Де можна знайти діфку для Вконтакті? Як вставити створити діфку на свою сторінку в ВКонтакте, вивантажити на стіну, відправити друзям по листуванню? Гифка для інтернет-спільноти ВКонтакте

Якщо ви хочете порадувати своїх друзів або створити красиву діфку на стіні спільноти — прочитайте інформацію з статті.

Анімація в GIF-форматі – це невеликі графічні ролики в стилі аніме, які інтернет-користувачі з задоволенням використовують при спілкуванні в соціальних мережах. Тому розробники ВКонтакте передбачили можливість для відтворення даного типу файлів.

У власника облікового запису ВКонтакте є можливість не тільки використовувати гифки, завантажені на просторах інтернету, але і зберігати чужі, і навіть створювати свої власні.

Де можна знайти діфку для Вконтакті?

Знайти графіком в GIF-форматі для використання у ВКонтакте насправді дуже просто.

 • По-перше, можна зберегти у свої документи діфку, випадково побачену де-небудь. З цією метою треба наїхати мишкою на анимашку під час відтворення і натиснути на хрестик, який з'явиться при цьому праворуч у верхньому куті.
Збереження
 • По-друге, можна зайнятися цілеспрямованим пошуком гифки. Існують цілі співтовариства, спрямовані на створення і систематичне розміщення нових анімашок – наприклад, vk.com/best_gif і тому подібні.
Можна знайти в інтернеті
 • По-третє, банально скористатися однієї з пошукових систем і традиційним способом зберегти на свій комп'ютер як картинку. В результаті вам залишиться тільки вивантажити її на сторінку після входу в ВКонтакте.

Як вставити діфку на свою сторінку у Вконтакті?

Як ми вже з'ясували, GIF-формат – це графічний файл, але якщо ви вже пробували завантажити його у свій альбом, то напевно зіткнулися з тим, що соцмережа відсікає анімацію і відображає лише перший кадр.

Щоб уникнути такої проблеми гифки треба вивантажувати за допомогою меню «Документи» за наступним алгоритмом:

 1. Знайдіть у лівому боковому меню розділ «Документи» і натисніть на нього.
 2. Виберіть опцію «Додати документ».

  Додаємо
 3. У віконці, що з'явилося завантаження клацніть на кнопку «Вибрати файл» і вкажіть шлях до гифке, яка не повинна «важити» понад 200 мегабайт. <>
  Вибираємо
 4. Коли гифка завантажиться, надайте їй ім'я і збережіть.
Зберігаємо

Якщо ви правильно виконали всі перераховані вище пункти, то обзавелися GIF-анимашкой, яку можна використовувати при спілкуванні в чатах або приват, вивішувати на стіну тощо.

Як вивантажити діфку на стіну ВКонтакте?

Якщо ви вже зберегли діфку, то вивантажити її на стіну дуже просто. Для цього в секції введення повідомлення наведіть курсор миші на пункт «Ще» і у відкритому підменю виберіть «Документ».

Сохрняем

Коли відкриється діалогове віконце, виберіть збережену раніше діфку, після чого анимашка закріпиться на стіні.

Як відправити діфку друзям по листуванню ВКонтакте?

Якщо під час листування ви вирішили скинути комусь забавну анимашку, то наведіть мишку на схематичне зображення скріпки, після чого з'явиться підменю клікніть на потрібну опцію.

Відправляємо другові

Далі треба знову ж вибрати завантажену раніше графіку в форматі GIF – і ви можете поділитися ним з друзями.

Гифка для інтернет-спільноти ВКонтакте

Якщо ви є учасником якого-небудь пабліка або групи, то можете використовувати графіку у форматі GIF при обговоренні зі своїми однодумцями.

Для цього потрібно клікнути на схематичне зображення документа і прикріпити збережену заздалегідь діфку – ось і весь секрет.

Створити діфку ВКонтакте своїми руками: як це зробити?

Якщо ви – креативний просунутий користувач, який не бажає користуватися плодами чужих праць, то можете включати свою фантазію на повну котушку і пробувати створювати свої власні гифки.

Для цього потрібно запустити офіційний безкоштовний сервіс соцмережі під назвою «Створення GIF (діф) анімації» з меню «Гра» або за посиланням https://vk.com/app3722256. Після завантаження програми слід вказати Ютуб-посилання, зазначивши стартову і фінішну точку майбутньої гифки.

Створення гіф

Крім того, ви можете вибрати який-небудь інший сервіс, існуючий для створення анімашок. Їх досить багато на просторах інтернету. І тоді у вас буде персональний, абсолютно унікальний контент на заздрість іншим інтернет-користувачам.

Відео: Завантаження гіф Вконтакте