15 жорстких порад про кохання, які працюють!

В даній темі мова піде про дієвих любовних правилах.

Про кохання написано дуже багато! І, здавалося б, всі поради, які можна було дати про те, як її знайти, а головне – як зберегти, вже знайдено. І тут неможливо щось придумати нове. Адже над цим багато століть працювали поети, письменники, сценаристи, психологи та інші особистості.

І все ж спробуємо знову повернутися до цієї теми, оскільки час не стоїть на місці. Можливо, саме ці поради для когось виявляться важливими і допоможуть зберегти чиїсь стосунки. Кожен з нас мріє бути щасливим і коханим, але часом це стає неможливим. Тому ми пропонуємо вам перелік порад про кохання, що допоможу поставити правильний вердикт у вашій зв'язку.

15 жорстких порад про кохання, які працюють

Полюбіть себе, а інші підтягнуться!

Поради про кохання для тих, хто в «активному пошуку

 1. Завжди будьте самими собою! І при цьому завжди насолоджуйтеся життям! Так, потрібно приймати себе такими, які ми є. І необхідно неодмінно пишатися собою, незважаючи на будь-які життєві проблеми, труднощі й перешкоди на своєму шляху. Якщо ви будете потрібні самі собі такими, якими ви прийшли в цей світ – ви будете потрібні іншим!
 2. Ваша половинка – стає вашою з першої хвилини спілкування, з першого погляду! Вона ваша ще до того, як ви зустрілися – саме ця ментальна зв'язок і поєднала ваші шляхи-доріжки. Якщо ви не відчуваєте цього при першому побаченні, більше того – відчуваєте дискомфорт при знаходженні поруч з цією людиною, нічого не зміниться ні на другому побаченні, ні на третьому, ні на наступних зустрічах. Ви чужі — і не варто витрачати один на одного. Тим більше, майте на увазі той факт, що кожен з нас в перші хвилини видає себе найкращим чином.
 3. Опустіть завищену планку! Розкрийтеся для відносин і просто почніть спілкуватися. Тільки так можна відрізнити справжнє від підробки, щирість від фальші. Встановлення високої планки, особливо красивими, успішними жінками, які шукають пару «по собі», дуже часто говорить про неготовність до відносин, про страх перед ними. Так легко не відчути, пропустити «свою» половинку, а то й гірше – з часом, коли ця гра набридне, серйозно помилитися у виборі.
 4. Викиньте з голови нав'язливу ідею, у що б то не стало вийти заміж! Відмовтеся від сумнівних мрій про фату, лялька на капоті і обручці на пальці. Все це, за великим рахунком, не так вже й важливо. А чим більше ви про це думаєте, тим далі відходите від головної потреби нормальної людини – просто любити. Тільки ця потреба здатна притягувати взаємне почуття, а ніяк не мрії про Загсі.
 5. <>Відмовтеся від знайомств з одруженими чоловіками! Ці відносини, як правило, ні до чого не призводять, і, крім марно втрачених років, нічого не обіцяють. Одружені чоловіки ніколи не знайомляться з метою обзавестися ще однією дружиною. А додайте ще до цього компонент більшого бажання заміжжя, то вийде досить негарантована суміш.
Не женіться за одруженням!

Поради про кохання для тих, хто вже має відношення

 1. Якщо ви з чоловіком давно вже разом, але ніякої пропозиції від нього не надходить, задайте прямий і конкретне питання – чому? Почувши у відповідь, що він не готовий створювати сім'ю і народжувати дітей – прощайтеся! Це не ваш чоловік і вашим він, швидше за все, ніколи не стане. Тим більше, не варто триматися за відносини більше 3 років. Це говорить вже через невпевненість у вас, як у своїй половинці.
 2. Розвивайтеся, працюйте над собою і скоряйте нові рубежі! І неважливо, на якій стадії знаходяться ваші стосунки або у вас вже довге спільне життя – ви повинні бути завжди для нього цікаві! Якщо ж ви сидите вдома, займаєтеся виключно господарством, то запам'ятайте – яким би смачним не був ваш борщ, який би білосніжною не була його сорочка вранці, рано чи пізно йому це набридне!
 3. І якщо раптом він набрид вам, розчарував в чому-небудь, перестав подобатися – розлучіться! Не мучте себе докорами сумління. Не бійтеся залишитися одній. Але і не сподівайтеся, що все повернеться, якщо почуття пройшли. Просто розлучіться – так буде чесніше і краще для вас обох.
 4. Не намагайся її переробити! Це неможливо. Якщо любите – приймайте його такого, який є, із усіма достоїнствами, недоліками і «тарганами в голові». Якщо не можете – значить, це не ваш чоловік.
 5. Не вимагайте ніяких жертв і не йдіть на жертви! Це не про любов. Вам або добре разом такими, які ви є, або ви не повинні бути разом. Третього не дано, а жертвувати ніхто нічим не зобов'язаний. Якщо насильно себе прогинати під відносини, які вас не влаштовують, то вони лише затягнуть болісний час. І тим більше, не варто триматися заради чогось, крім себе. Будете нещасливі ви у відносинах — вони в цілому і всі відносяться члени не будуть мати радості!
Не прогинайтеся!

Загальні поради про кохання

 1. Ніколи не намагайтеся грати і здаватися тим, ким ви не є насправді. Довго робити це все одно не вийде. Тим більше, не варто «ставати навшпиньки» заради другої половинки. А розчарування після того, як він побачить вас справжню і вирішить розлучитися, буде набагато болючіше. В порівнянні, якщо б взагалі не склалося ніяких відносин.
 2. Любіть себе цілком, а не по окремих частинах тіла! Тільки так ви зможете любити іншу людину і розраховувати на взаємне почуття, а разом ви зможете досягти гармонії у відносинах. До речі, на замітку — впевнених у собі жінок чоловіки помічають з першого погляду. І вони відразу ж їх відштовхують, або ж викликають бажання пригнічувати.
 3. Любов повинна бути здоровою і щасливою! Тому біжіть від страждань, переживань і страждань. Вони не варті того, щоб витрачати на це своє життя. І завжди тримайтеся пріоритету, що поруч із чоловіком сльози повинні бути тільки від щастя. А тягнути на собі тягар за двох ви зможете і поодинці, і тільки за себе. З чоловіком має бути добре і комфортно!
 4. Його ставлення до тебе – це дзеркало його душі. Цінуй душу, яка робить тебе щасливою і біжи від тієї, що приносить страждання! Але при цьому за однією ляпасом, незабаром буде й друга. Прощати можна, але не більше 1 разу! В іншому випадку, це вже циклічне страждання, які ви ж самі і обрали.
 5. Повага – це запорука всіх відносин! Навіть не намагайтеся починати стосунки там, де не відчуваєте взаємної поваги! При цьому даний аспект стосується все сфер життя. Не бійтеся говорити про свої бажання — він повинен з ними рахуватися, якщо вас дійсно цінує і поважає. Але не забувайте, що людина, яка поважає себе, поважає і інших!
Ви відчуєте свою людину

Відео: 13 жіночих правил про любові і для любові