники можуть злити інформацію в мережу або відправити вірус, який повністю заблокує пристрій. Тому, до такого способу краще не вдаватися.

Хакер допомагає відкрити сохраненки ВК

Хакерська допомога

У мережі можна знайти багато оголошень хакерів, що пропонують послуги по злому профілів. Багато хто з них дійсно можуть це зробити, але більшість все-таки це шахраї. Вони отримують доступ до аккаунту, забирають свій прибуток і зникають у невідомому напрямку. Вся проблема полягає в тому, що ви напевно не знаєте, це справжній хакер або просто зловмисник, якому потрібно тільки отримати доступ до вашої чи іншій сторінці.

Можна подивитися закриті фото і відео в ВК?

Відповідь на це питання — ні. Якщо користувач приховав в налаштуваннях приватності фотографії або відео, то ви ніяк їх не побачите. Ті сайти або окремі особи, які пропонують послугу розкриття прихованих профілів або файлів, шахраї. Звернувшись до них, ви ризикуєте своєю безпекою в мережі або безпекою тієї сторінки, до якої хочете отримати доступ.

Закриті сохраненки ВК: як подивитися в 2019 з телефону?

Закритий профіль ВК з телефону

Якщо ви сидите в ВК з телефону, і хочете подивитися закриті сохраненки у якомусь профілі, то використовуйте всі вищеописані способи. Вони доступні, як користувачам, які заходять у ВК з ПК, так і користувачам, у яких є додаток ВК або вони просто заходять на сайт через свій гаджет.

Додайте користувачів у друзі

Ви можете відправити запит на додавання в друзі або схитрувати і подивитися сторінку самостійно у користувача вдома. Але не довіряйте різних сайтах і зловмисникам, які пропонують свої послуги по злому сторінок. Ви можете самі потрапити в руки до недоброзичливців і втратити доступ до свого профілю.

Як закрити сохраненки ВК з телефону і комп'ютера: інструкція

Цей розділ допоможе, якщо ви хочете закрити свої збережені файли від загального доступу або вам треба приховати свою сторінку від користувачів мережі. Отже, вам потрібно виконати наступні нижчеописані дії.

Приховуємо збережені фото з комп'ютера

Усі потрібні дії виконуйте в розділі «Приватність»

Для цього дотримуйтесь такої інструкції:

 • Зайдіть у свій профіль. У правому верхньому кутку в випадаючому меню виберіть «Приватність».
 • Навпроти рядка «Хто бачить список моїх фото», виберіть тих користувачів зі списку, які можуть бачити ваші файли. Наприклад, «Друзі і друзі друзів» або «Ніхто, крім мене».
 • Після таких дій ваші фото будуть доступні тільки тим користувачам, яким це дозволили даними налаштуваннями приватності.

Приховуємо свої відеозаписи

Також можна обмежити доступ до своїх відеозаписів. Зробити це можна безпосередньо з кожної відеозаписом. Інструкція дуже проста і доступна всім користувачам. Як це правильно робити, читайте в статті з посиланням на нашому сайті.

Приховуємо свій профіль

Приховайте свій профіль

З недавнього часу немає необхідності окремо приховувати свої сохраненки ВК, так як можна приховати повністю профіль. Ось як це можна зробити:

 • На своїй сторінці у ВК також, як і в попередньому описі, зайдіть в розділ «Приватність».
 • Прокрутіть повзунок вниз по сторінці і знайдіть вкладку «Інше».
 • Тут є рядок «Тип профілю». Замість «Відкритий» виберіть «ЗАКРИТИЙ».

Тепер ваш профіль зможуть бачити лише друзі. Також ви можете зробити доступ до сторінки тільки для користувачів "ВКонтакте". Для цього виберіть рядок «Тільки користувачам ВКонтакте».

Закриваємо сохраненки з телефону

Приховайте сторінку ВК з телефону

Щоб приховати збережені фото або відео з телефону або програми, потрібно зробити наступне:

 • Зайдіть в «Налаштування».
 • Відкрийте розділ «Приватність».
 • Зробіть вибір навпроти рядка «Хто бачить мої фото».

Тепер ваші фотографії будуть бачити тільки ті користувачі, яких ви дозволили це робити. Обмежити доступ до відео з телефону, можна також, як і з ПК — ця функція є у кожного відеоролика окремо. Дивіться інструкцію вище по тексту.

Також з телефону ви можете обмежити доступ до своєї сторінки або повністю закрити профіль для користувачів інтернету. Зайдіть на своїй сторінці в розділ «Приватність», прокрутіть повзунок нижче і знайдіть потрібні рядки. Виберіть потрібний варіант, наприклад:

 • «Кому видно моя сторінка» — «Тільки користувачам ВК».
 • «Закритий профіль» вибирається за допомогою перемикання позначки на зелений колір. Знаходиться цей перемикач, куди показує стрілка на картинці вище.

Тепер ви знаєте, як подивитися приховані збереження ВК або навпаки, закрити свої збережені файли у цій соцмережі. Все просто, швидко і зручно.

Відео: Як подивитися приховані фото Вконтакті?