Як приховати чужі пости на стіні Вконтакті: як це зробити? Приховати свої записи на стіні Вконтакті: можна? Як приховати пости на стіні з мобільної версії ВКонтакте?

Хочете приховати записи на стіні від чужих очей Вконтакте — дотримуйтесь наших інструкцій.

Хтось із власників акаунтів у соціальній мережі ВКонтакте просто живе в інтернеті і відверто ділиться всіма своїми думками та інтересами з широкою інтернет-аудиторією. А деякі, навпаки, не хочуть, щоб випадкові гості читали все, що висить на стіні. Розробники соцмережі подбали про забезпечення приватності для таких користувачів, але для цього потрібно буде виконати ряд нехитрих дій, про які ми розповімо далі.

Як приховати чужі пости на стіні Вконтакті: як це зробити?

Якщо ви вирішили приховати від очей громадськості пости, залишені іншими користувачами на вашій стіні, попередимо відразу: вам прийде відразу закрити всі чужі повідомлення, оскільки вибірково цього зробити не вийде.

  • Щоб закрити пости гостей, потрібно в «Налаштуваннях» знайти підпункт «Приватність» і поставити потрібну позначку на рядку «Хто бачить чужі записи на моїй сторінці».
  • Якщо ж ви вирішите виконати дану операцію через підпункт «Загальне» (теж в «Налаштуваннях»), то на стінці буде видно тільки ваші пости, а от у всіх записах чужі послання залишаться.
Приховуємо

Як приховати свої записи на стіні Вконтакті: можна?

Якщо ви хочете, щоб ваші записи на стіні бачили тільки друзі, то при публікації достатньо клікнути на зображення замочка і вказати, що запис публікується виключно для друзів.

Замочок

Як приховати пости на стіні з мобільної версії ВКонтакте?

Увійшовши на свою сторінку через мобільну версію соцмережі, потрібно зайти в «Налаштування» і приховати чужі пости, а в меню налаштувань облікового запису дозволити можливість прочитання власних записів лише для друзів.

Ну і наостанок, ще одна порада: оскільки абсолютно сховати повідомлення на стіні не можна, то простіше всього відразу ж видаляти небажані послання – це зовсім не складно і часу займає мало.

Відео: Як приховати запису Вконтакте?