Православна молитва Кипріяна — найсильніша молитва від злості і заздрості, пристріту і псування, нечистої сили, прокльонів. Які ще є молитви від магії? Молитва Кіпріану і Иустинии — в чому допомагає?

У цій статті ви дізнаєтеся, яка найсильніша молитва від зачарованого магії, пристріту, псування і інших негативних впливів на енергетику людини. Читайте поради, як необхідно читати молитву Кіпріану.

Попри скептичне ставлення багатьох людей до всяких чаклунським обрядів, псування, навроків, все ж вони мають місце бути. Магічний вплив, недобрі погляди, погані слова, кинуті мимохідь, можуть залишити негативний відбиток на енергетичної складової людини. І надалі погано позначитися на його стані здоров'я, збити програму в цілому всього його життя.

На жаль, бувають випадки, коли магічні ритуали не тільки роблять жертву невезучої у всіх починаннях, а і висмоктують життєві сили з усіх систем організму. Для захисту від поганих впливів ззовні здавна використовують молитву Кіпріану. Далі детально розглянемо питання, як позбавитися від усякої напасті.

Православна молитва Кипріяна — найсильніша від злості і заздрості, пристріту і псування, нечистої сили, проклять: хто такий Святий Кіпріан?

У наше століття стресів отримати негативний енергетичний посил можна навіть просто, перебуваючи в транспорті. З-за емоційної нестабільності, невпевненості в завтрашньому дні, заздрість, роздратування людина може побажати іншому щось погане і це почне руйнувати ауру індивідуума. Врятуватися від цієї недуги вийде молитвами.

Частіше за інших використовують Отче наш, молитви Святої Трійці. У серйозних випадках підійде молебень Кіпріану. Це досить-таки сильний відсіч злим язикам, чаклунів, магів, які насилають біди на людей. Благотворно позначається молитва на людях, якщо її читати в ранковий або вечірній період, вважається, що ангели знаходяться поруч з прохачем.

Святий Священномученик, Киприане, у дні і ночі, в той час, коли вправляється вся сила, супротивная проти слави Єдиного Живого Бога, ти, святий, Киприане, молись за нас грішних, теревенячи Господу:

Господи Боже! Сильний Святий, що царює вічно, почуй нині молитву заблудш(го)їй у вірі раб(а)и тво(го)їй ім'я____ і заради Тебе, Господи, хай простить (його)її все небесне воїнство: тисячі Ангелів і Архангелів, Серафимів і Херувимів, Ангелів-хранителів!

Господи! Ти знаєш все таємне на серці раб(а)и тво(го)їй ім'я супру(гі)га ___ її і чада ___ їх , що осмілювалися вони творити перед лицем Твоїм, Долготерпивый, праведний Господь, благоволивый постраждати за нас грішних у спокутування гріхів наших, просвіщає нас грішних величчю милосердя Твого, відведи від нас усяке зло, не восхоти погубити. Осені нас грішних Любов'ю Світла Твого непорочного і вислухай мене, скорбящ(ного)шу (батька)мати, (чоловіка)дружину про заблудшем чаді моєму.

Припадаю і прошу світле ім'я священномученика Кипріяна про живуть в моєму домі заблудших чад, за всіх християн, які страждають від чаклунства, чарівництва, підступів лукавих бісів людей злих, підлабузників. Так буде Світла Молитва твоя прочитана в будинку над хворий від недуги свого головою — від злого людини, від чарів, від чаклунства, злий ненависті, залякування в темряві, в дорозі, від пияцтва, від отруєння зі злим умислом, від наклепів, від лихого ока, умисного вбивства. Нехай буде Свята Молитва Твоя огорожею, порятунком рабам Божим, житлу їх.

Господь Єдиний, Всемогутній, Всюдисущий, дай наказ силам нечестивим залишити будинок, у якому живу я грешн(ий)а, житло мого чада. Поклади руку свою Державну, Світлу, Виконану Благодаті на житло моя і мого чада. Благословення Господнє дому цьому, в якому твориться молитва Твоя Світла!

Обпалюючим все зло велінням Твоїм, допоможи мені, Господи, (батьку)матері, скорбящ(йому)їй про чад своїх. Гамуй їх гординю, до покаяння поклич, спаси тих, що заблукали, як закликав Ти мене великий(ого)шу грешни(ка)цу. Врозуми їх, Господи, пошли до покаяння силою Чесного Животворящого Хреста.

Повелінням Господнім та будуть зупинені і бісівські мрії мої, злі справи мої, чад моїх. І так не встоять перед молитвою Твого Святого Священномученика Кипріана. В годину ранкової молитви Твоєї святої. Так зникнуть супротивні сили зла, пущені від злих людей, лукавих бісів.

Спаси нас, Господи! Від усякого зла, диявольської мани і злих людей, чародійства. Як віск тане від вогню, так і розтануть всі злі хитрощі роду людського. В ім'я Святої Животворящої Трійці: Отця, і Сина, і Святого Духа, та будемо врятовані!

Славимо, Господи! Сина Твого Ісуса Христа, що сидить праворуч Отця, з очікуванням Його Пришестя, Воскресіння мертвих силою Чесного Животворящого Хреста Господнього. Ім'ям Його заклинаю, проганяю всі лукаві духи і очі злих людей, далеких ближніх! Віджени, Господи, злих людей від мого житла! Спаси і збережи раб(а)у тво(його)ю, чоловік(у)а мо(ю)його, мого чада від всяких злих наклепів лукавого, нечистого духа!

Господь многомилостивий, примножити багатство Іова Багатостраждального, спаси мене, чада мої, помнож благополуччям житіє, має Молитву цю Світлу, ім'ям Господа нашого Ісуса Христа, якому поклоняються всі племена земні. Служать, славословлять тисячі Ангелів і Архангелів, Херувимів, Серафимів, Сили всіх Небесних Воїнств.

Я, грешн(ий)а ____, сподіваючись на милосердя Боже, проганяю, одолеваю усяку злобу, лукавство диявола. Так відійде від мене, від мого чада людина зі злим умислом, нечистий, лукавий дух з чинами. Молитвою Священномученика Кипріана проганяю, одолеваю, знищую від себе і мого чада усі сили зла. Щезніть, сили зла, від сиих рабів божих силою Чесного Животворящого Хреста Господнього і всіма Небесними Силами, які творять перед Престолом Божим Силу Господню, переважну силу зла!

Молюся цю Богу Єдиному, непереможному, через якого всім християнам порятунок, Силою Святої Трійці, силою Чесного Животворящого Хреста та спасуся я грешн(ий)ая.

Врятуюся в морі, в глибоких водах, в дорозі, при переході в горах, в траві від отруйних змій, гадів повзучих, скорпіонів, при вживанні в їжу риби, при хвороби тілесної, очний, головного, в ліжку, від втрати крові і всякої іншої хвороби силою Чесного Животворящого Хреста Господнього! Хай буде благословення Господнє, Благодать Його будинку, де лежить Молитва Священномученику Кіпріану!

Молюся Христа, який створив небо, землю, сонце, місяць, весь Всесвіт. Підношу Молитву мою, Пречистої Його Матері, Цариці Небесної! Помилуй і спаси раб(а)у тб(його)ою ____ чоловік(у)а (його), чад їх. Нехай не доторкнеться до мене, чаду моєму ні в ранковий час, ні вдень, ні ввечері, ні вночі нечиста сила. Благаю і прошу світлого Захарія — старозавітного і пророків: Осию, Іллю, Михея, Малахію, Єремії, Ісаю, Данила, Амоса, Самуїла, Єлисея, Йону. Молюся і прошу чотирьох Євангелістів: Матвія, Марка, Луки, Іоанна та святих Апостолів Петра і Павла. А також Акіма, Анну, Йосипа-обручника діви Марії, Якова-брата Господнього Іоанна Милостивого, Ігнатія-богоносця, святого Священномученика Ананія, Романа, сладкоречевца Єфрема Сирина, Василія Великого, Григорія-богослова, Іоанна Златоуста, Миколая Чудотворця. Святих митрополитів: Петра, Алексія, Філіпа, Йону і Гермогена. Преподобних: Антонія, Феодосія, Зосиму Саватія. Преподобних, мучеників: Гурія, Соломона, Варсанофия, Авивову. Преподобного Сергія Радонезького, Серафима Саровського, чудотворця Симеона-стовпника, Максима-мученика, Никона-патріарха Антіохійського, великомученика Кипріяна і мати його Иулиту. Алексія-божого людини, Святих жон-мироносиць: Марію Магдалину, Марію Клеопу, Соломонию. Святих жон, мучениць за Христа: Параскеву, Ефросинью, Устинью, Євдокію, Анастасію. Великомучениць: Варвару, Катерину, Марину, Анну-пророчиці і всіх святих, що від віку й до нині просяяли в землі!

Пречиста Діво, Царице Небесна, збережи від повітряних тривог, бісівських мани в темряві, бо вірую по Молитві цей Святий Священномученика Кипріана. Силою Животворящого Хреста Господнього і Святої Трійці та погубить, посоромить, знищить усяке зло, що виходить з злого серця, лукавства нечистої сили, і врятує нас від мереж сатани молиться всюди молитвами Пречистої Матері і Світлих небесних сил безтілесних: Архистратига Михаїла, Гавриїла, Рафаїла, Сатаваила, Игуасила Варахаила і Ангела-охоронителя мого. Так осоромлена буде все лукавство пекла огорожею Чесного Животворящого Хреста Господнього, на славу Господа Вседержителя нашого Ісуса Христа, нині, повсякчас і на віки віків! Амінь!

Історія життя Кипріана

До тридцятирічного віку Кіпріан вивчав матеріали про чорної магії. Ще з дитинства він був язичником, завдяки батькам почав читати книги про чаклунство. Отримав величезний досвід в чаклунстві, до нього зверталися багато знайомі і незнайомі люди, просячи про всяких магічних ритуалах, за які платили величезні гроші. Все було б так, якби не один випадок.

До нього звернувся за приворотом один товстосум. Він мріяв, щоб маг провів обряд на приворот однієї черниці Иустинны. Ця жінка була праведною, побожною. Коли чаклун почав свою роботу, то у нього були одні невдачі. Як він не старався навести приворот на черницю, нічого в нього не вийшло. Це свергло його дух. Він не міг повірити в таку силу християнської віри. Завдяки цікавості і втрати віри у чорну магію чарівник опинився в християнській церкві.

Там він покаявся у своїх гріхах і помилках. Почав вивчати основу християнської віри, після написав багато праць на цю тематику, прославляли справжню Силу. Але за переконання і віру в Бога, його і вбили.

Молитва від злості і заздрості, пристріту і псування, нечистої сили, проклять, про здоров'я святому Кіпріану і інші молитви від магії

Існують ще інші варіанти порятунку від недоброго ока і для зняття порчі, злоби, заклинань з людини. У більшій мірі від всяких таких проявів негативу страждають маленькі діти. Саме батьки повинні захищати своїх малюків від чародійства, чорної магії. Слова молитви рекомендується читати матері, хрещеної, рідної тітки або бабусі. Читають молебень в ранковий, вечірній час по три рази. Малюка при цьому тримають на руках або садять на коліна. Щоб дитина знайшов спокій після пристріту або одужав від захворювання, читають молитву Кіпріану. Текст дивіться нижче.

Молитва Кіпріану про захист дітей від злих сил

При постійних проблемах зі здоров'ям недугах, потрібно звернутися до Вищих Сил за допомогою. Дуже могутньою Молитвою молебень до Кіпріану, Иустинии. З допомогою його позбуваються навіть серйозних патологій.

Молитва від псування

Правильно молитися треба біля освяченої ікони Кипріяна із запаленою свічкою. Текст молебню можна вивчити або ж написати. Читайте його сорок разів.

Слова молебня нижче:

Сильна Молитва від пристріту Кипріана

Необов'язково вчити молебень, щоб полегшити стан, можна прочитати з аркуша. Або від душі помоліться Богу своїми словами. Або прочитайте молитву — Отче наш.

Для того, щоб хвороби відступили, зробіть наступне:

  1. Зайдіть до Церкви і нову запалену свічку поставте біля образу Святого.
  2. Врахуйте, що свічку слід тримати саме в лівій руці, а не в правій. Вимовіть слова молебня Отче наш (дев'ять разів).
  3. І не забувайте в кінці Молитви перехреститися зі словом: Амінь!

Сильний пристріт, чаклунство піде від жертви, якщо людина має віру, і просить допомоги від душі. Молебень читають, як за себе, так і за своїх близьких, яким необхідна допомога. Дієвий метод начитывания води. Точніше, роблять молебень на чисту воду, потім людині, яка постраждала від дії чар дають її випити.

В чому допомагає молитва священномученика Кипріана?

Якщо починаються невезіння, погіршується здоров'я, з'являються душевні переживання, то від цього зможе вилікувати молитва Кіпріану. Ось тільки не всі одразу можуть зрозуміти, чому їх переслідують нещастя і невдачі, погіршується стан. А шкода, чим швидше почати молебень, тим швидше настане полегшення.

Як правильно молитися?

Магічні псування можуть проявлятися так:

  • Постійне хворобливий стан, мігрень, відсутність енергетичного потенціалу. Патології, які не піддаються, медичної терапії, народного лікування.
  • Невпевненість, відчуття тривожного стану, тяга до скоєння різних вчинків, за які можуть навіть дати термін.
  • Злість, агресія без причини, нездатність тверезо оцінити ситуацію, байдужість до життя.
  • Похмуре сприйняття світу, депресії, смуток, людина змінюється в гіршу сторону. В сім'ї проявляються конфліктні ситуації, часто такі, яких можна було б і уникнути.
  • З'являється недружелюбність, людина перестає спілкуватися з близькими друзями, його навпаки тягне в погані компанії, що розвивається потяг до міцних напоїв, наркотиків і безладних статевих зв'язків.
  • Неприємності жертв підстерігають повсюдно.

Насланні прокляття, заздрість ворогів може привести потерпілого до згасання. У людини з'являється стільки проблем, що він сам не в змозі з ними впоратися. Ось від цього стану і рятує молитва Кіпріану.

Коли всі ці фактори підходять під ваш стан, то не зволікайте, зверніться до Бога та Святих. Можна просити пощади не тільки у Кипріяна, а й у Миколи Чудотворця, Пресвятої Богородиці. Для цього відвідайте церкву в недільний день. Позбавтеся від тяжкості тягаря.

Як читати Молитву?

Коли ви прочитаєте молебень, то в кінці для закріплення результату не забудьте вимовити завершальні слова:

Здоров'я, щастя, чистота, благополуччя, любов, удача! Амінь!

Читайте їх дванадцять разів. Бажано для порятунку від пристріту, псування молитися в церкві в недільний день. У тому випадку, якщо полегшення не настало у жертви, то повторіть процес в наступну неділю. Чаклунські прокляття бувають сильними і їх не легко перемогти.

Хай береже Вас Господь!

Відео: Молитва Кіпріану