Як відкрити стіну в ВК: інструкція. Як налаштувати приватність для стіни в ВК: функції

Стіна Вконтакте дозволяє користувачам розповідати про своїх думках і в чому іншому. І багатьом хотілося б її відкрити для перегляду, коментарів і так далі. Як це зробити, розповість наша стаття.

Налаштування приватності дозволяють приховати свою стіну Вконтакті від сторонніх очей, навіть від друзів. Але як бути, якщо раптом ви вирішили відкрити завісу таємниці і показати всім, що ви там пишете?

Як відкрити стіну Вконтакті?

Не варто переживати, тому що нічого робити не доведеться. Але як же так? Вся справа в тому, що з недавнього часу соцмережа зробила стіну публічної і тому вона відкрита для всіх. В свій час так само вчинили і з друзями. Іншими словами, раз стіна стала відкритою, то і заборонити її перегляд не можна. Більш того, налаштування для стіни видалили з приватних, так що знайти їх там не вийде.

Незважаючи на це, вибрати, хто зможе бачити чужі записи, залишати їх і коментувати можна налаштовувати.

  • Для цього переходимо в налаштування профілю. Знаходяться вони праворуч угорі. Просто натисніть на аватарку і виберіть потрібний вам розділ
Налаштування
  • Тут переходимо до приватності і шукаємо підрозділ «Записів на сторінці»
Записи на сторінці

Що стосується безпосередньо стіни, то тепер її може бачити кожен користувач, навіть якщо він не зареєстрований. Якщо ви не хочете, щоб вас бачило так багато людей, просто закрийте сторінку і зробіть, щоб вона була доступна лише користувачам соцмережі. Це робиться там же в налаштуваннях приватності.

Відео: Як відкрити стіну в ВК?