Як гарно і чемно відмовити чоловікові, хлопцеві у зустрічі, у спілкуванні, побаченні, залицянні, відносинах, близькості, щоб його не образити? Як відмовити в залицяннях одруженому чоловікові? Як відмовити чоловікові, хлопцю, щоб прив'язати його, і він зах

У даній статті ми розглянемо важливе питання, який зацікавить багатьох жінок. У ній ми розповімо як ввічливо і тактовно відмовити парубкові.

Зміст

Відмовити кавалеру, не заподіявши йому болю, досить важко. Чоловіки, в основному, близько до серця приймають жіночі відмови, особливо, якщо любов і пристрасть у них досить сильні. Отже, бажано зробити це тактовно і стримано. Навіть якщо молода людина вільна і є потенційним партнером, йому необхідно відмовити делікатно.

Як гарно і чемно відмовити чоловікові, хлопцеві у зустрічі, щоб його не образити: слова, фрази, діалог

У зустрічі іноді необхідно відмовити не тільки хорошого знайомого, але ще й хлопцеві, якого ледь знаєш, якщо він вирішив покликати на побачення. Якщо ви погодившись розумієте, що під час побачення хлопець вам не сподобався, вам потрібно щось придумати, щоб йому відмовити.

 • Під час прощання не варто йому обіцяти.
 • Якщо ви прямо сказати не можете, тоді не відповідайте деякий час на його дзвінки. Чоловік сам зрозуміє, що на наступне побачення ви йти не хочете.
 • Отримавши від хлопця повідомлення, ввічливо напишіть йому на пошту, подякуйте на проведений добре дозвілля. Скажіть йому так: «На даний момент я не маю можливості зустрітися з вами».

Відмовити в побаченні незнайомому чоловікові з сайту знайомств дуже легко. Якщо вас чоловік ввічливо просить зустрітися, при цьому ви з ним спілкуєтеся добре, тоді в подібному випадку необхідно відмовляти теж ввічливо: «Дуже шкода, але у мене катастрофічно немає часу для зустрічей. Завал на роботі. Дайте свій номер телефону, я вам подзвоню, як буде відповідний момент». Але, якщо чоловік сильно настирливий, натякає на близькість, тоді для початку відмовтеся від запрошення зайти до нього в гості, потім просто заблокуйте його аккаунт.

Відмовити чоловікові слід ввічливо

Незнайомця, який вирішив познайомитися з вами на вулиці і пригасити на побачення, відмовте ввічливо, сказавши наступне:

 • «Вибачте мене, але у мене вже є коханий чоловік. І на інших чоловіків я не дивлюся. Ви, звичайно ж, привабливий, але і Ви мене повинні зрозуміти».
 • «Не хочу я з вами зустрічатися. Просто немає бажання. З якоїсь причини, не хочу говорити. Не хочу йти з Вами на побачення».
 • «Добре, можна зустрітися. Коли? Так, у середу я не зможу, їду, в четвер буду ще в поїздці. Можна в суботу, давайте я Вам подзвоню».
 • «Мені шкода, що ви привабливий хлопець, але я воліють блондинів (брюнетів, рижих). Ні, не варто навіть пробувати, вибачте. Хочете, залишимося друзями».

Якщо на побачення вас запрошує дорослий чоловік, ввічливо відмовтеся від зустрічі: «Вибачте, але мені більше подобаються ровесники». Перед чоловіком, який одружений і переслідує вас на роботі, вибачтеся за свою поведінку. Можливо, він подумав, що має шанси на зустріч і зв'язок. Скажіть йому: «Я поважаю сімейні узи і шлюб для мене вважається священним».

Якщо на побачення вас запросив начальник, поясніть йому ввічливо всю ситуацію, скажіть: «Я на даний момент дуже переживаю за власне робоче місце, тому не можу з вами зустрітися». Якщо ж начальник пропонує після побачення підвищити вас на посаді подякуйте його і скажіть: «Я є амбітною людиною і звикла самостійно йти до наміченої мети».

Як правильно, коректно, ввічливо, тактовно відмовити чоловікові, хлопцеві в спілкуванні, щоб його не образити: слова, фрази, діалог

З настирливими шанувальниками стикаються майже всі дами. Боячись завдати чоловікові біль і образу, леді відмовляють йому культурно і йдуть у бік акуратно. Однак такий підхід іноді може приносити додаткові проблеми. Чоловік, якщо його відчуття дуже сильні, може почати натякати на самогубство, загрожувати адреса обраниці. Що ж робити в такому випадку?

Психологи радять говорити «ні» відразу. Але робити це потрібно ввічливо, виконавши наступні правила:

 • Відмовте тактовно, будьте доброзичливі. Чоловік, який отримав відмову від леді, забуває про ввічливість, іноді навіть любов в один момент переростає в ненависть. Такий кавалер може навіть почати ображати і проявляти рукоприкладство. Отже, не ризикуйте. У подібній ситуації бажано дочекатися, поки згасне в чоловікові «вогонь».
 • Виявляйте твердість, будьте рішучі. Сьогодні дуже часто люди знайомляться в інтернеті. Через деякий час такі відносини переходять у справжній світ. Якщо після зустрічі у вашій душі не виникла симпатія, бажано відразу повідомити чоловікові, обірвати з ним усі стосунки.
 • Почніть відразу пояснюватися. Отримавши від шанувальника запрошення на зустріч, дайте пряму відповідь, заперечуйте можливість подальших відносин. Ніколи не використовуйте фразу, типу: «Давайте поспілкуємося на наступному тижні», або «Можна мені трохи подумати?». Ці фрази дадуть супутнику надію і лише ускладнять ситуацію.
 • Висловіть причину, за якої ви відмовляєте. Тут можете послатися на маєток іншого чоловіка. Скажіть, що заводити нове знайомство і спілкуватися з іншим хлопцем вам не дозволяє віра. Це необхідно говорити лояльно. Іноді допомагають навіть жартівливі фрази, щоб партнер не образився.
Але в той же час потрібно бути твердою у відмові
 • Дайте партнеру точну відповідь. Не заводьте тривалого емоційного монологу. Поясніть чоловікові це коротко, щоб у нього не виникло зайвих запитань, щоб він все відразу зрозумів.
 • Будьте серйозні без шансу на флірт. Дуже часто жінки кажуть своїм партнерам, але взагалі не помічають власного кокетства. Чоловіки починають сприймати це як рішучих дій. Отже, відмовте партнеру, підготувавшись заздалегідь.
 • Ігноруйте сильно наполегливих натур. Якщо чоловік дуже велелюбний, просто ігноруйте його. Відсторонитеся і підкресліть свою холодність.

Пропонуємо вам кілька фраз, завдяки яким ви зможете відмовити чоловікові в спілкування. При цьому вам доведеться врахувати тип самого чоловіка:

Незнайомець

Для незнайомця підійдуть такі фрази:

 • «Вибачте мене, але мій чоловік не схвалить нашого з вами спілкування».
 • «Вибачте, але мені ніколи спілкуватися, необхідно забрати доньку зі школи».

Знайомий, який проявляє симпатію

 • «Ти хороша людина, але я вже люблю іншого. Хочеш, можемо бути добрими товаришами».

Друг, який раптово у вас закохався

Тривала дружба з часом стає прихильністю. Отже, чоловік може раптово вирішити оголосити вам, що пристрасно в вас закоханий. У такій ситуації поговоріть з ним по душах. Скажіть йому наступне:

 • «Ти для мене дорога людина, але я закохана в іншого. Спілкуватися ми з тобою не зможемо».
 • «Я обожнюю спілкуватися з тобою, бо ти мені друг. Але між нами не може бути щось серйозне».

Колишній коханий, який хоче відновити зв'язок

 • «Мої перевагу трохи помінялися, а тому, з нас пара більше не вийде».
 • «Я більше не відчувають тих почуттів, які відчувала раніше. Ти ще зможеш зустріти ту жінку, яку полюбиш».

Як правильно, коректно, ввічливо відмовити чоловікові, хлопцеві в побаченні, щоб його не образити: слова, фрази, діалог

Будь-яка жінок стикається з такою ситуацією, коли потрібно ввічливо відмовити в побаченні, іноді навіть сказати просто «немає». Якщо ви без поняття, як саме вчинити в такому випадку, скористайтеся нашими порадами.

 • Не обіцяйте нічого. Вибираючи відповідну фразу, як відмовити в побаченні, відразу викресліть зі списку такі фрази: «Не сьогодні», «Можливо, зустрінемося», «Не квап події» ... Навряд чи після цього його почуття згаснуть. Швидше, він сприйме дані слова, як натяк на продовження відносин. Будьте з ним чесні, скажіть одразу: «Ми не зможемо з тобою зустрітися, і в майбутньому зустрічі теж не буде».
 • Надайте йому важливу причину для відмови. Аргументуйте власну відмову. Найголовніше, щоб ці аргументи були дійсно правдоподібними, а також поважними і нейтральними. Приміром, причини не повинні залежати від самого чоловіка і не ставилися до його якостей.
Відмовитись також можна і від побачення

Відмовити в побаченні вам допоможуть такі фрази:

 • «Я намагаюся не зустрічатися з чоловіками, з якими працюю на одній роботі. Це принципово».
 • «Вибач, але моє серце вже зайняте».
 • «Ти хороша людина, але мені більше подобаються домосіди, спокійні чоловіки».

Подібних причин існує величезна кількість. Тут все буде залежати від того, з кокою саме ситуацією ви зіткнулися.

Як ввічливо, тактовно, делікатно відмовити чоловікові, хлопцеві в залицянні, щоб його не образити: слова, фрази, діалог

Найголовніше правило – відмова наодинці. Прогуляйтеся з чоловіком, поговоріть з ним. Без свідків чоловік простіше зможе перенести відмову. Він не відчує себе настільки приниженим. Говоріть з партнером тихо, але переконливо. Твердо дивіться в очі супутнику. Так, це буде важко, однак правильно. Якщо ваша відмова буде невпевненим, чоловік відчує, як сумнів. А тому він не перестане за вами доглядати. Дотримуючись наступні поради, ви обов'язково досягнете своєї мети.

 • Будьте впевнені у власних словах і фразах.
 • Виявляйте твердість.
 • Уникайте образливих фраз.
 • Будьте небагатослівні.
 • Наведіть чоловікові важливу причину.

Ніколи не тримайте чоловіка «про запас». Можливо, він зустріне ту жінку, яку справді всім серцем полюбить.

Постарайтеся делікатно відмовити

Отже, відмовляйте чоловікові в залицянні так:

 • «Ми тобою різні люди, тому не підходимо один одному».
 • «Я вже зайнята іншим хлопцем».
 • «Я вже закохана».

Як правильно, коректно, ввічливо відмовити чоловікові, хлопцеві у відносинах, щоб його не образити: слова, фрази, діалог

Молодий чоловік, в основному, після з'ясування стосунків не повертається до цього питання. Але, якщо вам дістався наполегливий юнак, тоді слів вам буде мало. Вам належить підкріпити слова діями.

 • Ігноруйте. Ви вже все пояснили хлопцю, були гранично зрозумілі. Тепер ви не відповідаєте за його переживання. Не намагайтеся бути люб'язною, не компенсуйте власним увагою почуття партнера. Зведіть спілкування з чоловіком до формального рівня. Відсторонитеся від нього.
 • Покажіть власного обранця. Якщо у вас вже є коханий, тоді ви просто зобов'язані його надати надокучливого прихильнику. Якщо ж ви ще вільні, попросіть зіграти улюбленого одного з близьких друзів. Бо одна справа – переслідувати беззахисну жінку, інша – зіткнутися з ревнивим партнером.

Виконавши всі без помилок, у вашого партнера охолодяться почуття до вас. Але ви не зіпсувати з ним стосунки, він не буде відчувати до вас образу, отже, ваше спілкування продовжиться.

Відмовити буває складно, але якщо хлопець вам не по душі, то це варто зробити

Якщо раптом ви зустрінете шанувальника на вулиці, і він натякне вам, що бажає почати знову з вами стосунки, можете сказати наступні фрази:

 • «Пробач, я дуже поспішаю. Але ти можеш мені зателефонувати коли-небудь».
 • «Он там стоїть автомобіль, в якому сидить мій коханий чоловік. Думаю, йому не сподобається, що ти говориш мені про свої почуття».
 • «Прости, але я покохала іншого чоловіка. Мені потрібен тільки він».

Як тактовно, делікатно, гідно відмовити чоловікові, хлопцеві в близькості, щоб його не образити: слова, фрази, діалог

Вам варто звикнути до партнера

 • Багато жінок не відразу вирішуються вступати в інтимну близькість з партнером. Ви належите до цієї категорії? Тоді скажіть своєму чоловікові: «Мені необхідно усвідомити, що тепер ми з тобою пара.
 • Мені треба звикнути до тебе, до моїх відчуттів». Позначте приблизний термін, поговоріть з коханим довірливо, ніжно. Якщо чоловік вас дійсно любить, він не стане наполягати.

Ви ще незаймані, отже, ви ще не готові

 • Якщо у вас дійсно ще не було сексуальної близькості з чоловіком, тоді не приховуйте це, не мовчіть.
 • Зізнайтеся партнеру: «Я раніше не вступала в близькість, мені потрібно якийсь час, щоб зважитися на цей крок».

Ви не хочете відволікатися

 • Якщо раніше ви ж вступали в інтимний зв'язок, однак зараз ви не бажаєте зближуватися з чоловіком, тоді скажіть партнеру про це. «У мене зараз дуже багато проблем на роботі (вдома, в сім'ї). Я не хочу, щоб із-за моїх проблем і переживань зіпсувався наш романтичний вечір».
 • Можете також сказати так: «Це не найкращий момент для ніжностей. А я так хочу, щоб у нас все вийшло просто чудово».

Як відмовити в залицяннях одруженому чоловікові?

Фахівці радять у такому разі дотримуватися спеціальних правил. Вони допоможуть вам красиво відмовити одруженому чоловікові, не образивши його при цьому.

 • Не грубите кавалеру, не кажіть, що він вам взагалі не потрібен. Скажіть «ні» твердо, але доброзичливо, щоб не образити його, не пошкодити чоловіче самолюбство. Під час розмови натякніть, що це залицяння вас не сильно цікавить і ви не зміните свого рішення з часом.
 • Ваш шанувальник імпозантна натура, він любить постійно знаходиться в центрі загальної уваги? Застосуйте його «слабке місце». Такій молодій людині варто відмовляти грубо. В іншому випадку це стане для нього справжньою трагедією. Осыпьте шанувальника компліментами. Скажіть чоловікові, який він вдалий, цікавий чоловік. Говорите компліменти серед інших людей, щоб почули багато. Як правило, такі чоловіки люблять самостверджуватися, отже, вони перевіряють власні сили, «охмурили» чергову даму.
Відмовити одруженому мужяине
 • Якщо на шляху вам зустрівся енергійний і напористий одружений чоловік, якому важлива перемога в сексі, тоді дійте кардинально протилежно. Розмовляйте з ним коротко. Відмовте прямо, не пояснюйте навіть причин. Не хвилюйтеся, якщо чоловік образиться. Він, можливо, взагалі на ваш відмова не зреагує і не образиться.
 • Якщо вас докучає наполегливий «одружений», який загрожує вам, тоді радимо почати приймати заходи. Пригрозіть чоловікові, що у вас є людина, яка зможе дати вам захист. Говорите йому це рішуче, не хвилюйтеся і не бійтеся. Оскільки з боку чоловіка може виходити тільки награна наполегливість, допомагає йому маніпулювати вами. Але вам бажано заздалегідь перестрахуватися. Поговоріть з друзями, попросіть допомоги. Якщо шанувальник знає вашу адресу проживання, не повертайтеся додому дуже пізно. Нехай хтось із колег з роботи вас проведе.

Як відмовити чоловікові, хлопцю, щоб прив'язати його, і він захотів одружитися?

Яким чином можна відмовити хлопцеві, але при цьому до себе прив'язати? Секс – це, звичайно ж, добре, але лише в тому випадку, якщо він трапляється не дуже швидко. Якщо вас дуже тягне до чоловіка, тоді в перший раз відмовте обранцеві в близькості. Особливо в таких випадках:

 • Якщо ви були ініціатором під час знайомства.
 • Якщо ваш обранець відноситься до категорії чоловіків «колекціонер».
 • Ви знаєте, що чоловік повинен виїхати в іншу країну.
 • Ваш чоловік одружений.
 • Ви абсолютно не знаєте обранця.

Дуже добре працює наступний розмова:

— Мене тягне до тебе, я можу зламатися, але я ж жива людина.

— Так чому ж ти відмовляєшся? Є проблеми?

— Я не бажаю іти власним інстинктам.

Після такої розмови просто втечете.

Щоб хлопець одружився, потрібно віддалитися від нього для прийняття рішення
 • Подібний відповідь гідний тільки найбільш вихованих леді. Ви – жінка, яка не повинна потрапити в «широке споживання». Така відповідь не образить вашого обранця, але зможе його роздратувати. «Облом» подібного роду не зупинить вашого партнера, отже, він буде сподіватися.
 • Сильно прив'язує чоловіків вигляд того, що жінка ні на що не бажає претендувати. Тобто, проявіть шляхетність, зробіть вигляд, що вас повністю не цікавить інтим. Цей прийом застосовують, як правило, ловеласи. Ви ж можете сказати коханому, обіймаючи його, що це лише дружні обійми.

Пам'ятайте найголовніше в цьому питанні – люди тягнуться до того, чого не можуть взяти. Поки ви не дасте самого головного, він буде біля вас. З часом, якщо його почуття дійсно щирі, він захоче залишитися з вами назавжди і обов'язково одружиться на вас.

Відео: Як відмовити чоловікові по-королівськи?