Хлопець ігнорує: причини — що робити?

В ситуації, коли вам дуже подобається хлопець, то стає дивним, якщо хлопець починає ігнорувати. Давайте розберемося в ситуації і зрозуміємо, що робити?

Трапляється, що хлопець може ігнорувати, така поведінка дуже неприємно. І зовсім вже погано і неприємно втричі, коли ця людина вам дуже подобається. Коли ви особисто спілкуєтеся, це питання вирішити досить просто, можна прямо запитати: «що відбувається?». Але якщо ви знаходитеся далеко один від одного, або просто переписуєтесь, то з'ясувати причину буде дуже складно.

Перше – ігнорувати повідомлення досить просто, друге – абсолютно незрозуміло, що ж насправді відбувається, і чому хлопець так себе веде. Найскладніше в цій ситуації, то незрозуміло, що ж все таки зробити, щоб ситуація змінилася.

Чому хлопець ігнорує дівчину?

Перед тим як вирішувати, що робити, потрібно зрозуміти, чому хлопець не відповідає вам. Багато причини криються в тому, наскільки ви близькі, зовнішніх умов та обставин, в ситуації, яка склалася.

Хлопець ігнорує: причини

 • Вам подобається цей хлопець, але ви мало знайомі.
 • Ви друзі/приятелі.
 • Ви ще не дуже близькі, але у вас народилася взаємна симпатія.
 • Ви граєте/флиртуете, друг c іншому, симпатія у вас очевидна.
 • Ви дуже закохані, і перебуваєте в близьких відносинах.
 • Ви достатній проміжок часу разом, відносини у вас стабільні.
 • Ви перестали спілкуватися, але обіцяли один одному залишатися друзями.

Звичайно, кожен конкретний випадок веде до певних дій відповідно до ситуації. І обов'язково задумайтеся про те, чи потрібні вам ці відносини, якщо така ситуація виникла спочатку. Якщо хлопець вас любить, або йде до цього, він обов'язково буде шукати привід, що-небудь, у вас запитати. Він ніколи не пропустить ваше повідомлення. Ну a якщо він на самому початку ваших відносин мовчить, то необхідно приділяти йому ваш час?

Ігнор

Однак не вспыхивайте як сірник, запальність вам не порадник. Перш ніж що-небудь зробити, потрібно гарненько розібратися, в чому тут причина. Дуже важливо все добре зважити, коли ситуація стосується близької, рідної вам людини. Тут приклади деяких причин, за якими хлопець може вас ігнорувати.

Хлопець ігнорує: причини

 1. Бути може, молодий чоловік засумнівався. Хлопець не готовий до того, що ви будете активно проявляти до нього свою увагу. Йому потрібно дати час (особливо, якщо раніше він був поза відносин), щоб звикнути до вас.
 2. Можливо, натяк на те, що ви виявляєте почуття до нього, для нього не до кінця зрозумілий. Особливо якщо ви були в дружбі. Може, ви йому не дуже цікаві як партнер, і він узяв тайм-аут, щоб відповісти вам, але не образити.
 3. Особливо коли ви тільки почали будувати свої відносини, вони на стадії взаємної симпатії. Тоді як раз навпаки листування походить часто і бурхливо. І буває, що в цей час хлопець перестає відповідати, дівчина, звичайно ж, прибуває в замішанні. Тут може бути кілька причин. Наприклад, хлопцеві, що-небудь на вас наговорили, ваші недоброзичливці. Або сам хлопець не щирий до вас, і заграє з іншими дівчатами. І коли, для нього більш цікава дівчина, відповіла. Він не бажає знайти відповідні слова для прощання з вами. А просто відмовчується.
 4. Можливо це одружений чоловік. Він хотів «гострих відчуттів» на стороні. А коли листування з вами стала загрожувати його відносин c дружиною, він вирішив просто відмовчуватися, щоб ви образилися на нього. І ситуація вирішиться сама собою.
 5. Під час початку ваших відносин, хлопець може затіяти гру: «прогнися під мене». Він не буде відповідати на ваші повідомлення, щоб ви якомога більше постраждали, промучившись. А він дасть вам зрозуміти, що увага від нього ще треба заслужити.
 6. І останнє, якщо ви перебуваєте в тривалих довірчих відносинах і ваш хлопець перестав вам відповідати, то це треба сприймати серйозно. Ви повинні зрозуміти, в якому стані перебуває ваш хлопець. Можливо, він переживає кризу, і йому потрібно самотність. Може, ви щось обдели його, або хтось наговорив йому o вас гидоти. Все це потрібно прояснити. Можливо, ваш хлопець гостро потребує підтримки, але, не розуміє, що її потрібно у вас попросити. В цьому може критися причина довгого мовчання.
Чому ігнорує?

Різних ситуацій може бути безліч: заснув, поїхав і не сказав вам, у нього проблеми на роботі або в родині, захворів, не чув дзвінка. Найголовніше, розібратися в причині, чому хлопець ігнорує, і знайти гідні способи виходу із ситуації. На це потрібно сконцентрувати свою увагу.

Хлопець ігнорує: що робити?

Хлопець игнорирует:

 • По-перше, не переживати. Щоб не було причиною такої поведінки вашого хлопця треба зберігати «обличчя». Обов'язково пам'ятайте, що нав'язливі особи тільки відштовхують від себе. Проявіть розсудливість. Якщо дівчина любить, коли хлопець наполегливий, то хлопця це відштовхне.
 • Якщо хлопець ще тільки на самому початку залицянь, то потрібно не закидати його повідомленнями. Вирішить – так відповість, a якщо не відповідає, знайдіть собі іншого хлопця, на цьому світ клином не зійшовся. Легше самій перенести прикрості, і потім радіти, що не вступили в тривалі відносини. Це стосується тих випадків, коли хлопець вирішив «прогнути» дівчину під себе. Якщо ви це бачите, то відпустіть ситуацію, скажете собі: «дякую» потім.
 • Якщо вас ігнорує хлопець, який злякався вашої любові, то в такому випадку потрібно зустрітися особисто. І в прямій розмові все прояснити. Просто дайте йому зрозуміти, що ви бачите в ньому хлопця, a не тільки одного. Якщо хлопцю це не подобається, або він сприймає вас тільки як друга, вирішите разом як вийти з цієї ситуації. Повністю перестати спілкуватися, або залишитися друзями, як, ніби нічого й не було. А якщо він хоче близьких відносин, то не квапте його c рішенням, йому потрібно до цієї фази звикнути.
Важливо розібратися

Якщо ви давно у відносинах і хлопець перестав вам писати, то ця ситуація вимагає рішучих дій. Не пишіть, a зустріньтеся особисто і поговоріть. Потрібно з'ясувати, що стало причиною такої поведінки. Багато пар розпалися із-за заздрості і недомовок між закоханими.

Перш ніж почати які-небудь дії поговоріть зі своїм хлопцем c віч-на-віч. Багато що проясниться при особистій зустрічі. Якщо хлопець не хоче з вами більше спілкуватися, ви це з'ясуйте і підете «з високо піднятою головою». А якщо ви стали мішенню для чиїхось обмов, буде правильно прояснити ситуацію в особистій бесіді.

Як можна частіше зустрічайтеся і спілкуйтеся один c іншому. Під час особистих бесід прояснюється багато різних ситуацій. І ви будете тримати руку на пульсі, коли потрібно буде обов'язкове втручання c вашої сторони. Але іноді достатньо перестати писати повідомлення і відносини сходять на «ні». В такому випадку ви знаходитесь у виграшній ситуації. Ви нічого не втратили.

Відео: Чому чоловік ігнорує?